Перейти до вмісту

Таємниці Хустського замку + Синевир і Долина нарцисів. Травневі свята 2018!

Маршрут туру: Київ - Житомир - Пилипець - Сойми - Хуст - Велятино - Виноградів - Синевир - Іза - Кіреші - Ділове - Рахів - Яремче - Житомир - Київ.

Екскурсійний тур на травневі свята з відвідуванням Долини нарцисів, озера Синевир, водоспаду Шипіт, Рахова та Яремчі.

Дата виїзду: з 27.04.2018 по 02.05.2018 

Вартість туру: від 3140 грн.

 

У програмі туру:

 • Водоспади «Шипот», «Труфянец», «Пробій»;
 • Столиця Карпатської України м Хуст, таємничий Хустський замок;
 • Мінеральні джерела с. Сойми, с. Кілечін;
 • Заповідник далекосхідних оленів;
 • Національний природний парк “Синевир”;
 • Центр реабілітації бурих ведмедів;
 • Дегустація закарпатських сирів та вин;
 • с. Іза – центр лозоплетіння;
 • Карпатський біосферний заповідник “Долина нарцисів”;
 • Географічний центр Європи;
 • Яблунецький перевал, Яремче;
Менеджери туру

Екскурсійний тур на травневі свята з відвідуванням Долини нарцисів, озера Синевир, водоспаду Шипіт, Рахова та Яремчі.

Дата виїзду: з 27.04.2018 по 02.05.2018 

Вартість туру: від 3140 грн.

 

У програмі туру:

 • Водоспади «Шипот», «Труфянец», «Пробій»;
 • Столиця Карпатської України м Хуст, таємничий Хустський замок;
 • Мінеральні джерела с. Сойми, с. Кілечін;
 • Заповідник далекосхідних оленів;
 • Національний природний парк “Синевир”;
 • Центр реабілітації бурих ведмедів;
 • Дегустація закарпатських сирів та вин;
 • с. Іза – центр лозоплетіння;
 • Карпатський біосферний заповідник “Долина нарцисів”;
 • Географічний центр Європи;
 • Яблунецький перевал, Яремче;
Програма туру
 • 1 День. Пятница 27.04.2018

  Туристи, що виїжджають на автобусі з Києва:

  19:15 збір групи в м Київ, метро Палац Україна.

  І виїзд автобусом до м Хуст Закарпатської обл.

  21:30 зупинка і посадка туристів в м Житомир, центральний автовокзал.

  Нічний переїзд.

 • 2 День. Суббота 28.04.2018

  Приїзд в Пилипець (08: 00-09: 00 час вказано орієнтовно).

  Пилипець – високогірне село Міжгірського району, розташоване на березі невеликої річки Плошанка, на висоті 750 м над рівнем моря, біля підніжжя гори Гимба.

  Пішохідна екскурсія до водоспаду «Шипіт» – одному з найкрасивіших водоспадів України. Водоспад спадає численними мальовничими каскадами, загальна висота водоспаду-14 м.

  (Вхідний квиток оплачується додатково).

  Підйом на панорамному підйомнику – канатно-крісельній дорозі до середини гори Гимба, звідки відкривається панорамний вид на “Полонину Боржаву”.  (факультативно екскурсійний підйом вгору-вниз 100 грн / дор, 55 грн / діти). 

  Сніданок біля підніжжя гори в місцевому кафе (самостійно).

  Переїзд по Міжгірському району з відвідування мінеральних джерел в с. Сойми і с. Келечин.

  Екскурсія в єдиний в країні заповідник далекосхідних оленів, який налічує близько 150 тварин(вхідний квиток від 20 грн., оплачується додатково). 

  Далі – переїзд в м Хуст. Розміщення в готелі «Карпати»

  Вечірня оглядова екскурсія по м Хуст – це місце, де річка Ріка вливається в Тису, біля підніжжя конусоподібної гори, на вершині якої руїни старого замку. Шарм провінції доповнює факт: саме в Хусті в 1939 році було проголошено незалежну державу – Карпатську Україну, зі столицею в місті Хуст. Прогулянка містом познайомить вас з діючою синагогою ХІХ ст., Зсередини спорудження вражає прекрасними настінними розписами. Далі пройде шлях в Лютеранський храм св. Єлизавети, його гострий шпиль чудово видно з Замкової гори, а також вашій увазі – інші пам’ятки міста.

  Вільний час.

 • 3 День. Воскресенье 29.04.2018

  Сніданок у готелі.

  Вашій увазі пропонуються 2 факультативні екскурсії – відвідування термальних басейнів «Велятино» і «Родзинки Закарпаття» з можливістю відвідування дегустації закарпатських вин в «Будинку вин родини Поличка» вартість за обидві екскурсії – 150 грн. з людини. При покупці однієї з екскурсій – 90 грн. з людини.

