Перейти до вмісту

Таємниці Хустського замку + Синевир на День Незалежності

Маршрут туру: Київ - Житомир - Пилипець - Хуст - Велятино - Виноградів - Синевир - Колочава - Іза - Ділове - Рахів - Яремче - Житомир - Київ

Екскурсійний тур на Закарпатті з відвідуванням озера Синевир, музею під відкритим небом Колочава, водоспаду Шипіт, термальних басейнів в Велятино, Рахова, Яремчі.


Виїзд: з 23.08.17 по 28.08.17;

У програмі туру:

 • Панорамний підйомник в с. Пилипець, мінеральні джерела Сойми, Килечин;
 • Водоспади Шипіт, Труф’янець, Пробій;
 • Хуст – столиця Карпатської України, дивовижний Хустський замок;
 • Велятино – термальні басейни;
 • Угорське місто «Севлюш», дегустація вин;
 • Національний природний парк «Синевир», озеро Синевир;
 • Музей під відкритим небом в с. Колочава;
 • Центр лозоплетіння в с. Іза;
 • Оленяча і ведмежа ферми;
 • Географічний центр Європи, музей колиба гуцульського побуту;
 • Яблунецький перевал, Рахів, Яремче;
 • Дегустація закарпатських сирів – В ПОДАРУНОК!

Екскурсійний тур на Закарпатті з відвідуванням озера Синевир, музею під відкритим небом Колочава, водоспаду Шипіт, термальних басейнів в Велятино, Рахова, Яремчі.


Виїзд: з 23.08.17 по 28.08.17;

У програмі туру:

 • Панорамний підйомник в с. Пилипець, мінеральні джерела Сойми, Килечин;
 • Водоспади Шипіт, Труф’янець, Пробій;
 • Хуст – столиця Карпатської України, дивовижний Хустський замок;
 • Велятино – термальні басейни;
 • Угорське місто «Севлюш», дегустація вин;
 • Національний природний парк «Синевир», озеро Синевир;
 • Музей під відкритим небом в с. Колочава;
 • Центр лозоплетіння в с. Іза;
 • Оленяча і ведмежа ферми;
 • Географічний центр Європи, музей колиба гуцульського побуту;
 • Яблунецький перевал, Рахів, Яремче;
 • Дегустація закарпатських сирів – В ПОДАРУНОК!
Програма туру
 • 1 День. Середа 23.08.2017

  Туристи, що виїжджають на автобусі з Києва чи попутних міст:

  19:15 збір групи в м Київ, біля метро Палац Україна (Подивитися місце збору групи >>>) і виїзд комфортабельним автобусом (аудіо, СD, DVD) до м Хуст Закарпатської обл.

  21:30 зупинка і посадка туристів в м Житомир, центральний автовокзал.

  Нічний переїзд.

  Точний час і місце збору групи в Житомирі – уточнювати у керівника групи в день виїзду.

 • 2 День. Четвер 24.08.2017

  Приїзд в Пилипець (08:00-09:00 час вказано орієнтовно).

  Пилипець – високогірне село Міжгірського району, розташоване на березі невеликої річки Плошанка, на висоті 750 м над рівнем моря, біля підніжжя гори Гимба.

  Пішохідна екскурсія до водоспаду «Шипіт» – одному з найкрасивіших водоспадів України. Водоспад спадає численними мальовничими каскадами, загальна висота водоспаду-14 м. (Вхідний квиток оплачується додатково).

  Підйом на панорамному підйомнику – канатно-крісельній дорозі до середини гори Гимба, звідки відкривається панорамний вид на “Полонину Боржаву”. (Факультативно від 60 грн / дор, 40 грн / діти).

  Сніданок біля підніжжя гори в місцевому кафе (самостійно).

  Переїзд по Міжгірському району з відвідування мінеральних джерел в с. Сойми і с. Кілечін.

  Екскурсія в єдиний в країні заповідник далекосхідних оленів, який налічує близько 150 тварин. (Вхідний квиток від 20 грн., Оплачується додатково).

