Перейти до вмісту

“В гості до Чубинського і Білокур.”

Маршрут туру: Киев - Чубінське с. Богдановка - м. Яготин - Киев
0.00 / 5
Вересень, 2018 29.09
Жовтень, 2018 20.10
1 день

Для справжніх туристів сезон триває цілий рік!

Восени і взимку скористайтеся нагодою відвідати ряд музеїв!

Менеджери туру

Для справжніх туристів сезон триває цілий рік!

Восени і взимку скористайтеся нагодою відвідати ряд музеїв!

Програма туру
 • 1 День.

  Місце і час збору групи: ст. метро “Вирлиця”, 8.30

  Виїзд з Києва на комфортабельному автобусі єврокласу.

   

  Відвідуємо ландшафтний заказник «Хутір Чубинського». Цей природний парк створений на місці колишньої садиби Павла Чубинського – українського поета, фольклориста і автора слів гімну України. В честь поета встановлено пам’ятний знак та побудовано каплицю Святого Павла. У 1994 році ця територія була оголошена заказником загальнодержавного значення. На території парку збереглися залишки дубових лісів; тут ростуть дерева, вік яких перевищує 300 років.

  Далі по маршруту –  с. Богданівка – мала батьківщина народної художниці України Катерини Василівни Білокур. Ознайомлення з її життєвим шляхом, художньою діяльністю і художніми творами в меморіальному музеї-садибі.

  Творчість художниці з села Богданівки належить до найкращих надбань української культури ХХ століття; вона стала предметом вивчення і дослідження мистецтвознавців. Ім’я Катерини Білокур, яка в своїх чудових полотнах втілила невмирущу красу живописної української природи, назавжди вписалося в історію народного мистецтва.

  Переїзд в м. Яготин. Ознайомлення з експозицією у міській картинній галереї, де зібрані полотна знаменитих художників К. Білокур, М. Глущенко, Т. Яблонської, М. Дерегуса, І. Їжакевич, скульптурні роботи І. Гончара, А. Ковальова, Г. Кальченко і ін.

  Відвідування музею “Флігель Тараса Шевченка”, де неодноразово проживав Т. Шевченко під час перебування в Яготині. Зараз в тематичних залах музею виставлено твори українських і зарубіжних художників, а також давнину з маєтків К. Розумовського і князів Рєпніних.

  Обід в міському кафе.

  Повернення до Києва.

Ціна туру

Вартість туру за 1 людину: 580 грн.   

До вартість туру включено:

 • проїзд в автобусі;
 • вхідні квитки в музеї;
 • супровід професійного гіда;
 • страхування.
Close

Забронювати тур