Перейти до вмісту

Трійця в Карпатах. Говерла, Солотвино, Яремче!

Маршрут туру: Київ - Житомир - Рівне - Ясіня - г. Говерла - Рахів - Солотвино - Яремче - Ворохта - Буковель - Київ

Автобусний тур в Карпати на Трійцю

Дати виїзду: з 05.06.20 по 09.06.20

Вартість: від 2350 грн.

У програмі туру:

 • С Солоні озера в Солотвино;
 • Сходження на гору Говерлу;
 • Самий високогірний пляж України;
 • Яремче, Буковель, Ворохта;
 • підйом на панорамному підйомнику;
 • водоспади: Труфанец і Пробій;
 • географічний центр Європи, музей коллиба гуцульського побуту;
 • мінеральні джерела в с. Кваси;

Автобусний тур в Карпати на Трійцю

Дати виїзду: з 05.06.20 по 09.06.20

Вартість: від 2350 грн.

У програмі туру:

 • С Солоні озера в Солотвино;
 • Сходження на гору Говерлу;
 • Самий високогірний пляж України;
 • Яремче, Буковель, Ворохта;
 • підйом на панорамному підйомнику;
 • водоспади: Труфанец і Пробій;
 • географічний центр Європи, музей коллиба гуцульського побуту;
 • мінеральні джерела в с. Кваси;
Програма туру
 • 1 День. П'ятниця

  19:30 збір групи в м Київ, м. Житомирська

  19:45 виїзд автобусом до смт. Ясіня Рахівського р-н Закарпатської обл.

  21:30 зупинка і посадка туристів в Житомирі, центральний автовокзал. (Заправка БРСМ)

 • 2 День. Субота

  Приїзд в смт. Ясіня, Рахівського району, Закарпатської області. Селище розташоване в долині між Свідовецьким і Чорногірським хребтами на берегах річок Лазещина і Чорна Тиса, біля підніжжя гір Говерла, Петрос, Близнюки.

  Розміщення в приватних котеджах або в готелях. Сніданок.

  Виїзд на екскурсійну програму «Родзинки Закарпаття».

  Закарпаття – край казкової величної природи і самобутньої місцевої культури. Мальовнича дорога в’ється уздовж найбільшої водної артерії Закарпаття – Тиси, що утворює кордон України з Румунією. На екскурсії Вам розкажуть про Рахівщину та Тису, про унікальну обдарованость гуцулів, які живуть в самому центрі Європи. Зупинка в с. Кваси біля мінеральних джерел (не забудьте взяти з собою порожні пластикові пляшки). Огляд самого високогірного, каскадного типу в Україні – водоспаду «Труфянец».

  Рахів – невеличке мальовниче місто, що причаїлося серед гір. Його ще називають «Гуцульським Парижем». Тихе і спокійне містечко, а навколо – захоплюючі гірські пейзажі, які підкорюють серце кожного. У Вас буде можливість відвідати (самостійно) єдиний в Європі музей екології гір Карпатського біосферного заповідника, а також пообідати в Колибі-музеї біля стели, що символізує центр Європи в с. Ділове.

  Приїзд в Солотвино. Відвідування (вх. квиток від 70 грн. дор / 50 грн. діти до 12 років.) Солоних озер в Солотвино – шматочка Мертвого моря – які дуже сприятливо впливають на шкіру людини, а грязі за своїми лікувальними властивостями не поступаються грязі Мертвого моря. З роками в Солотвині утворилася група з шести великих озер. Найбільше і найкрасивіше з них – Кунігýнда. Так звали німецьку царицю, дружину київського князя Ярополка. Озеро утворилося в 1902 році після провалу грунту на 20 метрів: робітники намагалися спорудити нову шахту для промислової солевидобутку. Тепер Кунігýнда – найбільше солоне озеро Закарпаття. Вміст солі (35%) і висока температура води, яка коливається в межах 17 (взимку) – 27 (влітку) градусів приваблює сюди туристів цілий рік. Береги озер покриті лікувальною гряззю, що дозволяє лікувати шкірні захворювання. В озері неможливо потонути: концентрація солі в Кунігунді настільки велика (146-150 ‰), що вода просто виштовхує людину на поверхню. Концентрація солі близько 200 грам на літр. Поплавати в водах Солотвинських озер корисно: в воді підвищена концентрація іонів брому, а дно і береги озер вкриті шаром лікувальної чорної грязі. Грязелікування, поряд з лікуванням ропою (соляним розчином) і сонячними ваннами – традиційний вид солотвинською курортної терапії протягом останніх десятиліть.