  Далі – переїзд в м Хуст. Розміщення в готелі «Карпати»

  Вечірня пішохідна екскурсія до Хустського замку – фортифікаційній споруді XI-XVIII ст. Руїни замку розташовані на вершині високої гори, яка нависає над містом. Кам’яні укріплення були закладені ще в 1090 р У 1191 р вже існував замок. У 1242 р його захопили і спустошили татари. У XIV ст. замок відбудували. З тих пір він був відомий як зміцнення, яке захищало Мараморошське королівство і соляні рудники. На вершині гори відкривається дивовижна панорама Хустського району.

  Повернення в готель «Карпати». Вільний час для відпочинку.

 • 3 День. П'ятниця 25.08.2017

  Сніданок у готелі.

  Вашій увазі пропонуються 2 факультативні екскурсії:

  відвідування термальних басейнів «Велятино» і «Родзинки Закарпаття» з можливістю відвідування дегустації закарпатських вин в «Будинку вин родини Поличка»

  – вартість за обидві екскурсії – 100 грн. з людини. При покупці однієї з екскурсій – 60 грн. з людини.

  Виїзна факультативна екскурсія – відвідування термальних басейнів «Теплі води» в селі Велятино. Термальна вода санаторію приваблює надзвичайним вмістом йоду й брому (останній має сильну заспокійливу дію), і отримують її зі свердловини глибиною майже кілометр. Вона подібна до вулканічноъ лави: має температуру від +45 до +60 градусів за Цельсієм. Перед наливом в ванни її охолоджують до температури людського тіла. Мінералізація (збагачення) місцевої “чудо-води” досягає до 100 грам на літр, у той час як морська вода має всього три грами. (Вхід на територію платний – відвідання басейнів 150 грн. на 2 години, діти ростом до 140 см – знижка 50%)

  Повернення в м Хуст.

  Оглядова екскурсія по м Хуст – це місце, де річка Ріка вливається в Тису, біля підніжжя конусоподібної гори, на вершині якої руїни старого замку. Шарм провінції доповнює факт: саме в Хусті в 1939 році було проголошено незалежну державу – Карпатську Україну, зі столицею в місті Хуст. Прогулянка містом познайомить вас з діючою синагогою ХІХ ст., зсередини спорудження вражає прекрасними настінними розписами. Далі пройде шлях в Лютеранський храм св. Єлізавети, його гострий шпиль чудово видно з Замкової гори, а також вашій увазі – інші пам’ятки міста.

  Вільний час для самостійного обіду.

  Виїзд на факультативну екскурсійну програму «Родзинки Закарпаття».

  Першим нас зустрічає село Велика Копаня – Столиця близнюків. Невелике село занесено в Книгу Рекордів Гіннеса України завдяки унікальному джерелу джерельної води «Чіргів» і б’є всі рекорди України за народженням близнюків і двійнят. Імовірність того, що у жителів цього села, які вживають воду з джерела, народяться близнюки – дуже висока. Унікальна вода розвозиться десятками літрів по всьому Закарпаттю тим людям, що сподіваються на диво народження.

  Виїзд в угорське місто Севлюш (Виноградів) – старовинне місце над Тисою.

  Оглядова екскурсія по місту: руїни середньовічного замку «Канків», розкішний палац баронів Перені, навколо якого розкинувся великий парк з екзотичними деревами, костел Вознесіння ХІІІ – ХV ст, монастир і костел францисканців XVI століття, будівля Угочанського жупанату ХІХ століття. У місті мирно живуть люди різних національностей і віросповідань, розмовляють різними мовами, але цілком розуміють один одного і зберігають свої традиції і культуру з давніх часів. Виноградів по праву вважається найтеплішим містом України, з найчистішим повітрям і смачною питною водою. Тут раніше, ніж в інших містах України, настає весна і зацвітають дерева: алича, персики, магнолія. А алея сакур в центрі міста радує погляди і місцевих жителів, і гостей цього спокійного містечка.

  Дегустація закарпатських вин в «Будинку вина сім’ї Поличка» (Факультативно 100 грн.).

