Перейти до вмісту

На схилі гір: ПИЛИПЕЦЬ + Синевир і Тустань на День Конституції.

Маршрут туру: Київ - Пилипець - Синевір - Урич - Київ

Неспішний релакс-тур в Карпати на День Конституції.

Один нічний переїзд.

Дата виїзду: з 26.06.2020 по 30.06.2020

Вартість туру: від 2990 грн.

У програмі туру:

 • Пам’ятник природи та археології наскальний місто-фортеця Тустань.
 • Перлина Карпат – Національний природний парк “Синевир” і озеро Синевир.
 • Музей під відкритим небом “Колочава” і Колочаевская вузькоколійка.
 • Затишне Закарпатське селище – гірськолижний курорт Пилипець.
 • Мальовниче диво природи – водоспад Шипіт.
 • Центр реабілітації бурих ведмедів.
 • Найвища гора масиву Полонина Боржава – Гемба.

Неспішний релакс-тур в Карпати на День Конституції.

Один нічний переїзд.

Дата виїзду: з 26.06.2020 по 30.06.2020

Вартість туру: від 2990 грн.

У програмі туру:

 • Пам’ятник природи та археології наскальний місто-фортеця Тустань.
 • Перлина Карпат – Національний природний парк “Синевир” і озеро Синевир.
 • Музей під відкритим небом “Колочава” і Колочаевская вузькоколійка.
 • Затишне Закарпатське селище – гірськолижний курорт Пилипець.
 • Мальовниче диво природи – водоспад Шипіт.
 • Центр реабілітації бурих ведмедів.
 • Найвища гора масиву Полонина Боржава – Гемба.
Програма туру
 • 1 День. 26.06.20

  20:30 посадка в м.Києві на м. Житомирська і виїзд автобусом в п. Пилипець Закарпатської обл.

  22:30 зупинка і посадка туристів в Житомирі біля центрального автовокзалу.

  00:30 зупинка і посадка туристів м.Рівне (Рівненська окружна, с. Колоденка, готельний комплекс Айвенго)

  3:30 зупинка і посадка туристів м.Львів (Львівська окружна, с. Солонка заправка WOG )

  6:30 зупинка і посадка туристів смт. Воловець

 • 2 День. 27.06.20

  Приїзд в Пилипець (07: 00-08: 00 час вказано орієнтовно).

  Вільний час в курортній зоні п. Пилипець.

  Сніданок (самостійно) в одному з численних кафе.

  Пилипець – високогірне село Міжгірського району, розташоване на березі невеликої річки Плошанка, на висоті 750 м над рівнем моря, біля підніжжя гори Гемба.

  Пилипець по праву вважається популярним і відносно не дорогим зимовим курортом, з усіма атрибутами для гірськолижного відпочинку: сучасні підйомники, прокат ковзанів і лиж, різні за складністю траси, в тому числі фрірайд, інструктори для початківців лижників.

  Але відпочинок на цьому курорті це не тільки світ зимового спорту, це не залежно від сезону і погоди – насолода приголомшливою природою Закарпаття. Весняно-літній відпочинок в Пилипці подарує абсолютно іншу сторону Закарпаття, пашить квітами, ароматами і буйством фарб. Ваш відпочинок буде багатий зеленню дерев і трав, приємним шумом водоспадів і гірських річок. Спокійний релакс і єднання з природою дозволить вам відпочити від суєти запорошеного міста і наповнитися силами і натхненням.

  Радимо прогулятися до водоспаду «Шипіт», який визнано одним з найкрасивіших і повноводних водоспадів Закарпаття. Шипотом його прозвали за гучний голос, який видали чується як шепіт. Вода стікає з полонин Боржави і падає мальовничими каскадами з висоти 14 м. Водоспад особливо гарний навесні, під час танення снігів, а також восени, в сезон дощів. За легендою, водоспад дарує молодість купальщикам. Але не всі сміливці наважуються на купання під каскадами, тому що температура води гірського Шипота навіть влітку не піднімається вище +8 С. А ось монетку на щастя в водоспад кинути може кожен! (Вхідний квиток оплачується додатково – 10 грн., дійсний на весь період поїздки).