   

  Виїзна факультативна екскурсія – відвідування термальних басейнів «Теплі води» в селі Велятино. Термальна вода санаторію приваблює надзвичайним вмістом йоду й брому (останній має сильну заспокійливу дію), і отримують її зі свердловини глибиною майже кілометр. Вона подібна до вулканічній лаві: має температуру від +45 до +60 градусів за Цельсієм. Перед наливом в ванни її охолоджують до температури людського тіла. Мінералізація (збагачення) місцевої “чудо-води” досягає до 100 грам на літр, у той час як морська вода має всього три грами. (Вхід на територію платний – відвідання басейнів 150 грн. На 2 години, діти ростом до 140 см – 75 грн.)

  Повернення в м Хуст.

  Пішохідна екскурсія до Хустського замку – фортифікаційній споруді XI-XVIII ст. Руїни замку розташовані на вершині високої гори, яка нависає над містом. Кам’яні укріплення були закладені ще в 1090 р У 1191 р вже існував замок. У 1242 р його захопили і спустошили татари. У XIV ст. замок відбудували. З тих пір він був відомий як зміцнення, яке захищало Мараморошське королівство і соляні рудники. На вершині гори відкривається дивовижна панорама Хустського району.

  Вільний час для самостійного обіду.

  Виїзд на другу факультативну екскурсійну програму «Родзинки Закарпаття».

  Першим нас зустрічає село Велика Копаня – Столиця близнюків. Невелике село занесено в Книгу Рекордів Гіннеса України завдяки унікальному джерелу джерельної води «Чіргів» і б’є всі рекорди України за народженням близнюків і двійнят. Імовірність того, що у жителів цього села, які вживають воду з джерела, народяться близнюки – дуже висока. Унікальна вода развозится десятками літрів по всьому Закарпаттю тим людям, що сподіваються на диво народження.

  Виїзд в угорське місто Севлюш (Виноградів) – старовинне місце над Тисою.

  Оглядова екскурсія по місту: руїни середньовічного замку «Канків», розкішний палац баронів Перені, навколо якого розкинувся великий парк з екзотичними деревами, костел Вознесіння ХІІІ – ХV ст, монастир і костел францисканців XVI століття, будівля Угочанського жупанату ХІХ століття. У місті мирно живуть люди різних національностей і віросповідань, розмовляють різними мовами, але цілком розуміють один одного і зберігають свої традиції і культуру з давніх часів. Виноградов по праву вважається найтеплішим містом України, з найчистішим повітрям і смачною питною водою.

  Дегустація закарпатських вин в «Будинку вина сім’ї Поличка» (Факультативно 120 грн.).

  Будинок вина «Гостинна садиба родини Михайла Поличка» знаходиться на околиці м Виноградів, на південно-західному схилі Чорної гори, лісовий масив якої є державним заповідником, а на низьких схилах ростуть сади і виноградники.

  Будинок вина пропонує для дегустації вина, виготовлені з винограду, вирощеного на місцевості, що знаходиться на рівні відомої гори Токай в Угорщині. Презентаційної картою будинку вина є ординарне сухе вино «Каберне Совіньйон». Виноградник цього сорту має вік більше 50-ти років, кущі – з великим запасом твердої деревини, тому вино має великий вміст танінів, антиоксидантів, мікроелементів і цукру.

  Повернення в готель. Вільний час.

 • 4 День. Понедельник 30.04.2018

  Сніданок у готелі.

  Факультативна екскурсійна програма “Природні чудеса України – Озеро Синевир”. (дорослі – 350 грн. , Діти до 12 років – 250 грн., З вхідними квитками і гідом).

  Виїзд на Синевирський перевал (1000 м), де можна насолодитися прекрасними пейзажами Карпатської природи, подихати гірським повітрям, сфотографуватися на пам’ять.

  Екскурсійна програма по Національному природному парку «Синевир» та озера Синевир.

  Озеро Синевир, його ще називають “Морським Оком”, “Перлиною Карпат”. І дійсно, якщо в літній період дивитися з висоти пташиного польоту, то погляду відкривається мальовнича картина – яскраво синя водна гладінь в зеленій гущавині лісів, з маленьким острівцем посередині. Озеро оточене віковими буками та смереками, стовбури яких товщиною в кілька обхватів. Вода в озері настільки чиста, що можна бачити дно. Здалеку вода здається яскраво блакитною. У зимовий період Синевир заворожує – це казкове царство снігу і тиші. Смереки стоять під білою ковдрою, лише час від часу під тихе шелестіння звільняють гілки від важкого снігового покриву. Повітря тут, як ніде, свіже і легке, наповнене ароматом хвої. Здається, що його зовсім немає, дихається вільно і легко. Озеро – найбільше в Карпатах за площею, утворилося в післяльодовиковий період. Знаходиться на висоті 989 метрів над рівнем моря. Середня глибина озера – 10-12 метрів, максимальна – 24 метри.