  Будинок вина «Гостинна садиба родини Михайла Поличка» знаходиться на околиці м Виноградів, на південно-західному схилі Чорної гори, лісовий масив якої є державним заповідником, а на низьких схилах ростуть сади і виноградники.

  Будинок вина пропонує дегустації вина, виготовлені з винограду, вирощеного на місцевості, що знаходиться на рівні відомої гори Токай в Угорщині. Презентаційною картою будинку вина є ординарне сухе вино «Каберне Совіньйон». Виноградник цього сорту має вік більше 50-ти років, кущі – з великим запасом твердої деревини, тому вино має великий вміст танінів, антиоксидантів, мікроелементів і цукру.

  Повернення в готель «Карпати».

 • 4 День. Субота 26.08.2017

  Ранній сніданок. Виїзд на факультативну екскурсійну програму *** «На Синевир трембіти кличуть + Колочава». (Факультативно 350 грн., Діти до 12 років 250 грн., З вхідними квитками і гідом).

  Виїзд на Синевирський перевал (1000 м), де можна насолодитися прекрасними пейзажами Карпатської природи, подихати гірським повітрям, сфотографуватися на пам’ять.

  Екскурсійна програма по Національному природному парку «Синевир» та озера Синевир.

  Озеро Синевир, його ще називають “Морським Оком”, “Перлиною Карпат”. І дійсно, якщо в літній період дивитися з висоти пташиного польоту, то погляду відкривається мальовнича картина – яскраво синя водна гладь в зеленій гущавині лісів, з маленьким острівцем посередині. Озеро оточене віковими буками та смереками, стовбури яких товщиною в кілька обхватів. Вода в озері настільки чиста, що можна бачити дно. Здалеку вода здається яскраво блакитною. Повітря тут, як ніде, свіже й легке, наповнене ароматом хвої. Здається, що його зовсім немає, дихається вільно і легко. Озеро – найбільше в Карпатах за площею, утворилося в післяльодовиковий період. Знаходиться на висоті 989 метрів над рівнем моря. Середня глибина озера – 10-12 метрів, максимальна – 24 метри.

   

  Вільний час. Колоритний обід в гуцульській Колибі (самостійно).

  Виїзд в музей під відкритим небом в с. Колочава.

  По дорозі – відвідування єдиною в Україні ведмежої ферми. Основне завдання центру – реабілітація особин бурого ведмедя, які постраждали від стихійних лих і жорстокого ставлення людей, відродження природної популяції, адаптація до нових умов проживання.

  Приїзд в с. Колочава – велике село на Закарпатті, розташоване по сусідству з озером Синевир, в мальовничій долині між полонинами Стримба, Дарвайка, Роза і Червона. Село Колочава вже неодноразово доводило всім, що воно унікальне не тільки в Закарпатті, а й в Україні. Однією з особливостей Колочави є надзвичайно велика кількість пам’ятників, пам’ятних плит і скульптур. Деякі з них настільки незвичайні і оригінальні, що побачити їх можна тільки в Колочаві.

  Одним з найпопулярніших музеїв є музей під відкритим небом «Старе село» – перший сільський музей архітектури та побуту в Закарпатті. Відвідавши його, ви потрапите в село стародавньої Верховини, побачите кілька тисяч самобутніх колочавських експонатів, які ознайомлюють із 300-річною історією культури і побуту місцевих жителів.

  Далі в програмі – відвідання унікального музею – “Колочавська вузькоколійка”, єдиного в Україні музею, який відтворює історію карпатської вузькоколійки. Ешелон складається з раритетного паровоза і 10 вагонів. Кожен вагон відтворює процес транспортування за різної влади, яка панувала в цьому регіоні. У кожному музейному вагоні – унікальні експонати, що розповідають про історію вузькоколійок на Закарпатті, про роботу і побут залізничників та їхніх пасажирів. Кожен з гостей музею «Колочавська вузькоколійка» може відчути себе пасажиром історичної залізниці, провідником і навіть черговим по станції.

  Повернення в готель. Вільний час.

