Перейти до вмісту

Весняні свята в Карпатах. Драгобрат, Верховина, Кременець.

Маршрут туру: Київ - Житомир - Рівне - Тернопіль - Івано-Франківськ - Ясіня - Рахів - Драгобрат - Ворохта - Верховина - Криворівня - Яремче - Кременець - Житомир - Київ.

Екскурсійно – гірськолижний тур в Карпати

Виїзд: з 30.04.2020 по 04.05.2020;

Вартість: від 2550  грн.

 

У програмі туру:

 •  Географічний центр Європи;
 • музей Колиба гуцульського побуту, «Гуцульська хата-гражда»;
 • катання на лижах на Драгобраті, долина крокусів і високогірні озера;
 • водоспади: Труфанец і Пробій, мінеральні джерела;
 • залізничні мости-віадуки в Ворохті, Гуцульська Верховина;
 • Яремче, Кременець, гора Бона і замок – XVII-XVIII ст.

Екскурсійно – гірськолижний тур в Карпати

Виїзд: з 30.04.2020 по 04.05.2020;

Вартість: від 2550  грн.

 

У програмі туру:

 •  Географічний центр Європи;
 • музей Колиба гуцульського побуту, «Гуцульська хата-гражда»;
 • катання на лижах на Драгобраті, долина крокусів і високогірні озера;
 • водоспади: Труфанец і Пробій, мінеральні джерела;
 • залізничні мости-віадуки в Ворохті, Гуцульська Верховина;
 • Яремче, Кременець, гора Бона і замок – XVII-XVIII ст.
Програма туру
 • 1 День. Четвер 30.04.2020

  18:45 збір групи в м. Київ, від м. Житомирська і виїзд комфортабельним автобусом єврокласу (аудіо, СD, DVD) до с. Ясіня Рахівського р-н Закарпатської обл.

  19:00 виїзд групи по маршруту

  О 21:30 зупинка і посадка туристів в м Житомир, центральний автовокзал.

  Точний час і місце збору уточнювати у керівника групи в день виїзду.

 • 2 День. П'ятниця 01.05.2020

  Приїзд в смт. Ясіня, Рахівського району, Закарпатської області. Селище розташоване в долині між Свідовецьким і Чорногірським хребтами на берегах річок Лазещина і Чорна Тиса, біля підніжжя гір Говерла, Петрос, Близнюки.

  Розміщення в приватних котеджах або в готелях. Сніданок.

  Виїзд на екскурсійну програму “Родзинки Закарпаття».

  Закарпаття – край казкової величної природи і самобутньої місцевої культури. Мальовнича дорога звивається уздовж найбільшою водної артерії Закарпаття – Тиси, що утворює кордон України з Румунією. Екскурсія розповідає Вам про Рахівщину і Тисуі, про унікальну обдарованость гуцулів, які живуть в самому центрі Європи. Зупинка в с. Кваси біля мінеральних джерел (не забудьте взяти з собою порожні пластикові пляшки). Огляд самого високогірного, каскадного типу в Україні – водоспаду “Труфанец”.

  Рахів – невеличке мальовниче місто, який причаївся серед гір. Його ще називають «Гуцульським Парижем». Тихе і спокійне містечко, а навколо – захоплюючі гірські пейзажі, які підкорюють серце кожного. Під час екскурсії Ви прогуляєтеся по центральній вулиці Рахова; відвідаєте єдиний в Європі музей екології гір Карпатського біосферного заповідника; пообідаєте в Колибі-музеї біля стели, що символізує центр Європи в с. Ділове.

  На зворотній дорозі у нас буде унікальна можливість відвідати Гуцульську крафтового пивоварню «Курча» с. Кваси (вх. квитки оплачуються додатково), продегустувати пиво виготовлене за унікальною рецептурою на воді з високогірного джерела.

  Повернення в с. Ясіня.

