Перейти до вмісту

Зона відчуження – Чорнобиль

Маршрут туру: Київ - Чорнобиль - Київ
Новинка
0.00 / 5
Червень, 2021 13.06  18.06  19.06  20.06  25.06  26.06  27.06
1 день

Програма екскурсії може бути змінена в залежності від тривалості світлового дня, погодних умов і за вказівкою адміністрації ЧЗО.

Програма екскурсії може бути змінена в залежності від тривалості світлового дня, погодних умов і за вказівкою адміністрації ЧЗО.

Програма туру
 • 1 День.

  (Увага! Можливі зміни через погодні умови)

  07:30-07:50 збір групи.

  8:00 Виїзд з Києва.

  Стела “Чорнобильський район” – в’їзд в 30-кілометрову зону: контрольно-пропускний пункт (КПП) “Дитятки”.

  Села Залісся і Копачі: огляд уцілілих будівель.

  КПП “Лелев”: в’їзд в 10-кілометрову зону Дезактивований Рудий ліс на місці західного радіоактивного сліду від першого, найпотужнішого викиду від вибуху 4-го енергоблоку.

  Стела “Прип’ять” біля в’їзду в місто. Огляд м. Прип’ять, покинутого жителями понад чверть століття тому (без відвідування будівель всередині з міркувань безпеки): “чортове колесо”; дитячий сад і школа, міський басейн р Прип’ять, стадіон, кінотеатр “Прометей”, пристань з затопленим причалом, будівля міліції з СІЗО; будівлю міськвиконкому – перший штаб ліквідації наслідків аварії; готель “Полісся”, де був спостережний пункт коригування вертолітних операцій над руїною 4-го реактора; лікарня, яка прийняла перших постраждалих від аварії та її ліквідації.

  Чорнобильська АЕС: меморіал біля адміністративного корпусу, Саркофаг – оглядовий майданчик, об’їзд навколо території ЧАЕС, годування сомів 🙂 (залежить від сезону) Секретний об’єкт Чорнобиль-2. Гігантські антени радара “ДУГА-1”, секретний містечко Чорнобиль-2, що забезпечував працездатність антен загоризонтного стеження за запуском балістичних ракет.

  Обід в їдальні в Чорнобилі (за бажанням).

  Місто Чорнобиль: пішохідна прогулянка; огляд міста і виставки техніки і роботів, які брали участь в ліквідації аварії, пам’ятник “тим, хто врятував світ”.

  19: 00-21: 00 Повернення до Києва.

Ціна туру

Вартість за особу:

для резидентів України – 1290 грн.

для неризидентів України (в складі російсько або україномовної групи) – 2800 грн.

Програма екскурсії може бути змінена в залежності від тривалості світлового дня, погодних умов і за вказівкою адміністрації ЧЗО.

До вартість туру включено:

 • Проїзд на комфортабельному автобусі по маршруту;
 • Экскурсійна програма по маршруту;
 • Супровід професійного гіда по всьому маршруту;
 • Страхування.

Додаткові послуги за доп. плату:

 • Особисті витрати.
Відгуки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close

Забронювати тур