Перейти до вмісту

Природні Чудеса України. Синевир + Берегово + Тустань.

Маршрут туру: Київ | Ваше місто - Житомир - Львів - Берегово - Сойми - Пилипець - (водопад «Шипот») – Синевир - Урич - Львів - Київ | Ваше місто
Новинка
4.20 / 5

Природні Чудеса України

Синевир + Берегово + Тустань

Экскурсійно – оздоровчий тур на вихідні в Карпати

 

В програмі туру:

 • Національний природний парк «Синевир», озеро Синевир;
 • Самий красивий водопад України: «Шипот» + панорамний витяг в с. Пилипець;
 • Центр реабілітації бурих ведмедів;
 • Мінеральні джерела в с. Келечин і  с. Сойми;
 • Берегово, термальні джерела;
 •  Дегустація Закарпатських вин;
 • Пам’ятник природи та археології наскальне місто-фортеця Тустань;
 • Неповторний Львів!

Природні Чудеса України

Синевир + Берегово + Тустань

Экскурсійно – оздоровчий тур на вихідні в Карпати

 

В програмі туру:

 • Національний природний парк «Синевир», озеро Синевир;
 • Самий красивий водопад України: «Шипот» + панорамний витяг в с. Пилипець;
 • Центр реабілітації бурих ведмедів;
 • Мінеральні джерела в с. Келечин і  с. Сойми;
 • Берегово, термальні джерела;
 •  Дегустація Закарпатських вин;
 • Пам’ятник природи та археології наскальне місто-фортеця Тустань;
 • Неповторний Львів!
Програма туру
 • 1 День. Київ - Житомир - Львів

  Туристи, що виїжджають на автобусі з Києва, Житомира, Рівного:

  19:45 збір групи в м Київ, біля м Житомирська (Подивитися місце збору групи >>>) і виїзд автобусом до м. Берегово Закарпатської області. 21:30 зупинка і посадка туристів в м. Житомир, центральний автовокзал, заправка БРСМ. 2:45 посадка туристів в м. Рівне (об’їзна, готель Айвенго або Хуторок).

  Для туристів, що виїжджають поїздом або власним автомобілем:

  Виїзд з Києва або з Вашого міста. Приєднання можливо орієнтовно о 03:00 – 04:00 у с. Гамаліївка,  окружна Львова.

  Мукачево (в 07:00 — 08:00 на об’їзній дорозі).

  Точний час і місце приєднання до групи слід уточнювати у керівника групи в день виїзду.

 • 2 День. Берегово - термальні басейни

  орієнтовно 08:00 – приїзд в м. Берегово.

  Сніданок самостійно.

  Оглядова екскурсія по м. Берегово, яке розкинулося на берегах невеликої річки Верке, біля підніжжя гір, схили яких засаджені виноградниками. Місто відоме давніми традиціями виноградарства і виробництва вина. Протягом багатьох століть власниками поселення були угорські королі.

  Огляд середньовічного міста з неповторною історією та культурою, оригінальною архітектурою будинків, красою храмів, серед них пам’ятники Шандора Петефі, Лайоша Кошута, Габора Бетлена і Дюли Ійєша, меморіальні дошки діячам історії, культури і мистецтва та інші.

  Обід та вільний час у місті.

  Відвідування відкритого термального басейну (вхідні квитки сплачуються додатково 2 год. 240 грн дор. діти зростом до 110 см – безкоштовно, від 110 см – 130 грн.).

  Вода має властивості кремнієво-азотно-вуглекисло-хлоридно-натрієвої води з високою мінералізацією, її температура круглий рік становить 36-38 градусів. Вода використовується для лікування органів руху, серцево-судинної системи, центральної нервової системи. У Берегово термальна мінералізована вода-окріп б’є ключем з 1000-метрової глибини, а на виході зберігає температуру 55 градусів.

  Виїзд на дегустацію Закарпатських вин (факультативно 150 грн.)

  Переїзд в с.Мохнате та поселення в готель Панська Ровінь.

 • 3 День. Синевир - Пилипець - водоспад "Шипот"

  Сніданок.

  Виїзд на факультативну екскурсійну програму «Природні чудеса України». (Дорослі 450 грн. Діти до 12 років 390 грн). У вартість входить: трансфер, послуги екскурсовода, вхідні квитки по програмі).

  Приїзд в мальовниче селище Пилипець, екскурсія до водоспаду «Шипіт» – одного з найкрасивіших водоспадів України. Водоспад спадає численними мальовничими каскадами, загальна висота водоспаду 14 м. Бажаючі можуть купатися під водоспадом. 

  Виїзд до озера Синевир. По дорозі відвідування мінеральних джерел в с. Келечин.

  Пішохідна екскурсія по Національному природному парку «Синевир» з відвідуванням одного з семи чудес України – озера Синевир.

