Перейти до вмісту

Природні чудеса Поділля + Кам’янець-Подільський + Хотин

Маршрут туру: Київ / Ваше місто - Житомир - Хмельницький - Кам'янець-Подільський - Нирків - Кривче - Хотин - Житомир - Київ / Ваше місто
5.00 / 5
Червень, 202119.06Трійця26.06ДК
Липень, 2021 9.07  23.07
Серпень, 2021 6.08 22.08ДН
Вересень, 2021 3.09  17.09
3 дні (2 ночі)

Природні чудеса Поділля + Кам’янець-Подільський + Хотин

автобус (без нічних переїздів) 

Вартість тура:  3200  грн.

В программе тура:

 • Кам’янець-Подільський, одне з найдавніших міст України;
 • Стара фортеця Кам’янця-Подільського, одне з 7 чудес України
 • Сама неприступна в Україні: «Хотинська фортеця» – ХІІІ – XVIII; \
 • Екскурсія в печеру «Кришталева»;
 • Джуринський водоспад;
 • Бакотський скельний монастир ΧIV ст ..
 • СПА-центр в готелi

Природні чудеса Поділля + Кам’янець-Подільський + Хотин

автобус (без нічних переїздів) 

Вартість тура:  3200  грн.

В программе тура:

 • Кам’янець-Подільський, одне з найдавніших міст України;
 • Стара фортеця Кам’янця-Подільського, одне з 7 чудес України
 • Сама неприступна в Україні: «Хотинська фортеця» – ХІІІ – XVIII; \
 • Екскурсія в печеру «Кришталева»;
 • Джуринський водоспад;
 • Бакотський скельний монастир ΧIV ст ..
 • СПА-центр в готелi
Програма туру
 • 1 День.

  06-15 збір групи та виїзд з Києва від м. Житомирська.

  О 08:00 зупинка і посадка туристів в м Житомир, центральний автовокзал. (Заправка «БРСМ»).

  13:00 – 14:00 прибуття до Кам’янця-Подільського. (Обід, самостійно).

  Пішохідна оглядова екскурсія по Кам’янцю-Подільському. – один з найдавніших міст України, районний центр Хмельницької області. У ньому знаходиться заповідник «Кам’янець»: Старе місто, оточений річкою Смотрич, Замковий міст, комплекс Старого і Нового замків. Своєрідність і унікальність міста – в гармонійному поєднанні ландшафту і середньовічних споруд. Фортифікаційна система Кам’янець-Подільського не має аналогів в Європі. В цілому в місті налічується 175 будівель – пам’яток архітектури. За цим показником Кам’янець-Подільський посідає третє місце в Україні після Києва і Львова.

  Екскурсія розпочнеться з огляду Старого міста. Тут розташовані Руську браму, Замковий міст, Замкові казарми, міські оборонні вежі, ансамблі монастирських будівель орденів домініканців, францисканців, кафедрального костелу, міської ратуші.

  Оглядова екскурсія по Кам’янець-Подільській фортеці.

  Неприступна середньовічна фортеця, яка охороняла вхід в місто, вражає своєю масштабністю і силою. Кам’янець-Подільська фортеця є одним з найбільш знаменитих пам’ятників фортифікаційного мистецтва Східної Європи і одним з найпопулярніших місць України. Фортеця складається з двох окремих укріплень – Старого замку і Нового замку. Спочатку нас чекає захоплююча розповідь про Кам’янець-Подільської фортеці і відвідування музеїв на його території. А після Ви зможете насолодитися «середньовічними» розвагами – постріляти з лука, викарбувати монету, виконати гравюру.

  Старий замок в Кам’янці-Подільському.

  Перша згадка про Кам’янець-Подільської фортеці зустрічається в 1374 році в грамоті Юрія Коріатовича. Уже тоді фортеця надійно захищала місто, розташувавшись в підставі вузького перешийка, що з’єднує фортецю з містом. Сьогодні фортеця в Кам’янці-Подільському – одна з найцікавіших пам’яток України.

  О 18:30 Виїзд в готель. Поселення в готелi “7 Днiв”

  До ваших послуг: ресторан, бар, СПА-центр караоке

 • 2 День.

  Ранній сніданок в готелі.

  Виїзд на факультативну екскурсійну програму «Природні чудеса Поділля» (дорослі 350 грн., Діти до 12 років 250 грн. з вхідними квитками і екскурсійним обслуговуванням)

