Перейти до вмісту

Травневі свята 2019 Кам’янець-Подільському+Заліщики+Хотин+Чернівці

Маршрут туру: Київ - Житомир - Кам'янець-Подільський -Заліщики - Чернівці - Хотин - Київ

Травневі свята 2019 у Кам’янці-Подільському + Хотин + Заліщики + краса Поділля!

Виїзд: з 29.04.19 по 01.05.19;

автобус (без нічних переїздів)

Вартість туру: від 2850 грн.

 

У програмі туру:

 • Кам’янець-Подільський, одне з найдавніших міст України;
 • Стара фортеця Кам’янця-Подільського, одне з 7 чудес України;
 • Сама неприступна в Україні: «Хотинська фортеця» – ХІІІ – XVIII;
 • панорама міста Заліщики;
 • Столиця Буковини – Чернівці;
 • Чернівецький національний університет;
 • Купання в чанах з джерельною водою.

Травневі свята 2019 у Кам’янці-Подільському + Хотин + Заліщики + краса Поділля!

Виїзд: з 29.04.19 по 01.05.19;

автобус (без нічних переїздів)

Вартість туру: від 2850 грн.

 

У програмі туру:

 • Кам’янець-Подільський, одне з найдавніших міст України;
 • Стара фортеця Кам’янця-Подільського, одне з 7 чудес України;
 • Сама неприступна в Україні: «Хотинська фортеця» – ХІІІ – XVIII;
 • панорама міста Заліщики;
 • Столиця Буковини – Чернівці;
 • Чернівецький національний університет;
 • Купання в чанах з джерельною водою.
Програма туру
 • 1 День. 29.04.2019

  06-15 збір групи та виїзд з Києва від м. Житомирська.

  О 08:00 зупинка і посадка туристів в м Житомир, центральний автовокзал. (Заправка «БРСМ»).

  13:00 – 14:00 прибуття до Кам’янця-Подільського. (Обід, самостійно).

  Пішохідна оглядова екскурсія по Кам’янцю-Подільському. – один з найдавніших міст України, районний центр Хмельницької області. У ньому знаходиться заповідник «Кам’янець»: Старе місто, оточений річкою Смотрич, Замковий міст, комплекс Старого і Нового замків. Своєрідність і унікальність міста – в гармонійному поєднанні ландшафту і середньовічних споруд. Фортифікаційна система Кам’янець-Подільського не має аналогів в Європі. В цілому в місті налічується 175 будівель – пам’яток архітектури. За цим показником Кам’янець-Подільський посідає третє місце в Україні після Києва і Львова.

  Екскурсія розпочнеться з огляду Старого міста. Тут розташовані Руську браму, Замковий міст, Замкові казарми, міські оборонні вежі, ансамблі монастирських будівель орденів домініканців, францисканців, кафедрального костелу, міської ратуші.

  О 18:30 Виїзд в с. Врублівці. Поселення в готельному комплексі «Ксенія». Вечеря.

  Готельний комплекс розташований в мальовничому місці на березі р. Тарнавки при впадінні її в Дністер. З терас готелю і ресторану відкривається вид на річку і заповідний Врублевський ліс на протилежному пагорбі.

  До ваших послуг: ресторан, бар, сауна, басейн, більярд, альтанки, магазин, пляж, прогулянки на катамаранах і пароплаві розташовані на території комплексу.

  Купання в чанах з джерельною водою, настояної на травах, під яким горить багаття. Дно встелене камінням. Занурення починається в воду з температурою тіла, потім вона підвищується до + 40-44 ° С. Після того, як людина добре розігріється, – стрибає в холодну воду: басейн, або можна викупатися відразу в річці.

 • 2 День. 30.04.2019

  Сніданок.

  Виїзд на факультативну екскурсію «Заліщики + столиця Буковини: м.Чернівці» (дорослі 350 грн., Діти до 12 років 220 грн.).

  Прибуття в Заліщики. На Тернопільщині, у оточенні дністровських круч, розкинулося мальовниче містечко Заліщики. З оглядового майданчика села Хрещатик відкривається один з найкрасивіших видів України – панорама міста з меандром Дністра.

  Прибуття в Чернівці.  Вільний час на обід.

  Екскурсійна програма по столиці Буковини.

  Екскурсія починається в найстарішій частині Чернівців – на Турецькій площі – і переходить на колишню площу Святого Хреста, звідки бере початок австрійська історія міста. Потім Ви побуваєте на Центральній площі, де кожен день, рівно в 12, з балкона вежі Ратуші трубач грає мелодію «Марічки». Далі Ви прогуляєтеся  пішохідною вулицею – Ольги Кобилянської. Колись вона називалася Панської і двірники мили цю вулицю водою з милом по кілька разів на день. Потім, відвідавши головні храми Чернівців, Ви підете до Театрального майдану, яку з 1905 р прикрашає міський театр. Чотири головних площі міста (Центральна, Філармонії, Театральна, Соборна), Музично-драматичний театр ім. О. Кобилянської, Кафедральний собор, Органний зал, Георгієва церква (дерев’яна церква XVII ст.), Фонтанна площа і багато інших архітектурних та історичних пам’яток будуть зустрічатися на вашому шляху.