  Озеро Синевир, його ще називають «Морським Оком», «Перлиною Карпат». І дійсно, якщо дивитися з висоти пташиного польоту, то погляду відкривається мальовнича картина – яскраво синя водна гладінь в зеленій гущавині лісів, з маленьким острівцем посередині. Озеро оточене віковими буками та смереками. Стовбури завтовшки в декілька обхватів. Вода в озері настільки чиста, що можна бачити дно. Здалеку вода здається яскраво блакитною. Повітря тут як ніде свіже та легке, наповнене ароматом хвої. Здається, що його зовсім немає, дихається вільно і легко. Синевир – найбільше озеро Карпат за площею. Знаходиться на висоті 989 метрів над рівнем моря. Середня глибина озера – 10-12 метрів, максимальна – 24 метри. Озеро утворилося в післяльодовиковий період.

  Колоритний обід в гуцульській Колибі (самостійно).

  Виїзд до центру реабілітації бурих ведмедів. Основне завдання центру – реабілітація особин бурого ведмедя, які постраждали від стихійних лих і жорстокого ставлення людей, відродження природної популяції, адаптація до нових умов проживання.

  Повернення в готель. Вільний час

 • 4 День. Урич - наскальне місто-фортеця Тустань - Львів

  Звільнення номерів. Сніданок.

  Переїзд в с. Урич Львівської області.

  Відвідування наскального міста-фортеці Тустань– пам’ятника природи та археології національного значення. (Вхідний квиток 80 грн. дорослий, 40 грн дитячий)

  Тустань – унікальна пам’ятка ІХ-ХІІІ століття, місце, що дозволить вам заглянути назад, в історію і культуру Українського Середньовіччя, зразок зодчества домонгольського періоду, який не має аналогів в Європі!

  Дивлячись як самотньо підносяться три скелі поблизу села Урич, тільки уявити можна, що в давнину тут розміщувався величезна дерев’яний місто-фортеця висотою в п’ять поверхів! На самих скелях залишилися сліди будівництва: видовбані пази і вруби (всього близько 4000), штучні печери, залишки кладки кам’яної стіни і цистерн для зберігання води.

  Нині скелі Тустані – це однойменний історико-культурний заповідник і одна з найпопулярніших стародавніх фортець України.

  Виїзд до Львова.

  Для бажаючих пішохідна екскурсія «Вуличками стародавнього Львова». Ви побачите найцікавіші архітектурні пам’ятки міста Львова, які входять до Списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО: архітектурний ансамбль площі Ринок з 44 будинками XIV-XIX і 4 фонтанами, Королівський палац з італійським двориком, міську Ратушу, каплицю Боїмів, Латинський Костел, каплицю Кампіньянів, де зберігся найстаріший в Україні дзвін «Староюрскій», театр Опери та Балету та інші цікаві місця. Ви побачите всі найвідоміші і найгарніші пам’ятки архітектури.

  Вільний час у Львові

  Рекомендуємо повечеряти в одному з концептуальних ресторанах міста:

  «Криївка» – найвідоміший ресторану Львова та всієї України, зі стилем інтер’єру часів ОУН і УПА, «Мазох – cafe» – вікно в неймовірний світ, який став справжнім втіленням творів «батька мозохізма» – письменника Леопольда фон Захер Мазоха. «Гасова Лямпа», пориньте в життя найвищого пабу Львова. Захоплюючі історії про нафтову лихоманку в Галичині і винахідників першої у світі гасової лампи. «Шоколадниця» – міні-завод шоколадних виробів. Супер гарячий шоколад.

  Для туристів, які подорожують на автобусі: О 22:00 виїзд до Києва (Рівне, Житомир).

  Для туристів, які подорожують на поїзді або автомобілі: виїзд зі Львова до Києва чи Ваше місто (Прохання ж / д квитки брати після 22:00).

 • 5 День. Приїзд в Київ

  Приїзд до Києва приблизно о 6:00 – 8:00. 

Ціна туру

Вартість туру за 1 особу в грн (автобус з Києва): готель Панська Ровінь

2-3-ри місний стандарт – 2990 грн.

Діти з 3 до 12 років з двома дорослими в номері: 2800 грн.


Вартість туру за 1 особу в грн. при самостійному проїзді поїздом або автомобілем та приєднанням до групи в Берегово: 2800 грн. 

Діти з 3 до 12 років з двома дорослими в номері: 2700 грн.

До вартість туру включено:

 • Проїзд на автобусі згідно програми туру;
 • Проживання в готелі 2 ночі;
 • 2 сніданки;
 • Екскурсія по м. Берегово.
 • Екскурсія по місту-фортеці Тустань;
 • Екскурсія по м. Львів;
 • Медичне страхування;
 • Послуги супроводжуючого групи.

Додаткові послуги за доп. плату:

 • Факультативні екскурсії;
 • Вхідні квитки в музеї та екскурсійні об’єкти;
 • Залізничні квитки для тих, хто подорожує на поїзді.
Тури в Закарпаття, природні чудеса тур, тури в Берегово, автобусні тури на Синевир, Тур на Шипот, Тури в Тустань, автобусні тури в Карпати, турі в Карпати на Синевир, поїздка на Закарпаття, автобус в Карпати.
Відгуки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Менеджери туру
Close

Забронювати тур