  Приїзд в Кривче, екскурсія в печеру «Кришталева». Кришталева печера знаходиться неподалік с. Кривче Борщівського району. Це найбільш досліджена печера в Тернопільській області. В галереях печери проведено освітлення і обладнані для відвідування туристами. Всього довжина дослідження ходів становить близько 22 км, а розроблений туристичний маршрут – 2.8 км. За незвичайну красу, Кришталеву печеру, називають підземною перлиною Поділля. На початку стіни і склепіння Кришталевої печери виблискують кристалами темно-коричневого гіпсу, вимиті водами древнього Сарматського моря. Йдемо далі. І в коридорі натрапляємо на загадкові чудеса. Здається, що все навколо покрито інеєм, химерними пальмовими гілками, листям папороті і янтаря.В залі Скель, знайти комфортну для ніг стежку стає важко – спостерігаємо скупчення кам’яних брил, і хаотично розкиданими кам’яними пірамідами. У Зоологічному залі, нас очікують не рукотворні скульптури сови, дельфіна, миші, орла та інших чарівних створінь. Підземний світ балансує між казкою і реальністю. Грот Кам’яних Сліз, Зал Буйвола, лабіринт Кам’яних Квітів, Дружби (є навіть Преси!), Зали Завалів, Втрачених сподівань – це лише частинки мозаїки підземних маршрутів печери, кожна з яких – неповторна і має свою історію і легенду.

  По дорозі зупинка на обід.

  Виїзд в с. Нирків, урочище Червоне. Надзвичайної краси каньйоноподібними долині річки Джурин, один з найкрасивіших палаців Поділля 19-го століття, найбільший в Україні водоспад заввишки в п’ятиповерховий будинок, червоні грунту і річкова вода після дощу – це все урочище Червоне. На крутих схилах величезного природного амфітеатру до недавнього часу існувало поселення під назвою Червоногород. Багато століть тому все крутилося навколо Червоногородського замку. У дев’ятнадцятому столітті замок-палац набуває славу однієї з кращих резиденцій правителів Австро-Угорської імперіі. Головна сучасна прикраса урочища Червоного – найбільший рівнинний водоспад України – Джуринский водоспад. Фонтан складається з двох ступенів і в висоту досягає більш 16 метрів. Кажуть водоспад рукотворний. За легендою турки, для того щоб захопити неприступну Червоногородський фортеця, змінили русло річки, і на місці нового русла виник мальовничий водоспад.

  Повернення в готель. Вечеря. Вільний час.

 • 3 День.

  Сніданок. Звільнення номерів.

  Екскурсія по Національному природному парку «Подільські Товтри». Відвідування мальовничої Бакотської затоки та екскурсія в Бакотський скельний монастир ΧIV в. Руїни його з Михайлівською церквою збереглися на крутому і стрімкому схилі Білої гори, підніжжя якої омиває затока річки Дністер. Тут на високій Білій горі вже в ХІ столітті виник чоловічий монастир.

  Виїзд на екскурсійну програму «Хотинська фортеця» – ХІІІ – XVIII.

  Приїзд в Хотин. Екскурсія з відвідуванням комплексу споруд «Хотинська фортеця» – ХІІІ – ХVIII. Вона побудована в XIII в. за наказом князя Данила Галицького на місці ранньослов’янських укріплень. Замок (цитадель) складається з чотирьох оборонних веж, палацу коменданта, офіцерських казарм, церкви з фрагментами розпису XVI ст. Довгий час Хотинська фортеця була форпостом Галицько-Волинського князівства, важливим оборонним пунктом Придністров’я. Її значні стіни служили декораціями в таких відомих фільмах, як “Захар Беркут”, “Балада про доблесного лицаря Айвенго”, “Д’Артаньян і три мушкетери”, “Стріли Робін Гуда”, “Тарас Бульба”. Сьогодні на території фортеці розташований Державний історико-архітектурний заповідник “Хотинська фортеця”. Унікальність фортеці в тому, що це одна з найкраще збережених фортець Європи XІVв. Хотинська фортеця – одне з семи чудес України.

  Вільний час на обід.

  Виїзд до Києва.

  Приїзд до Києва пізно ввечері. 

Ціна туру

Вартість туру за 1 особу в грн. (Автобус):

Номер Стандарт: 3200 грн./люд. 

Номер напівлюкс: 3950 грн./люд. 

—Діти до 12 років при проживанні з двома дорослими в номері 2800 грн. / люд.

Для туристів, які приєднують в м. Каменець- Подільський -100 грн від вартості туру.

До вартість туру включено:

 • Проїзд на автобусі згідно програми;
 • Проживання в готельному комплексі «7 Днiв»;
 • Харчування: 2 сніданки;
 • Екскурсія по старому місту і фортеці у Кам’янці-Подільському;
 • Виїзд на екскурсійну програму «Хотинська фортеця»;
 • Послуги супроводжуючого;
 • медична страховка.

Додаткові послуги за доп. плату:

 • Факультативна екскурсія «Природні чудеса Поділля» (дорослі 350 грн., Діти до 12 років 250 грн. з вхідними квитками і екскурсійним обслуговуванням)
 • Вхідні квитки в музеї та замки:
  – Хотинська фортеця – 50 грн.
  – Кам’янець – Подільська фортеця – 60 грн.
 • Особисті витрати (обіди, вечері, сувеніри),
Тури в Кам'янець-Подільський, Кришталеві печери, Хотин, Кам'янець-Подільський, тури в Хотин, Бакота.
Відгуки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close

Забронювати тур