Перейти до вмісту

Природні чудеса Поділля + Кам’янець-Подільський. День Конституції.

Маршрут туру: Київ / Ваше місто - Житомир - Хмельницький - Кам'янець-Подільський - Нирків - Кривче - Хотин - Житомир - Київ / Ваше місто.

День Конституції в Кам’янці-Подільському + краси Поділля!

Дата виїзду: з 28.06.2018 по 01.07.2018

Вартість туру: від 2480 грн.

У програмі туру:

 • Кам’янець-Подільський, Замковий міст, Стара фортеця;
 • Хотинська фортеця ХІІІ – ХVIII ст .;
 • Столиця Буковини – Чернівці;
 • Чернівецький національний університет ;
 • Печера Кришталева
 • Джуринський Водоспад

 

День Конституції в Кам’янці-Подільському + краси Поділля!

Дата виїзду: з 28.06.2018 по 01.07.2018

Вартість туру: від 2480 грн.

У програмі туру:

 • Кам’янець-Подільський, Замковий міст, Стара фортеця;
 • Хотинська фортеця ХІІІ – ХVIII ст .;
 • Столиця Буковини – Чернівці;
 • Чернівецький національний університет ;
 • Печера Кришталева
 • Джуринський Водоспад

 

Програма туру
 • 1 День. 28.06.2018

  Туристи, які подорожують автобусом:

  06-30 збір групи та виїзд з Києва від м. Житомирська.

  О 08: 00-08: 30 зупинка і посадка туристів в м Житомир, центральний автовокзал. (Заправка «БРСМ»).

  14:00 – 15:00 прибуття до Кам’янця-Подільського. обід, самостійно.

  Туристи, які подорожують поїздом

  Прибуття до Кам’янця-Подольського. Зустріч з групою вул. Вірменський ринок 8 (від залізничного вокзалу маршрутка №7 «залізничний вокзал-старе місто».

  Обід самостійно.

  Для всіх:

  Пішохідна оглядова екскурсія по Кам’янцю-Подільському. Кам’янець-Подільський – одне з найдавніших міст України, районний центр Хмельницької області. У ньому знаходиться заповідник «Кам’янець»: Старе місто, оточений річкою Смотрич, Замковий міст, комплекс Старого і Нового замків. Своєрідність і унікальність міста – в гармонійному поєднанні ландшафту і середньовічних споруд. Фортифікаційна система Кам’янець-Подільського не має аналогів в Європі. В цілому в місті налічується 175 будівель – пам’яток архітектури. За цим показником Кам’янець-Подільський посідає третє місце в Україні після Києва і Львова.

  Екскурсія розпочнеться з огляду Старого міста. Тут розташовані Руська брама, Замковий міст, Замкові казарми, міські оборонні вежі, ансамблі монастирських будівель орденів домініканців, францисканців, кафедрального костелу, міської ратуші.

  Поселення в готельний комплекс “Ксенія”, який розташований в 800 метрах від фортеці.

   

 • 2 День. 29.06.2018

  Сніданок. Виїзд на факультативну екскурсію «Столиця Буковини: м.Чернівці» (дорослі 220 грн., Діти до 12 років 100 грн.)

  Прибуття в Чернівці. Екскурсійна програма по столиці Буковини.

  Під час екскурсії в Чернівцях Ви відкриєте для себе історію європейського міста, розташованого на перехресті доріг з Європи в Азію, негласної столиці Європи, де недільний день починався з Шуберта, а закінчувався дуеллю, де тротуари підмітали букетами троянд і де книжкових крамниць було більше, ніж трактирів . Ви дізнаєтеся передумови перетворення буковинського провінційного містечка в східний форпост Австрійської імперії, історію виникнення площ, вулиць, познайомитеся з архітектурними шедеврами, що увібрали в себе красу різних культурних стилів декількох епох.

