Перейти до вмісту

Природні чудеса Поділля + Кам’янець-Подільський. Травневі свята.

Маршрут туру: Київ - Житомир - Кам'янець-Подільський - Чернівці - Хотин - Київ

Травневі свята 2018 у Кам’янці-Подільському + Хотин + краса Поділля!

 

Виїзд: с 30.04.18 по 02.05.18;

автобус (без нічних переїздів)

Вартість туру: від 2280 грн.

 

У програмі туру:

 • Кам’янець-Подільський, Замковий міст, Стара фортеця;
 • Хотинська фортеця ХІІІ – ХVIII ст .;
 • Столиця Буковини – Чернівці;
 • Чернівецький національний університет;
Менеджери туру

Травневі свята 2018 у Кам’янці-Подільському + Хотин + краса Поділля!

 

Виїзд: с 30.04.18 по 02.05.18;

автобус (без нічних переїздів)

Вартість туру: від 2280 грн.

 

У програмі туру:

 • Кам’янець-Подільський, Замковий міст, Стара фортеця;
 • Хотинська фортеця ХІІІ – ХVIII ст .;
 • Столиця Буковини – Чернівці;
 • Чернівецький національний університет;
Програма туру
 • 1 День. 30.04.2018

  06-15 збір групи та виїзд з Києва від м. Житомирська.

  О 08:00 зупинка і посадка туристів в м Житомир, центральний автовокзал. (Заправка «БРСМ»).

  13:00 – 14:00 прибуття до Кам’янця-Подільського. (Обід, самостійно).

  Пішохідна оглядова екскурсія по Кам’янцю-Подільському. – один з найдавніших міст України, районний центр Хмельницької області. У ньому знаходиться заповідник «Кам’янець»: Старе місто, оточений річкою Смотрич, Замковий міст, комплекс Старого і Нового замків. Своєрідність і унікальність міста – в гармонійному поєднанні ландшафту і середньовічних споруд. Фортифікаційна система Кам’янець-Подільського не має аналогів в Європі. В цілому в місті налічується 175 будівель – пам’яток архітектури. За цим показником Кам’янець-Подільський посідає третє місце в Україні після Києва і Львова.

  Екскурсія розпочнеться з огляду Старого міста. Тут розташовані Руську браму, Замковий міст, Замкові казарми, міські оборонні вежі, ансамблі монастирських будівель орденів домініканців, францисканців, кафедрального костелу, міської ратуші.

  О 18:30 Виїзд в готельний комплекс «Ксенія». Вечеря.

  Готельний комплекс розташований в мальовничому місці на березі р. Тарнавки при впадінні її в Дністер. З терас готелю і ресторану відкривається вид на річку і заповідний Врублевський ліс на протилежному пагорбі.

  До ваших послуг: ресторан, бар, сауна, басейн, більярд, альтанки, магазин, пляж, прогулянки на катамаранах і пароплаві розташовані на території комплексу.

  Купання в чанах з джерельною водою, настояної на травах, під яким горить багаття. Дно встелене камінням. Занурення починається в воду з температурою тіла, потім вона підвищується до + 40-44 ° С. Після того, як людина добре розігріється, – стрибає в холодну воду: басейн, або можна викупатися відразу в річці.

 • 2 День. 01.05.2018

  Сніданок.

  Виїзд на факультативну екскурсію «Столиця Буковини: м.Чернівці» (дорослі 220 грн., діти до 12 років 100 грн.).

  Прибуття в Чернівці

  Екскурсійна програма по столиці Буковини.

  Під час екскурсії в Чернівцях Ви відкриєте для себе історію європейського міста, розташованого на перехресті доріг з Європи в Азію, негласної столиці Європи, де недільний день починався з Шуберта, а закінчувався дуеллю, де тротуари підмітали букетами троянд і де книжкових крамниць було більше ніж трактирів . Ви дізнаєтеся передумови перетворення буковинського провінційного містечка в східний форпост Австрійської імперії, історію виникнення площ, вулиць, познайомитеся з архітектурними шедеврами, що увібрав в себе красу різних культурних стилів декількох епох.

  Головна вулиця міста Чернівців названа в честь О. Кобилянської, в минулому вулиця Панська. За якою ви пройдете до колишньої резиденції буковинських митрополитів, побудованої в XIX столітті, за проектом австрійського архітектора Йосипа Главки і є архітектурною пам’яткою національного значення. У цій дивовижній за своєю красою споруді вбачаються райдужні візерунки гуцульської писанки, а дах покритий черепицею в поєднанні з вишуканою легкістю ажурних кованих решіток і строгості кріпаків зубчастих стін, нагадує українську вишиванку.