  Вільний час. Вечеря. Для бажаючих сауна, більярд.

 • 3 День. Субота 02.05.2020

  Сніданок. Факультативний виїзд на екскурсійну програму в урочищі Драгобрат. (Дорослі 420* грн., діти до 12 років – 300 грн.)

  Катання на лижах, сноубордах. Завдяки своєму розташуванню і ландшафту в урочищі Драгобрат панує унікальний мікроклімат: гірськолижний сезон тут триває довше, ніж де-небудь в Україні.

  Прогулянки по горах, відвідування високогірних озер, Долини Крокусів. На Драгобрат піднімаємося на транспорті підвищеної прохідності: УАЗ, ГАЗ-66 (незабутні враження). Навколо Драгобрата знаходяться хвойні ліси, вище – альпійська зона, початок гірського масиву, вершина якого – гора Стіг (1707 м). Поруч розташовані гори Жандарм і Близниця (1883 м), з яких видно найвищу точку українських Карпат – гору Говерла (2061 м).

  Повернення в Ясіня.

  Вечеря. Вільний час. За бажанням сауна, шашлик.

 • 4 День. Неділя 03.05.2020

  Сніданок. Виїзд на факультативну екскурсійну програму “Перлини Прикарпаття” (дорослі 280 грн. Діти до 12 років 150 грн.). Ясіня – Яблунецький перевал – Ворохта – Верховина – Криворівня.

  По дорозі: зупинка на Яблунецькому перевалі, висота перевалу – 931 метр над рівнем моря. Яблунецький перевал – перехід, що з’єднує річки Прут і Тиса. Яблунецький перевал утворює кордон, який поділяє Закарпатську та Івано-Франківську області. Тут працює відомий сувенірний ринок. Яблунецький перевал потрапив в Українську книгу рекордів, як сама високогірна траса в Україні. З Яблунецького перевалу видно вершини: “Горган” (1540 м.), Синяк (1606 м.), Довбушанка (1 771 м.). Також звідси можна побачити “Чорногору” з “Говерлою” і масив “Свидовець” …

  У Ворохті: підйом на панорамному підйомнику, огляд трамплінів, фотографії в гуцульському одязі і на конях. Ворохта – це чаруюча уяву краса диких гір, річки, обрамлені в прямовисні скелі і розкинуті в горах селища. Ви відвідаєте дерев’яну церкву Різдва Богородиці, 1615 року – найвідомішу, «класичну» гуцульську церкву, кілька десятків австрійських та польських віл. А також дві унікальні споруди, які є тільки в Ворохті – австрійські залізничні мости-віадуки, збудовані більше ста років тому руками полонених італійців, і шедевр спортивної архітектури – трампліни для стрибків на лижах, які функціонують цілорічно.

  Переїзд в село Верховина. Воно повністю виправдовує свою назву, тому що тільки нижня його частина знаходиться на висоті 620-640 м над рівнем моря, а більша частина – ще вище в горах. Екскурсія в приватний Музей гуцульського побуту, етнографії та музичних інструментів (вх. квитки опл. додатково), де нам представиться можливість побачити колекцію, в якій зібрані предмети побуту, традиційний народний гуцульський одяг і прикраси, найрізноманітніші музичні інструменти (від волинки до трембіти), грошові знаки різних часів та навіть старовинний «гуцульський мобільний телефон»! Музей Романа Кумлика – це унікальна колекція яка збиралася власником більше 30 років.

  Переїзд в одне з найстаріших і легендарних гуцульських сіл Криворівнямузей під відкритим небом. Криворівня в першу чергу відома завдяки письменнику Івану Франку, який перетворив гірське село на літню резиденцію, так як саме в цьому силі жили, писали і шукали натхнення багато відомих письменників-літератори і діячі мистецтва початку ХХ століття. Михайло Грушевський, перший президент України, мав свою резиденцію в цьому краї. Саме в Криворівні була написана Коцюбинським повість, а через півстоліття в 1963 році знято кіно-шедевр світового кінематографа “Тіні забутих предків” легендарним режисером Сергієм Параджановим. Крім цього, в селі знімали також фільми «Анничка», «Олекса Довбуш», «Час збирати каміння».