  Рекомендуємо піднятися на панорамному підйомнику – цілий рік працює канатно-крісельна дорога дозволить вам опинитися на вершині гори Гемба, побачити безкраї простори Закарпаття і зробити дивовижні фотокадри «Полонини Боржава» з висоти пташиного польоту. (Оплачується додатково 100 грн. – екскурсійний підйом туди-назад) 

  Поселення в готелі після 14. Вільний час.

 • 3 День. 28.06.20

  Сніданок в колибі готелю.

  Виїзд на факультативну екскурсійну програму «На Синевир трембіти кличуть + Колочава – музей під відкритим небом». (факультативно, з вхідними квитками і гідом, дорослі – 350 грн., діти до 12 років 270 грн.).

  Виїзд на Синевирський перевал (1000 м), де можна насолодитися прекрасними пейзажами Карпатської природи, подихати гірським повітрям, сфотографуватися на пам’ять.

  Екскурсійна програма по Національному природному парку «Синевир» та озера Синевир.

  Озеро Синевир, його ще називають “Морським Оком”, “Перлиною Карпат”. І дійсно, якщо в літній період дивитися з висоти пташиного польоту, то погляду відкривається мальовнича картина – яскраво синя водна гладінь в зеленій гущавині лісів, з маленьким острівцем посередині. У дзеркалі Синевира відбивається вся краса Карпат. Озеро оточене зеленими пралісами – віковими буками та смереками, стовбури яких товщиною в кілька обхватів – це Національний природний парк, який оберігає унікальну флору і фауну: 38 видів рослин і 20 видів тварин занесені до Червоної книги України. В озері плаває форель: озерна, струмкова і райдужна. А на берегах бродять ведмеді, розшукуючи в кущах дикі ягоди. Це край недоторканої природи. День за днем, не зупиняючись, переливають свої потоки в Синевир чотири джерела, прозорі і цілющі. Купатися в озері заборонено, але природа сама застерігає сміливців, зберігаючи холод води навіть у найспекотніші літні дні. Вода в озері настільки чиста, що можна бачити дно. Здалеку вода здається яскраво-блакитний. Повітря тут, як ніде, свіжий і легкий, наповнений ароматом хвої. Здається, що його зовсім немає, дихається вільно і легко. Дивовижна і незвичайно мальовнича краса навколо, яскрава і пахуча влітку, кристально-спокійна взимку, створює унікальну атмосферу, яку неможливо забути.

  Вільний час для неспішної прогулянки навколо озера.

  Колоритний обід в гуцульській Колибі (самостійно).

  Далі в програмі – відвідування єдиною в Україні ведмежою ферми. Основне завдання центру – реабілітація особин бурого ведмедя, які постраждали від стихійних лих і жорстокого ставлення людей, відродження природної популяції, адаптація до нових умов проживання.

  Приїзд в с. Колочава – велике село на Закарпатті, розташоване по сусідству з озером Синевир, в мальовничій долині між полонинами Стримба, Дарвайка, Роза і Червона. Село Колочава вже неодноразово доводило всім, що воно унікальне не тільки в Закарпатті, а й в Україні. Однією з особливостей Колочави є надзвичайно велика кількість пам’ятників, пам’ятних плит і скульптур. Деякі з них настільки незвичайні і оригінальні, що побачити їх можна тільки в Колочаві.

  Одним з найпопулярніших музеїв є музей під відкритим небом «Старе село» – перший сільський музей архітектури та побуту в Закарпатті. Відвідавши його, ви потрапите в село стародавньої Верховини, побачите кілька тисяч самобутніх колочавських експонатів, які ознайомлюють із 300-річною історією культури і побуту місцевих жителів.