  2 варіант: «Море в Карпатах». Виїзд в Буковель. Незвичайні краси карпатських гір, водний і гірський екстрим. Для любителів релаксу в Буковелі є своє «карпатське море», величезне штучне гірське «озеро молодості» з обладнаної пляжною зоною. На березі озера так само до ваших послуг комплекс «VODA club», працює в форматі SPA – відкритий басейн, масажі, пілінги, спортзал.Так же можна піднятися на панорамному підйомнику і під чашечку чаю або глінтвейну насолоджуватися гірськими пейзажами. Поглянути в телескоп на найвищі гори України – Говерлу і Петрос. Для любителів активного і екстремального проведення часу на курорті можна орендувати велосипеди та прокотиться по підготовленим вело трасах, промчати за 100 секунд на найдовшому 1130 метровому тролею в Україні, покататися на атракціоні «буковельські гірки». «Bike zip» – це можливість покататися на велосипеді по канатній дорозі, простягнутою через озеро Молодості на висоті до 30 метрів і насолодитися панорамним видом Карпат.

  Повернення в с. Ясиня.

  Вільний час. Вечеря. Для бажаючих сауна, чани, більярд.

 • 3 День. Неділя

  Сніданок. Інструктований похід на Говерлу (факультативно) з легким обідом на природі. Говерла – найвища гора та найвища точка на території України. Говерла розташована на межі Закарпатської та Івано-Франківської областей, і належить до хребта Чорногора в Карпатах. Висота гори складає 2061 м над рівнем моря.

  Гора Говерла – вже давно стала одним з найважливіших символів держави. Тільки приклавши зусилля, ми сповна зрозуміємо її цінність, і з кожним кроком до вершини нам будуть відкриватися вся краса і велич Карпат, а любов до них буде міцніти.

  В цей день на ваш вибір пропонуємо екскурсію з можливістю пляжного відпочинку, тому захопіть з собою приладдя для плавання:

  «Море в Карпатах». Виїзд в Буковель. Незвичайні краси карпатських гір, водний і гірський екстрим. Для любителів релаксу в Буковелі є своє «карпатське море», величезне штучне гірське «озеро молодості» з обладнаної пляжною зоною. На березі озера так само до ваших послуг комплекс «VODA club», працює в форматі SPA – відкритий басейн, масажі, пілінги, спортзал.Так же можна піднятися на панорамному підйомнику і під чашечку чаю або глінтвейну насолоджуватися гірськими пейзажами. Поглянути в телескоп на найвищі гори України – Говерлу і Петрос. Для любителів активного і екстремального проведення часу на курорті можна орендувати велосипеди та прокотиться по підготовленим вело трасах, промчати за 100 секунд на найдовшому 1130 метровому тролею в Україні, покататися на атракціоні «буковельські гірки». «Bike zip» – це можливість покататися на велосипеді по канатній дорозі, простягнутою через озеро Молодості на висоті до 30 метрів і насолодитися панорамним видом Карпат.

  Повернення в с. Ясіня, Вечеря. Вільний час, сауна, шашлик.

 • 4 День. Понеділок

  Сніданок. Звільнення номерів.

  Виїзд на екскурсійну програму «Перлини Прикарпаття»: Ясіня – Яблунецький перевал – Ворохта – Буковель – Яремче в супроводі гіда.

  По дорозі: зупинка на Яблунецькому перевалі, висота перевалу – 931 метр над рівнем моря. Яблунецький перевал – перехід, що з’єднує річки Прут і Тиса. Яблунецький перевал утворює кордон, що розділяє Закарпатську та Івано-Франківську області. Тут працює відомий сувенірний ринок. Яблунецький перевал потрапив в Українську книгу рекордів, як сама високогірна траса в Україні. З Яблунецького перевалу видно вершини: «Горган» (1540 м.), Синяк (1606 м.), Довбушанка (одна тисяча сімсот сімдесят одна м.). Також звідси можна побачити «Чорногору» з «Говерлою» та масив «Свидовець». Фото на пам’ять біля найбільшого в Україні дерев’яного герба!