  Відвідування музею архітектури, справжній «Гуцульській Хати-гражда» (вх. квитки опл. додатково).

  Повернення в Ясіня.

  Вечеря. Вільний час. За бажанням сауна, шашлик.

 • 5 День. Понеділок 04.05.2020

  Ранній сніданок. Звільнення номерів.

  О 07:00 виїзд на екскурсійну програму Яремче – Кременець.

  Яремче – один з найбільш відомих кліматичних курортів Карпат, найпрекрасніший куточок наших гір. Розташоване в мальовничій долині річки Прут, місто зачаровує своєю красою. Яремче славиться своїми пам’ятниками архітектури (XVII ст.). Водоспад “Пробій” з Дванадцятиметровим мостом над ним і найвідомішим в Карпатах гуцульським сувенірним ринком; огляд найвищого 28-метрового кам’яного залізничного моста, що вважався найвидатнішим пам’ятником дорожньої архітектури.

  Виїзд в Кременець. Оглядова екскурсія по місту. Відвідування історико-архітектурних пам’яток стародавнього Кременця: підйом на г. Бона, звідки відкривається панорамний вид на місто Кременець, огляд руїн замку (XIV-XVII ст.), Ансамбль монастиря з корпусами келій і Миколаївським собором (XVII-XVIII ст.), Житловий будинок «Близнюки» (XVII-XVIII ст.), ансамбль ліцею (кол. вищої Волинської гімназії, 1731 – 43), ансамбль Богоявленського монастиря (1636-1760). Меморіальний будинок-музей (XVIII ст.) уродженця Кременця, великого польського поета Ю. Словацького та ін.

  Обід і вільний час в Кременці.

  Виїзд до Києва.

  Прибуття до Києва 23:30 -01: 00 (час вказано орієнтовно

Ціна туру
Вартість туру за 1 особу в грн.
КАТЕГОРІЯ / РОЗМІЩЕННЯ
ДОРОСЛІ
Діти до 12ти років з 2-ма дорослими в номері
Доплата за одномісне розміщення
Приватні котеджі (санвузол на 2-3 номера) 
2550
2190
600
 Приватні котеджі +, Готель Гуцульщина
2800
2450
650
Готелі:
2950
2700
700
Готелі:
3250
2900
850

*При бронюванні та оплаті екскурсії в урочищі Драгобрат разом з туром, знижка на екскурсію 50 грн.

**Любителі гірських лиж можуть 2 дні їздити на Драгобрат кататися на лижах, сноубордах при наявності снігу.

До вартість туру включено:

 • Проїзд автобусо по маршруту;
 • Харчування 4 сніданки, 3 вечері;
 • Проживання в приватних котеджах або готелях;
 • Екскурсійна програма “Родзинки Закарпаття”;
 • Екскурсія в Яремче і водоспад «Пробій»;
 • Оглядова екскурсія по м Кременець;
 • Екскурсія по горі Бона і замку XVII-XVIII ст .;
 • Послуги супроводжуючого;
 • Страховка.

Додаткові послуги за доп. плату:

 • Факультативные экскурсии;
 • Вхідні квитки на екскурсійні об’єкти;
 • Сауна 350-450 грн. година. до 8 осіб .;
 • Прокат гірськолижного спорядження 150 грн / день
Майские в карпаты, автобус карпаты на праздники, туры по украине на майские, Драгобрат, соление озера, Солотвенно Туры в карпаты на майские, май Карпаты, туры на майские 2020 в Карпаты. Автобусный тур в карпаты на майские праздники 2020
Відгуки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Менеджери туру
Close

Забронювати тур