  Головна вулиця міста Чернівців названа в честь О. Кобилянської, в минулому вулиця Панська. Нею Ви пройдете до колишньої резиденції буковинських митрополитів, побудованої в XIX столітті, за проектом австрійського архітектора Йосипа Главки і яка є архітектурною пам’яткою національного значення. У цій дивовижній за своєю красою споруді вбачаються райдужні візерунки гуцульської писанки, а дах, покритий черепицею в поєднанні з вишуканою легкістю ажурних кованих решіток і строгості кріпосних зубчастих стін, нагадує українську вишиванку.

  В архітектурних формах Чернівецького Національного університету імені Юрія Федьковича легко вловлюються елементи різних архітектурних стилів, які створюють органічність і цілісність споруди. Під час екскурсії Ви відвідаєте палац і парк Митрополита, церкву Трьох Святителів, семінарський корпус, Мармурову залу, відновлену після пожежі 1944 г. На стінах університету Ви побачите автентичні розписи художників Е. Бучевського і Е. Максимовича, почуєте бій курантів, які знаходяться на вежі школи псаломщиків і, можливо, задумаєтеся про прекрасне.

  Ви побачите: центральну площу з міською ратушею, дерев’яну церкву Св. Миколая, турецьку площу, будинок органної музики та інші цікаві об’єкти.

  Вільний час.

  Повернення в Кам’янець-Подільський. Вільний час.

 • 3 День. 30.06.2018

  Сніданок.

  Виїзд на факультативну екскурсійну програму «Природні чудеса Поділля» (дорослі 400грн., Діти до 12 років 280грн.) З вхідними квитками і обідом.

  Приїзд в Кривче, екскурсія в печеру «Кришталева». Кришталева печера знаходиться неподалік с. Кривче Борщівського району. Це найбільш досліджена печера в Тернопільській області. В галереях печери проведено освітлення і обладнані для відвідування туристами. Всього довжина дослідження ходів становить близько 22км, а розроблений туристичний маршрут – 2.8 км. За незвичайну красу Кришталеву печеру називають підземною перлиною Поділля. На початку стіни і склепіння Кришталевої печери виблискують кристалами темно-коричневого гіпсу, вимиті водами древнього Сарматського моря. Йдемо далі. І в коридорі натрапляємо на загадкові чудеса. Здається, що все навколо покрито інеєм, химерними пальмовими гілками, листям папороті і бурштину.

  У залі Скель знайти комфортну для ніг стежку стає важко – спостерігаємо скупчення кам’яних брил, і хаотично розкиданими кам’яними пірамідами. У Зоологічному залі, нас очікують не рукотворні скульптури сови, дельфіна, миші, орла та інших чарівних створінь. Підземний світ балансує між казкою і реальністю. Грот Кам’яних Сліз, Зал Буйвола, лабіринт Кам’яних Квітів, Дружби (є навіть Преси!), Зали Завалів, Втрачених сподівань – це лише частинки мозаїки підземних маршрутів печери, кожна з яких – неповторна і має свою історію і легенду. По дорозі зупинка на обід.

  Виїзд в п. Нирків, урочище Червоне. Надзвичайної краси каньйоноподібними долині річки Джурин, один з найкрасивіших палаців Поділля 19-го століття, найбільший в Україні водоспад заввишки в п’ятиповерховий будинок, червоні грунту і річкова вода після дощу – це все урочище Червоне. На крутих схилах величезного природного амфітеатру до недавнього часу існувало поселення під назвою Червоногород. Багато століть тому все крутилося навколо Червоногородського замку. У дев’ятнадцятому столітті замок-палац набуває славу однієї з кращих резиденцій правителів Австро-Угорської імперії.

  Головне сучасне прикраса урочища Червоного – найбільший рівнинний водоспад України – Джуринський водоспад. Фонтан складається з двох ступенів і в висоту досягає більш 16 метрів. Кажуть водоспад рукотворний. За легендою турки, для того щоб захопити неприступну Червоногородський фортеця, змінили русло річки, і на місці нового русла виник мальовничий водоспад.

  Повернення в готель. Вільний час.

 • 4 День. 01.07.2018

  Сніданок. Звільнення номерів.

  Виїзд на екскурсійну програму «Хотинська фортеця» – ХІІІ – ХVIII ..