  Продовження екскурсії по головному корпусу Чернівецького Національного університету – колишньої резиденції митрополитів Буковини і Далмації (архітектурний пам’ятник ХIХ ст.). Під час екскурсії Ви відвідаєте головний корпус резиденції, де побачите розкішні зали, в яких митрополит влаштовував аудієнцію для високих гостей і де проходили єпархіальні засідання. Своєю красою і величчю вражає Синодальна зала, один з найбільш красивих в Європі. Він був прикрашений мармуром (звідси і сьогоднішнє його назва – Мармурова). Не менший інтерес викликає зал засідань Священного синоду (сьогоднішній Червоний зал). Його стіни оздоблені китайським червоним шовком. На одній зі стін висять величезні венеціанські дзеркала, створені за старовинною технологією з п’яти шарів срібла.

  Вільний час.

  Повернення в готель. Вечеря. Вільний час.

 • 3 День. 01.05.2019

  Сніданок. Звільнення номерів.

  Виїзд на екскурсійну програму «Хотинська фортеця» – ХІІІ – XVIII.

  Приїзд в Хотин. Екскурсія з відвідуванням комплексу споруд «Хотинська фортеця» – ХІІІ – ХVIII. Побудована в XIII в. за наказом князя Данила Галицького на місці ранньослов’янських укріплень. Замок (цитадель) складається з чотирьох оборонних веж, палацу коменданта, офіцерських казарм, церкви з фрагментами розпису XVI ст. Довгий час Хотинська фортеця була форпостом Галицько-Волинського князівства, важливим оборонним пунктом Придністров’я. Її значні стіни служили декораціями в таких відомих фільмах, як “Захар Беркут”, “Балада про доблесного лицаря Айвенго”, “Д’Артаньян і три мушкетери”, “Стріли Робін Гуда”, “Тарас Бульба”. Сьогодні на території фортеці розташований Державний історико-архітектурний заповідник “Хотинська фортеця”. Унікальність фортеці в тому, що це одна з найкраще збережених фортець Європи XІVв. Хотинська фортеця – одне з семи чудес України.

  Повернення в Кам’янець-Подільський.

  Оглядова екскурсія по Кам’янець-Подільській фортеці.

  Неприступна середньовічна фортеця, яка охороняла вхід в місто, вражає своєю масштабністю і силою. Кам’янець-Подільська фортеця є одним з найбільш знаменитих пам’ятників фортифікаційного мистецтва Східної Європи і одним з найпопулярніших місць України. Фортеця складається з двох окремих укріплень – Старого замку і Нового замку. Спочатку нас чекає захоплююча розповідь про Кам’янець-Подільської фортеці і відвідування музеїв на його території. А після Ви зможете насолодитися «середньовічними» розвагами – постріляти з лука, викарбувати монету, виконати гравюру.

  Старий замок в Кам’янці-Подільському.

  Перша згадка про Кам’янець-Подільської фортеці зустрічається в 1374 році в грамоті Юрія Коріатовича. Уже тоді фортеця надійно захищала місто, розташувавшись в підставі вузького перешийка, що з’єднує фортецю з містом. Сьогодні фортеця в Кам’янці-Подільському – одна з найцікавіших пам’яток України.

  Обід (самостійно) і вільний час.

  Виїзд до Києва 15:00

  Приїзд до Києва пізно ввечері. (23: 30-00: 30)

Ціна туру

Вартість туру за 1 особу в грн. (автобус):

Номер стандарт: 2850 грн. / чол.

– Діти до 12 років при проживанні з двома дорослими в номері 2550 грн. 

Номер напівлюкс: 2980 грн. /чЧол.

– Діти до 12 років при проживанні з двома дорослими в номері 2650 грн. 

 Для туристів, які приєднуються в м. Кам’янець- Подільський -100 грн від вартості туру.

До вартість туру включено:

 • Проїзд на автобусі згідно програми;
 • Проживання в готельному комплексі «Ксенія»;
 • Харчування: 2 сніданки; 
 • Екскурсія по старому місту і фортеці у Кам’янці-Подільському;
 • Виїзд на екскурсійну програму «Хотинська фортеця» – ХІІІ – XVIII.
 • Послуги супроводжуючого;
 • медична страховка.

Додаткові послуги за доп. плату:

 • Факультативна екскурсія “Столиця Буковини: Чернівці (350 грн.- дорослі, діти до 12 ти років-220 грн.)
 • Вхідні квитки в музеї та замки:– Чернівецький університет від 35 грн.- Хотинська фортеця – 50 грн.- Кам’янець – Подільська фортеця – 60 грн.
 • Особисті витрати (обіди, вечері, сувеніри).
Тури на травневі в кам'янець-подільський, Травневі в Кам'янці подільському 2019, Фестиваль середньовічний Хотин, Чернівці, Кришталеві печери, Хотин, фестиваль в Хотині на травневі, Кам'янець-Подільський, Битва націй 2019, битва наций в Хотині, тури на битву націй, екскурсії на битву нкацій, травневий відпочинок в кам'янець-подільському, маївка в Кам'янці, куди поїхати на травневі, тури в Хотин на травневі 2019 год ..
Відгуки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close

Забронювати тур