  В архітектурних формах Чернівецького Національного університету імені Юрія Федьковича легко вловлюються елементи різних архітектурних стилів, які створюють органічність і цілісність споруди. Під час екскурсії Ви відвідаєте палац і парк Митрополита, церква Трьох Святителів, семінарський корпус, Мармурова зала, відновлений після пожежі 1944 г. На стінах університету Ви побачите автентичні розписи художників Е. Бучевського і Е. Максимовича, почуєте бій курантів, які перебувають на вежі школи псаломщиків і можливо задумаєтеся про прекрасне.

  Ви побачите: центральна площа з міською ратушею, дерев’яна церква Св. Миколая, турецька площа, будинок органної музики та інші цікаві об’єкти.

  Вільний час.

  Повернення в готель. Вечеря. Вільний час.

 • 3 День. 02.05.2018

  Сніданок. Звільнення номерів.

  Виїзд на екскурсійну програму «Хотинська фортеця» – ХІІІ – XVIII.

  Приїзд в Хотин. Екскурсія з відвідуванням комплексу споруд «Хотинська фортеця» – ХІІІ – ХVIII. Побудована в XIII в. за наказом князя Данила Галицького на місці ранньослов’янських укріплень. Замок (цитадель) складається з чотирьох оборонних веж, палацу коменданта, офіцерських казарм, церкви з фрагментами розпису XVI ст. Довгий час Хотинська фортеця була форпостом Галицько-Волинського князівства, важливим оборонним пунктом Придністров’я. Її значні стіни служили декораціями в таких відомих фільмах, як “Захар Беркут”, “Балада про доблесного лицаря Айвенго”, “Д’Артаньян і три мушкетери”, “Стріли Робін Гуда”, “Тарас Бульба”. Сьогодні на території фортеці розташований Державний історико-архітектурний заповідник “Хотинська фортеця”. Унікальність фортеці в тому, що це одна з найкраще збережених фортець Європи XІVв. Хотинська фортеця – одне з семи чудес України.

  Повернення в Кам’янець-Подільський.

  Оглядова екскурсія по Кам’янець-Подільській фортеці.

  Неприступна середньовічна фортеця, яка охороняла вхід в місто, вражає своєю масштабністю і силою. Кам’янець-Подільська фортеця є одним з найбільш знаменитих пам’ятників фортифікаційного мистецтва Східної Європи і одним з найпопулярніших місць України. Фортеця складається з двох окремих укріплень – Старого замку і Нового замку. Спочатку нас чекає захоплююча розповідь про Кам’янець-Подільської фортеці і відвідування музеїв на його території. А після Ви зможете насолодитися «середньовічними» розвагами – постріляти з лука, викарбувати монету, виконати гравюру.

  Старий замок в Кам’янці-Подільському.

  Перша згадка про Кам’янець-Подільської фортеці зустрічається в 1374 році в грамоті Юрія Коріатовича. Уже тоді фортеця надійно захищала місто, розташувавшись в підставі вузького перешийка, що з’єднує фортецю з містом. Сьогодні фортеця в Кам’янці-Подільському – одна з найцікавіших пам’яток України.

  Обід (самостійно) і вільний час.

  Виїзд до Києва 15:00

  Приїзд до Києва пізно ввечері. (23: 30-00: 30)

Ціна туру

Вартість туру за 1 особу в грн. (Автобус):

Номер Стандарт: 2380 грн. / Чол. 

Номер Напівлюкс: 2690 грн. / Чол.

– Діти до 12 років при проживанні з двома дорослими в номері 2150 грн. / Чол.

 Для туристів, які приєднуються в м.Кам’янець- Подільський -100 грн від вартості туру.

До вартість туру включено:

 • Проїзд на автобусі згідно програми;
 • Проживання в готельному комплексі «Ксенія»;
 • Харчування: 2 сніданки; 2 вечері
 • Екскурсія по старому місту і фортеці у Кам’янці-Подільському;
 • Виїзд на екскурсійну програму «Хотинська фортеця» – ХІІІ – XVIII.
 • Послуги супроводжуючого, медична страховка.

Додаткові послуги за доп. плату:

 • Факультативна екскурсія “Столиця Буковини: Чернівці (220 грн.- дорослі, діти до 12 ти років-100 грн.)
 • Вхідні квитки в музеї та замки;
Туры на майские в каменец-подольский,Майские в каменце подольском 2018, Фестиваль средневековый Хотин,Черновцы, Хрустальные пещеры, Хотин, фестиваль в Хотине на майские, Каменец-Подольский, Битва наций 2018, битва нацый в хотыне, туры на битву наций,экскурсии на битву нкаций, майский отдых в каменец-подольском, маевка в каменце, куда поехать на майские, туры в Хотын на майские 2018 год..
Відгуки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close

Забронювати тур