  Далі в програмі – відвідання унікального музею – “Колочавська вузькоколійка“, єдиного в Україні музею, який відтворює історію карпатської вузькоколійки. Ешелон складається з раритетного паровоза і 10 вагонів. Кожен вагон відтворює процес транспортування за різної влади, яка панувала в цьому регіоні. У кожному музейному вагоні – унікальні експонати, що розповідають про історію вузькоколійок на Закарпатті, про роботу і побут залізничників та їхніх пасажирів. Кожен з гостей музею «Колочавська вузькоколійка» може відчути себе пасажиром історичної залізниці, провідником і навіть черговим по станції.

  Повернення в готель. Вільний час. 

 • 4 День. 29.06.20

  Сніданок в колибі готелю.

  Вільний день в Пилипці.

   У теплий період року в Пилипці Вам запропонують відпочинок на будь-який смак:

  Прогулянки на вершини гір Боржавського масиву: Стій, Гемба, Жид Магура.

  У туристичній зоні Пилипець промарковані піші туристичні маршрути для прогулянок по мальовничих Карпатах. Основні піші марковані маршрути: 1. Піший маршрут «Схили гори Гемба». Протяжність – 12 км. Тривалість – 6,5 години. 2. Піший маршрут «До водоспаду Шипот». Протяжність – 3,5 км. Тривалість – приблизно 1,5 години. 3. Піший маршрут «До гори Ряпецка. Протяжність – 11 км. Тривалість – 5,5 години.

  Катання на кінних візках або каретах. Прокотившись в Карпатах удвох або всією сім’єю на кінній кареті або відкритої возі, потім довгі роки можна згадувати враження від захоплююче проведеного разом часу. Катання на конях в Карпатах. У декількох хвилинах їзди від центру курортної зони Пилипця є прекрасне кінне господарство, де для прогулянок на конях в Карпатах спеціально вирощують спокійних тренованих коней. Діти і дорослі отримають величезне задоволення від годинки верхової їзди або від більш тривалого катання на конях. Для початківців є можливість найняти інструктора з навчання верховій їзді. Для вмілих любителів організовуються цікаві кінні походи в супроводі гіда по полонині Боржава.

  Польоти на параплані з гори Гемба. Радість, екстрим, свободу – все це дарує людині вільний політ на параплані, самому безпечному літальному апараті. Пилипець – ідеальне місце для парапланеризму. Параплан – це справжня авіація. Для польотів необхідні певні знання, екіпірування, досвід, погодні умови. Саме тому парапланеристи літають в основному тільки влітку. Хочете теж політати на параплані в Карпатах? У новачків, охочих політати, два шляхи: можна пройти курс навчання в парапланерній школі (більше 4 днів) або разово політати на 2-місному параплані в Пилипці разом з пілотом-інструктором.

  Катання на квадроциклах. Кращий спосіб легко і весело познайомитися з місцевістю – це квадроцикли. Невеликий транспортний засіб з високою прохідністю не вимагає особливого досвіду, дарує відчуття пригод і забави. Квадроцикл важить в середньому 150 кг. При катанні квадроцикл трясе, він підскакує на пагорбах, його треба постійно контролювати як велосипед або мотоцикл, тому він не рекомендується для катання дітям. У прокаті квадроциклів обов’язково видають захисні шоломи.

  Прокат велосипедів. Плануючи відпочинок в Карпатах на курорті Пилипець, обов’язковим пунктом відпускної програми включіть катання на гірських велосипедах промаркованими велосипедними туристичними маршрутами. Курорт Пилипець пропонує кілька велосипедних маршрутів в мальовничих околицях і для новачків, і для любителів крутих гірських схилів. Скандинавська або північна ходьба з палицями (Nordic Walking) – являє собою прогулянку на свіжому повітрі з парою спеціальних палиць, які схожі на лижні. При ходьбі руки і ноги по черзі рухаються вперед і назад, як при звичайній ходьбі, але більш інтенсивно. Протипоказання скандинавської ходьби – немає. Скандинавська ходьба в Карпатах дозволяє витрачати до 600 ккал на годину, а по рівній місцевості – близько 400 ккал / год, що в 2 рази більше, ніж при звичайній ходьбі без палиць по рівній місцевості. Тренується близько 90% м’язів всього тіла, як і при плаванні.

