Перейти до вмісту

9 травня на Драгобраті + Долина крокусів + Говерла

Маршрут туру: Київ - Житомир - Львів (с.Гамаліївка) - Ясіня - Рахів - Драгобрат - Ворохта - Буковель - Яремче - Київ

Тур в Карпати з відвіданням долини крокусів та походом на Говерлу!

Виїзд: з 07.05.21 по 11.05.21

У програмі туру:

 •  Географічний центр Європи;
 • Рахів – “Гуцульский Париж”, похід на Говерлу;
 • Катання на лижах на Драгобраті, долина крокусів і високогірні озера;
 • Музей Колиба гуцульського побуту, «Гуцульська хата-гражда»;
 • Водоспади: Труфанец і Пробій, мінеральні джерела;
 • Залізничні мости-віадуки в Ворохті, Буковель;
 • Яремче, камінь Довбуша.

Тур в Карпати з відвіданням долини крокусів та походом на Говерлу!

Виїзд: з 07.05.21 по 11.05.21

У програмі туру:

 •  Географічний центр Європи;
 • Рахів – “Гуцульский Париж”, похід на Говерлу;
 • Катання на лижах на Драгобраті, долина крокусів і високогірні озера;
 • Музей Колиба гуцульського побуту, «Гуцульська хата-гражда»;
 • Водоспади: Труфанец і Пробій, мінеральні джерела;
 • Залізничні мости-віадуки в Ворохті, Буковель;
 • Яремче, камінь Довбуша.
Програма туру
 • 1 День. П'ятниця 07.05.2021

  19:30 збір групи в м. Київ, м. Житомирська (Подивитися місце збору групи >>>), і виїзд автобусом до смт. Ясіня Рахівського р-н Закарпатської обл.

  О 21:15 зупинка і посадка туристів в м. Житомир, центральний автовокзал. (Заправка БРСМ).

 • 2 День. Субота 08.05.21

  Приїзд в смт. Ясіня, Рахівського району, Закарпатської області. Селище розташоване в долині між Свідовецьким і Чорногірським хребтами на берегах річок Лазещина і Чорна Тиса, біля підніжжя гір Говерла, Петрос, Близнюки.

  Розміщення в приватних котеджах або в готелях. Сніданок.

  Виїзд на екскурсійну програму “Родзинки Закарпаття».

  Закарпаття – край казкової величної природи і самобутньої місцевої культури. Мальовнича дорога звивається уздовж найбільшою водної артерії Закарпаття – Тиси, що утворює кордон України з Румунією. Екскурсія розповідає Вам про Рахівщину і Тисуі, про унікальну обдарованость гуцулів, які живуть в самому центрі Європи. Зупинка в с. Кваси біля мінеральних джерел (не забудьте взяти з собою порожні пластикові пляшки). Огляд самого високогірного, каскадного типу в Україні – водоспаду “Труфанец”.

  Рахів – невеличке мальовниче місто, який причаївся серед гір. Його ще називають «Гуцульським Парижем». Тихе і спокійне містечко, а навколо – захоплюючі гірські пейзажі, які підкорюють серце кожного. Під час екскурсії Ви прогуляєтеся по центральній вулиці Рахова; відвідаєте єдиний в Європі музей екології гір Карпатського біосферного заповідника; пообідаєте в Колибі-музеї біля стели, що символізує центр Європи в с. Ділове.

  На зворотній дорозі у нас буде унікальна можливість відвідати Гуцульську крафтового пивоварню «Ципа» с. Кваси (вх. квитки оплачуються додатково), продегустувати пиво виготовлене за унікальною рецептурою на воді з високогірного джерела.

  Повернення в с. Ясіня.

  Вільний час. Вечеря. Для бажаючих сауна, більярд.

 • 3 День. Неділя 09.05.21

  Сніданок. Факультативний виїзд на екскурсійну програму в урочищі Драгобрат. (Дорослі 450 грн, діти до 12 років – 350 грн).

  Унікальна можливість покататися на лижах. Завдяки своєму розташуванню і ландшафту в урочищі Драгобрат панує унікальний мікроклімат: гірськолижний сезон тут триває довше, ніж де-небудь в Україні.

  Прогулянки по горах, відвідування високогірних озер, Долини Крокусів. Драгобрат це гектари незайманої природи, ідеально для любителів піших прогулянок. Прогулянка до гори Близниці 1882м вражає мальовничими пейзажами на вершини Свидовецького та сусіднього Чорногірського хребта. Привал біля кришталево чистого озера Геришаска і легенда про його появу високо в горах. Викупатися в ньому зможуть лише справжні сміливці: вода тут, навіть в спекотне літо, дуже холодна і не піднімається вище 12-ти градусів. На Драгобрат піднімаємося на транспорті підвищеної прохідності: УАЗ, ГАЗ-66 (незабутні враження). Навколо Драгобрата знаходяться хвойні ліси, вище – альпійська зона, початок гірського масиву, вершина якого – гора Стіг (1707 м). Поруч розташовані гори Жандарм і Близниця (1883 м), з яких видно найвищу точку українських Карпат – гору Говерла (2061 м).

  Для бажаючих інструктований похід на Говерлу з легким обідом на природі. (550 грн дорослий, діти до 12 років – 450 грн).