  Вільний час. Колоритний обід в гуцульській Колибі (самостійно)

  Переїзд до центру реабілітації бурих ведмедів. Основне завдання центру – реабілітація особин бурого ведмедя, які постраждали від стихійних лих і жорстокого ставлення людей, відродження природної популяції, адаптація до нових умов проживання.

  Повернення в готель. Вільний час.

 • 5 День. Вторник 01.05.2018

  Сніданок. звільнення номерів.

  Переїзд в с. Іза, де на базі вівцеферми розташована відома сімейна сироварня, в якій працюють справжні ентузіасти своєї справи. На ній виробляється 15 видів делікатесів з овечого і коров’ячого молока, а також кілька видів ковбас. Деякі сири виготовляються за особливою рецептурою, якої немає ні в якій іншій сироварні України.

  Вашій увазі пропонується ПОДАРУНОК ВІД ТУРОПЕРАТОРА – екскурсія по сироварні, з розповіддю про технології сироваріння, і дегустацією 8 сортів сиру з вином або кавою / чаєм. Вся продукція – екологічно чиста, «Made in Закарпаття». Після цього можна буде придбати вподобаний вам сорт прямо на місці.

  Іза – невелике село, яке здавна вважається столицею лозоплетіння. У нас буде можливість відвідати місцевий сувенірний ринок і придбати вироби з лози за помірними цінами.

  Виїзд в урочищі Кіреші, Хустський район Закарпатської обл.

  Відвідування унікальної пам’ятки живої природи – Карпатський біосферний заповідник “Долина нарцисів”. Унікальний ботанічний об’єкт, в якому охороняється найбільший в Середній Європі ділянка зростання нарциса вузьколистого. (Вхідний квиток оплачується додатково)

  Виїзд на екскурсійну програму: Центр Європи – Рахів – Яремче.

  Переїзд в село Ділове – географічний Центр Європи.

  Відвідування Колиби-музею гуцульського побуту.

  Приїзд до Рахова – «центр Закарпатської Гуцульщини». Місто дуже цікаво розташований і знаходиться у вузькій улоговині між горами. Перша письмова згадка про місто датується 1447 роком. Вже тоді воно мало власну печатку і герб, належало до володінь угорських королів. За однією з версій, назва походить від слова “рахувати”, оскільки місто лежало на торгових шляхах і купці, зупиняючись тут, перераховували гроші. Високогірне місто в Україні – середня висота становить 820м над рівнем моря, а перепад висоти між вулицями складає 600м (400-нижня і 1000 – верхня відповідно).

  Далі наша дорога слід повз самий високогірний водоспад Карпат “Труфянец”, а також через Яблунецький перевал – 931 м. висоти над рівнем моря, звідки відкривається дивовижний краєвид на Карпатські гори.

  Переїзд в м.Яремче. Екскурсійна програма по місту Яремче – “перлині Карпат”. Місто, яке розташоване на скелястому березі Прута, дозволить зануритися в світ мальовничої природи та гуцульського колориту. Відвідування водоспаду «Пробій», сувенірного ринку.

  Вільний час в Яремче.

  Виїзд до Києва.

 • 6 День. Среда 02.05.2018

  Приїзд до Києва орієнтовно о 06:00 – 8:00 ранку.

Ціна туру

Вартість туру за 1 особу в грн. (Автобус з Києва, Житомира):

Стандарт двомісний / тримісний: 3140 грн.- Дитина з 3 до 12 років з двома дорослими в номері: 2800 грн.- Доплата за одномісне розміщення: 900 грн.

Стандарт + (новий корпус) двомісний / тримісний: 3370 грн.- Дитина з 3 до 12 років з двома дорослими в номері: 2800 грн.

До вартість туру включено:

 • Проїзд на автобусі: Київ – Пилипець – Сойми – Хуст – Іза – Ділове – Рахів – Яремче – Київ;
 • Проживание в отеле “Карпаты” г. Хуст;
 • Харчування 3 сніданки;
 • Екскурсія до водоспаду “Шипіт”;
 • Оглядова екскурсія по м Хуст
 • Оглядова екскурсія по Хустському замку;
 • Дегустація Закарпатських сирів;
 • Трансфер в с. Іза, с. Кіреші до долини нарцисів;
 • Трансфер та екскурсійна програма центр Європи, Рахів, Яремче;
 • Страховка;
 • послуги супроводжуючого.

Додаткові послуги за доп. плату:

 • Вхідні квитки на екскурсійні об’єкти;
 • Факультативні екскурсії;
 • Особисті витрати (обіди, вечері, сувеніри);
Close

Забронювати тур