  Приїзд в Хотин. Екскурсія з відвідуванням комплексу споруд «Хотинська фортеця» – ХІІІ – ХVIII. Побудована в XIII в. за наказом князя Данила Галицького на місці ранньослов’янських укріплень. Замок (цитадель) складається з чотирьох оборонних веж, палацу коменданта, офіцерських казарм, церкви з фрагментами розпису XVI ст. Довгий час Хотинська фортеця була форпостом Галицько-Волинського князівства, важливим оборонним пунктом Придністров’я. Її величні стіни служили декораціями в таких відомих фільмах, як «Захар Беркут», «Балада про доблесного лицаря Айвенго», «Д’Артаньян і три мушкетери», «Стріли Робін Гуда», «Тарас Бульба». Сьогодні на території фортеці розташований Державний історико-архітектурний заповідник «Хотинська фортеця». Унікальність фортеці в тому, що це одна з найкраще збережених фортець Європи XІVв. Хотинська фортеця – одне з семи чудес України.

  Повернення в Кам’янець-Подільський.

  Оглядова екскурсія по Кам’янець-Подільській фортеці.

  Неприступна середньовічна фортеця, яка охороняла вхід в місто, вражає своєю масштабністю і силою. Кам’янець-Подільська фортеця є одним з найбільш знаменитих пам’ятників фортифікаційного мистецтва Східної Європи і одним з найпопулярніших місць України. Фортеця складається з двох окремих укріплень – Старого замку і Нового замку. Спочатку нас чекає захоплююча розповідь про Кам’янець-Подільську фортецю і відвідування музеїв на її території. А після Ви зможете насолодитися «середньовічними» розвагами – постріляти з лука, викарбувати монету, виконати гравюру.

  Старий замок в Кам’янці-Подільському.

  Перша згадка про Кам’янець-Подільськуї фортеці зустрічається в 1374 році в грамоті Юрія Коріатовича. Уже тоді фортеця надійно захищала місто, розташувавшись в підставі вузького перешийка, що з’єднує фортецю з містом. Сьогодні фортеця в Кам’янці-Подільському – одна з найцікавіших пам’яток України.

  Неприступність укріплень Кам’янця-Подільського вражала своїх сучасників. У 1621 році турецький хан Осман підійшов до фортеці і запитавши, хто ж так зміцнив її, отримав відповідь: «Сам Бог!» Осман розгорнув своє військо і, йдучи геть, сказав фразу, що стала крилатою: «Нехай Бог її і бере!»

  Повернення в готель. Вільний час. Вечеря (самостійно)

  Обід (самостійно) і вільний час.

  15: 00-16: 00 Виїзд до Києва

  Приїзд до Києва пізно ввечері. (23: 30-00: 30)

   

Ціна туру

Вартість туру за 1 особу в грн. (Автобус):

Номер стандарт: 2480 грн.

Номер напівлюкс: 2760 грн.

– Діти до 12 років, при проживанні з двома дорослими в номері: 2350 грн.

Для туристів, які приєднують в м. Кам’янець-Подільський

 -100 грн від вартості туру.

До вартість туру включено:

 • Проїзд на автобусі згідно програми;
 • Проживання в готелі «Ксенія» 3 ночі
 • Харчування: 3 сніданки;
 • Екскурсії по старому місту і фортеці у Кам’янці-Подільському;
 • Виїзд на екскурсійну програму «Хотинська фортеця» – ХІІІ – ХVIII.
 • Послуги супроводжуючого, медична страховка.

Додаткові послуги за доп. плату:

 • Факультативна екскурсія “Столиця Буковини: Чернівці (220грн.- дорослі, діти до 12ти років-100 грн.).
 • Факультативна екскурсія «Природні чудеса Поділля» (дорослі 400грн., Діти до 12 років 280грн.) З вхідними квитками і обідом.
 • Вхідні квитки в музеї та замки;
Кам'янець-Подільський на День Конституції, печера Кришталева, святковий тур, Екскурсія в Хотин, Джуринський водоспад на День Конституції ...
Відгуки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close

Забронювати тур