  Говерла – найвища гора та найвища точка на території України. Сходження займе близько 4 години. Говерла розташована на межі Закарпатської та Івано-Франківської областей, і належить до хребта Чорногора в Карпатах. Висота гори складає 2061 м. над рівнем моря.

  Гора Говерла – вже давно стала одним з найважливіших символів держави. Тільки приклавши зусилля, ми сповна зрозуміємо її цінність, і з кожним кроком до вершини нам будуть відкриватися вся краса і велич Карпат, а любов до них буде міцніти.

  Повернення в Ясіня.

  Вечеря. Вільний час. За бажанням сауна, чани.

 • 4 День. Понеділок 10.05.21

  Сніданок. Звільнення номерів.

  Виїзд на факультативну екскурсійну програму “Перлини Прикарпаття”Ясіня – Яблунецький перевал – Ворохта – Буковель – Яремче.

  По дорозі: зупинка на Яблунецькому перевалі, висота перевалу – 931 метр над рівнем моря. Яблунецький перевал – перехід, що з’єднує річки Прут і Тиса. Яблунецький перевал утворює кордон, який поділяє Закарпатську та Івано-Франківську області. Тут працює відомий сувенірний ринок. Яблунецький перевал потрапив в Українську книгу рекордів, як сама високогірна траса в Україні. З Яблунецького перевалу видно вершини: “Горган” (1540 м.), Синяк (1606 м.), Довбушанка (1 771 м.). Також звідси можна побачити “Чорногору” з “Говерлою” і масив “Свидовець” …

  У Ворохті: підйом на панорамному підйомнику, огляд трамплінів, фотографії в гуцульському одязі і на конях. Ворохта – це чаруюча уяву краса диких гір, річки, обрамлені в прямовисні скелі і розкинуті в горах селища. Ви відвідаєте дерев’яну церкву Різдва Богородиці, 1615 року – найвідомішу, «класичну» гуцульську церкву, кілька десятків австрійських та польських віл. А також дві унікальні споруди, які є тільки в Ворохті – австрійські залізничні мости-віадуки, збудовані більше ста років тому руками полонених італійців, і шедевр спортивної архітектури – трампліни для стрибків на лижах, які функціонують цілорічно.

  У Буковелі: огляд найбільшого гірськолижного курорту України, підйом на панорамному підйомнику.

  В Яремче: один з найбільш відомих кліматичних курортів Карпат, найпрекрасніший куточок наших гір. Розташований в мальовничій долині річки Прут, місто зачаровує своєю красою. Яремче славиться своїми пам’ятниками архітектури (XVII ст.). А також:

  • Водоспад «Пробій» з Дванадцятиметрова мостом над ним і найвідоміший в Карпатах гуцульський сувенірний ринок;
  • Камінь Довбуша, стежка Довбуша, скелі Довбуша – за легендою в цих краях зимував загін легендарних опришків (екскурсія буде проводиться за умови гарної погоди);
  • Огляд найвищого 28-метрового кам’яного залізничного моста, що вважався найвидатнішим пам’ятником дорожньої архітектури.

  Вільний час в Яремче. Виїзд до Києва (Ваше місто) ввечері з Яремче.

 • 5 День. Вівторок 11.05.21

  Приїзд до Києва (Ваше місто) рано вранці (6:00 – 8:00)

Ціна туру

Вартість туру за 1 особу в грн.

Приватні котеджі (санвузол на 2-3 номера)

Двомісний / тримісний номер: 2350 грн.

– Діти до 12 років, при проживанні з 2 дорослими в номері: 1950 грн.

– Доплата за одномісне розміщення: 600 грн.


Готель «Гуцульщина», коттедж + (санвузол в номері)

Двомісний / тримісний номер: 2550 грн.

– Діти з 3 до 12 років (з двома дорослими в номері): 2300 грн.

– Доплата за одномісне розміщення: 700 грн.


Готелі: «Арніка», «Меридіан» (санвузол в номері)

Місце в двомісному / тримісному номері: 2800 грн.

– Діти з 3 до 12 років (з двома дорослими в номері) 2450 грн.

– Доплата за одномісне розміщення 800 грн.


Готелі: «5 Колесо», «Суховія», «Мисливська Вежа»

Місце в двомісному / тримісному номері: 3000 грн.

– Діти до 12 років, при проживанні з 2 дорослими в номері: 2850 грн.

– Доплата за одномісне розміщення: 900 грн.

До вартості туру включено:

 • Проїзд Київ – Ясіня – Київ;
 • Харчування 3 сніданки, 2 вечері;
 • Проживання в приватних котеджах або готелях;
 • Екскурсійна програма «Родзинки Закарпаття»;
 • екскурсійна програма «Перлини Прикарпаття»: Яремче, Ворохта, Буковель;
 • Послуги супроводжуючого;
 • Страхування.

До вартості туру НЕ включено:

 • Факультативні екскурсії;
 • Вхідні квитки на екскурсійні об’єкти;
Гірськолижний тур на травневі, тур на 9 травня, Драгобрат, Яремче, Буковель, Ворохта, катання на лижах на Драгобраті, географічний центр Європи, святкування Дня перемоги в гуцульській Колибі, рахів, день Перемоги в Карпатах, травневі свята в Карпатах, тури на Драгобрат , відпочинок в карпатах в травні, відпочинок на травневі 2021 карпатах, кваси, Говерла, маївка в карпатах, тури в карпати
Відгуки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Менеджери туру
Close

Забронювати тур