  У Ворохті: підйом на панорамному підйомнику, огляд трамплінів, фотографії в гуцульському одязі і на конях. Ворохта – це чаруюча уяву краса диких гір, річки, обрамлені в прямовисні скелі і розкинуті в горах селища. Ви відвідаєте дерев’яну церкву Різдва Богородиці, 1615 року – найвідомішу, «класичну» гуцульську церкву; арочні залізничні мости, побудовані австрійцями ще в 19 столітті.

  В Буковелі: огляд найбільшого гірськолижного курорту України, підйом на панорамному підйомнику.

  В Яремче: один з найбільш відомих кліматичних курортів Карпат, найпрекрасніший куточок наших гір. Розташоване в мальовничій долині річки Прут, місто зачаровує своєю красою. Яремче славиться своїми пам’ятниками архітектури (XVII ст.). А також:

  •  Водоспад «Пробій» з Дванадцятиметрова мостом над ним і найвідоміший в Карпатах гуцульський сувенірний ринок;
  • Камінь Довбуша, стежка Довбуша, скелі Довбуша – за легендою в цих краях зимував загін легендарних опришків (екскурсія буде проводиться за умови гарної погоди);
  • Огляд найвищого 28-метрового кам’яного залізничного моста, що вважався найвидатнішим пам’ятником дорожньої архітектури..

  Вільний час в Яремче. Виїзд до Києва (Ваше місто) ввечері з Яремче.

 • 5 День. Вівторок

  Прибуття до Києва (Ваше місто) о 06:00 орієнтовно.

Ціна туру

Вартість туру за 1 особу в грн .:

Приватні котеджі (санвузол на 2-3 номера): 2350 грн.

Діти з 3 до 12 років (з двома дорослими в номері): 2000 грн.
– Доплата за одномісне розміщення: 600 грн.


Котеджі+,  «Гуцульщина» (санвузол в номері): 2600 грн.

Діти з 3 до 12 років (з двома дорослими в номері): 2200 грн.
– Доплата за одномісне розміщення: 700 грн.


Готелі: Арніка”, “Меридіан”:  2700 грн.

– Діти з 3 до 12 років (з двома дорослими в номері): 2350 грн.
– Доплата за одномісне розміщення: 750 грн.

 

Готелі:   “Суховія”,  “Мисливська Вежа”, “Форвард”, “5 Колесо”:  2950 грн.

– Діти з 3 до 12 років (з двома дорослими в номері): 2650 грн.

– Доплата за одномісне розміщення: 850 грн.

Виїзд на екскурсійну програму “Родзинки Закарпаття» (дорослий 250 грн., діти до 12 років 150 грн.).

Трансфер на ТК Буковель — 150 грн. (Мінімальна кількість для трансферу – 10 осіб)

Інструктований похід на г. Говерлу з легким обідом на природі 600 грн. дорослий, діти до 12 років 450 грн.

При замовленні і оплаті екскурсії до виїзду, вартість: 550 грн. дорослий, 400 грн. діти з 6 до 12 років.

Просимо ознайомитись з форматом одягу для відвідування екскурсій!

Для походу в гори:

 • Зручний одяг і взуття для тривалих піших прогулянок
 • рюкзак
 • дощовик
 • Головний убір
 • Вітрівка (на вершині гори холодний вітер навіть влітку)

Для купання в озерах:

 • купальник
 • рушник
 • пляжне взуття

До вартість туру включено:

 • Проїзд автобусом згідно програми;
 • проживання в приватних котеджах або в готелях;
 • 3 сніданки, 2 вечері;
 • екскурсійна програма “Перлини Прикарпаття”: Яремче, Ворохта, Буковель;
 • послуги супроводжуючого, страховка.

Додаткові послуги за доп. плату:

 • Факультативні екскурсії;
 • Вхідні квитки на екскурсійні об’єкти;
 • Сауна 200 грн. годину за сауну.
Похід на Говерлу, тур в Яремче, екскурсія в Ворохту, Ворохта, екскурсія до Кременця, відпочинок в Ясіня, Солотвино поїздка, центру Європи екскурсія, с. Кваси тур, тури на Трійцю, тур в карпати на Трійцю, тур на Закарпаття на Трійцю, екскурсія на Говерлу, свято Трійці в Карпатах ...
Відгуки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Менеджери туру
Close

Забронювати тур