  Канатно-крісельна дорога, яка працює цілий рік, дозволить вам опинитися на вершині гори Гемба, побачити безкраї простори Закарпаття і зробити дивовижні фотокадри з висоти пташиного польоту.

  Сауни, лазні, фіто-бочки (діжки) – практично всі готелі курорту мають свої, тому, повернувшись з прогулянки, ви завжди зможете туди вирушити і приємно завершити насичений день.

  Випробувати найсмачніші страви традиційної закарпатської кухні можна в місцевих ресторанчиках, кафе і колибах.

 • 5 День. 30.06.20

  Сніданок в колибі готелю.

  Звільнення номерів.

  Переїзд в с. Урич Львівської області. Відвідування наскального міста-фортеці Тустань – пам’ятки природи та археології національного значення. (Вхідний квиток оплачується додатково)

  Тустань – унікальна пам’ятка ІХ-ХІІІ століття, місце, що дозволить вам заглянути назад, в історію і культуру Українського Середньовіччя, зразок зодчества домонгольського періоду, який не має аналогів в Європі!

  Дивлячись на самотньо підносяться три скелі поблизу від села Урич, тільки силою уяви можна уявити, що в давнину тут розміщувався величезне дерев’яне місто-фортеця висотою в п’ять поверхів! Оборонний комплекс називався Тустань: «тут стань!» Говорили місцеві «митники», які збирали податки з проїжджали купців. Камінь, Гострий Камінь і Мала Скеля – на цих скельних утвореннях в IX столітті і була побудована дерев’яна фортеця. Вона була призначена була охорона західних рубежів Русі (пізніше – Галицько-Волинського князівства). Також це була своєрідна митниця: в цій місцевості проходив шовковий шлях Португалія – ​​Китай і торгові соляні шляхи з Дрогобича через Карпатські перевали. Можливо, приказка, «що з воза впало – те пропало» народилася в цих краях. Купці повинні були платити податок на свій солоний товар, а щоб він був менше, навантажували два вози солі на один віз. Сіль в ті часи була дефіцитом (один її кілограм прирівнювався до кілограма золота), тому підприємливі місцеві жителі розбивали дороги, вози ламалися під вагою, а біле багатство, яке впало з воза, вже належало громаді.

  Фортеця Тустань проіснувала до середини XIII століття, вона згадується в літописах нарівні зі Львовом, Галичем, Перемишлем та іншими містами. Згодом необхідність в оборонному і митному пункті відпала і Тустань занепала. Останні згадки про фортецю відносяться до XVI століття. На самих скелях залишилися сліди будівництва: видовбані пази і вруби (всього близько 4000), штучні печери, залишки кладки кам’яної стіни і цистерн для зберігання води.

  Нині скелі Тустані – це однойменний історико-культурний заповідник і одна з найпопулярніших стародавніх фортець України.

  Виїзд до Києва.

  Приїзд до Києва орієнтовно 23:00 – 23:30.

Ціна туру

Вартість туру за 1 особу в грн. (Автобус з Києва, Житомира):

Номер «Стандарт»: 3200 грн.

— Діти з 3 до 12 років на додатковому місці: 2750 грн.

Вартість туру за 1 особу в грн. (Поїзд, власний автомобіль):

Номер «Стандарт»: 2990 грн.

— Діти з 3 до 12 років на додатковому місці: 2600 грн.

До вартість туру включено:

 • Проїзд на автобусі Київ – Пилипець – Урич – Київ;
 • Проживання 3 ночі в готелі;
 • Харчування: 3 сніданки;
 • Трансфер та екскурсійна програма по фортеці Тустань (крім вхідного квитка 42 грн.);
 • супровід представником фірми;
 • Страховка (групова).

Додаткові послуги за доп. плату:

 • Вхідні квитки на екскурсійні об’єкти;
 • Факультативні екскурсії і трансфери;
 • Обіди, вечері, особисті витрати, сувеніри;
тур автобусний в карпати на День Конституції тур в пилипець
Відгуки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Менеджери туру
Close

Забронювати тур