 • 5 День. Неділя 27.08.2017

  Сніданок. Звільнення номерів.

  Переїзд в с. Іза, де на базі вівцеферми розташована відома сімейна сироварня, в якій працюють справжні ентузіасти своєї справи. На ній виробляється 15 видів делікатесів з овечого і коров’ячого молока, а також кілька видів ковбас. Деякі сири виготовляються за особливою рецептурою, якої немає ні в якій іншій сироварні України.

  Вашій увазі пропонується ПОДАРУНОК ВІД ТУРОПЕРАТОРА – екскурсія по сироварні, з розповіддю про технології сироваріння, і дегустацією 8 сортів сиру з вином або кавою / чаєм. Вся продукція – екологічно чиста, «Made in Закарпаття». Після цього можна буде придбати вподобаний вам сорт прямо на місці.

  Іза – невелике село, яке здавна вважається столицею лозоплетіння. У нас буде можливість відвідати місцевий сувенірний ринок і придбати вироби з лози за помірними цінами.

  Виїзд на екскурсійну програму: Центр Європи – Рахів – Яремче.

  Переїзд в село Ділове – географічний Центр Європи.

  Відвідування Колиби-музею гуцульського побуту.

  Приїзд до Рахова – «центр Закарпатської Гуцульщини». Місто дуже цікаво розташоване і знаходиться у вузькій улоговині між горами. Перша письмова згадка про місто датується тисяча чотириста сорок сьомим роком. Вже тоді воно мало власну печатку і герб, належало до володінь угорських королів. За однією з версій, назва походить від слова “рахувати”, оскільки місто лежало на торгових шляхах і купці, зупиняючись тут, перераховували гроші. Високогірне місто в Україні – середня висота становить 820м над рівнем моря, а перепад висоти між вулицями складає 600м (400-нижня і 1000 – верхня відповідно).

  Далі наша дорога слідує повз самого високогірного водоспаду Карпат “Труф’янець”, а також через Яблунецький перевал – 931 м. висоти над рівнем моря, звідки відкривається дивовижний краєвид на Карпатські гори.

  Переїзд в м.Яремче. Екскурсійна програма по місту Яремче – “перлині Карпат”. Місто, яке розташоване на скелястому березі Прута, дозволить зануритися в світ мальовничої природи та гуцульського колориту. Відвідування водоспаду «Пробій», сувенірного ринку.

  Вільний час в Яремче.

  Виїзд до Києва.

 • 6 День. Понеділок 29.08.2017

  Приїзд до Києва орієнтовно о 06:00 – 8:00 ранку.

Ціна туру

Вартість туру за 1 особу в грн .:

Стандарт двомісний / тримісний: 2470 грн.

Дитина з 3 до 12 років з двома дорослими в номері: 1960 грн.

При замовленні і оплаті факультативної екскурсійної програми ***

«На Синевир трембіти кличуть + Колочава” ДО ВИЇЗДУ,

вартість: 300 грн. дорослі, 200 грн. діти до 12 років

До вартість туру включено:

 • Проїзд автобусом Київ – Пилипець – Хуст – Кіреші – Ділове – Рахів – Яремче – Київ;
 • Проживання в готелі “Карпати” м Хуст;
 • Харчування 3 сніданки;
 • Екскурсія до водоспаду “Шипіт”;
 • Оглядова екскурсія по м Хуст;
 • Оглядова екскурсія по Хустському замку;
 • Трансфер в с. Іза;
 • Екскурсійна програма Долина нарцисів – Ділове – Рахів – Яремче;
 • Дегустація сирів в сироварні с. Іза;
 • Страхування;
 • Послуги супроводжуючого.

Додаткові послуги за доп. плату:

 • Вхідні квитки на екскурсійні об’єкти;
 • Факультативні екскурсії;
 • Особисті витрати (обіди, вечері, сувеніри);
Святковий тур в карпати, озеро Синевир, екскурсійний тур на День Незалежності, Ворохта Яремче на День Незалежності, Шипітські водоспад
Відгуки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close

Забронювати тур