Перейти до вмісту

Травневі легенди Гуцульщини + Івано-Франківськ і Чернівці!

Маршрут туру: Київ – Житомир - Коломия – Шешори - Пістинь - Галич - Крилос – Івано-Франківськ – Чернівці - Кам'яенець-Подільський - Житомир - Київ

Екскурсійний тур в Прикарпаття на Травневі свята.

Дата виїзда: з 30.04.2021 по 04.05.2021 

В програмі тура:

 • Неформальна столиця Покуття м.Коломия, Музей “Писанки”;
 • Столиці Галицько-Волинського кнізявства Галич, Крилос;
 • Столиця Прикарпаття – Івано-Франківськ, з обідом в сімейном ресторані-музеї;
 • Шешори – мальовниче гуцульське село, Сріблясті водоспади;
 • Пістинь – резиденція Святого Миколая;
 • Національний природний парк «Гуцульщина»;
 • Чернівці – “Маленький Париж”, колишня резіненція митрополитів Буковини;
 • Вечірня театралізована екскурсія по Кам’янець-Подільській фортеці.

Екскурсійний тур в Прикарпаття на Травневі свята.

Дата виїзда: з 30.04.2021 по 04.05.2021 

В програмі тура:

 • Неформальна столиця Покуття м.Коломия, Музей “Писанки”;
 • Столиці Галицько-Волинського кнізявства Галич, Крилос;
 • Столиця Прикарпаття – Івано-Франківськ, з обідом в сімейном ресторані-музеї;
 • Шешори – мальовниче гуцульське село, Сріблясті водоспади;
 • Пістинь – резиденція Святого Миколая;
 • Національний природний парк «Гуцульщина»;
 • Чернівці – “Маленький Париж”, колишня резіненція митрополитів Буковини;
 • Вечірня театралізована екскурсія по Кам’янець-Подільській фортеці.
Програма туру
 • 1 День. 30.04.2021 П'ятниця

  20:00 – збір групи в м. Києві біля метро Житомирська (автосалон Інфініті) (Подивитися місце збору групи >>>), і виїзд автобусом до м.Коломия Івано-Франківської області.

  О 22:30 зупинка і посадка туристів в м Житомир, центральний автовокзал, біля заправки БРСМ.

  Нічний переїзд.

 • 2 День. 01.05.2021 Субота

  07:00 – 08:00 – приїзд в м. Коломия. Поселення в готелі “Монарх”. (5 км. від центру міста Коломия).

  Сніданок у готелі. 

  Пішохідна екскурсія: “Вуличками стародавнього міста Коломия” – центр Покуття, місто-страж гуцульського духу і колориту, невичерпне джерело пізнання західно-української історії та культури зі справжньою архітектурою, яка збереглася з часів Австро-Угорської Імперії. Екскурсія по історичній частині міста, з відвідуванням місцевих музеїв і міських екскурсійних об’єктів: музей «Писанка» – єдиний в світі музей писанок, зроблений у формі великого яйця зі скляними стінами, занесений в книгу рекордів Гіннеса. Експозиція музею налічує більш ніж 6000 розфарбованих яєць з більшості областей України та інших країн світу; музей Гуцульщини – колекцію музею складають більше 22 тисяч виробів з дерева, металу, шкіри, пряжі з вишивкою; Коломийський драматичний театр – один з найстаріших театрів Галичини; міська ратуша 1877 р .; дерев’яна Благовіщенська церква 1587 г. – найдавніша архітектурна споруда міста; і багато іншого…

  Вільний час в Коломиї.

  Бажаючим пропонується виїзд на екскурсійну програму «Чудеса Гуцульських Карпат». (Факультативно – 200 грн, діти до 12 років 170 грн).

  Переїзд в Шешори — живописне гуцульське село, яке розтягнулося на кілька кілометрів уздовж бурхливої гірської річки Пістиньки, відомої своїми Срібними водоспадами, а один з них – Шешорський гук – вважається одним з найкрасивіших водоспадів у Карпатах.

  Переїзд  в Пістинь, невелике туристичне селище в Івано-франківській області. Тут, на території національного природного парку «Гуцульщина», в затишному куточку Карпатських гір, знаходиться резиденція Святого Миколая. У нас буде можливість зустрітися з самим Святим Миколаєм, побувати в його робочому кабінеті, де він читає і зберігає листи від дітей, а також заглянути в його спальню, де знаходяться чарівні подушки – якщо до них доторкнутися, то різдвяні бажання будуть виконані! У резиденції також знаходиться музей новорічно-різдвяних іграшок різних часів.

  Повернення в готель.

  Додаткові послуги в готелі: ресторан, бар, кімната відпочинку з більярдом, сауна на дровах з невеликим критим басейном.

 • 3 День. 02.05.2021 Неділя

  Сніданок у готелі.

  Виїзд на факультативну екскурсійну програму «Столиці Галицько-Волинського князівства» з смачним обідом в сімейному ресторані-музеї Галицького побуту в м.Івано-Франківську, і дегустацією фірмових наливок.

  (Факультативно: екскурсія з обідом і дегустацією наливок для дорослого – 550 грн., Екскурсія з обідом без дегустації наливок 480 грн., Екскурсія з обідом для дітей до 12 років 450 грн).

  Виїзд в Галич – один з найстаріших міст України. Екскурсія до руїн Старостинського замку, який раніше служив важливим оборонним об’єктом міста.

  Переїзд в Крилос – село, яке знаходиться на місці давнього Галича, столиці Галицько-Волинського князівства. Тут знаходилася головна святиня – Успенський собор, княжі і боярські палати, в яких зараз перебуває «Музей історії давнього Галича», монастир і Князівське джерело.

  Виїзд в Івано-Франківськ – столиця Прикарпаття. Обід в сімейному ресторані-музеї з дегустацією фірмових наливок.

  Як тільки ви переступаєте поріг ресторану, одразу потрапляєте нібито в іншу епоху. Це не просто заклад громадського харчування, це своєрідний музей галицького побуту і кулінарії минулого століття. В меню і вивісках ресторану збережений мовний колорит Галичини минулої епохи, а також меблі, столярні вироби, печі та інші предмети побуту. Єдина в усьому світі мідно-лита кавоварка, старовинний буфет і комод з дзеркалом, в який дивилися ще галицькі пани, колекція старовинних столів і стільців, вишиті на полотнах картини, фігурки, виготовлені з любов’ю однією з кращих в світі майстринь-примітивістів, австро угорські кахельні печі, стіл, виконуючий бажання … і все це можна потрогати руками!

  Для дітей – цікава дитяча кімната. У це місце ви обов’язково захочете повернутися ще! Обід і дегустація супроводжується розповіддю про історію цього місця.

  Оглядова екскурсія по місту. Це один з небагатьох міст, де в мало зміненому вигляді збереглося минуле, в епіцентрі якого – 49,5-метрова ратуша з позолоченим кілька років тому куполом і довколишньою Ринковою площею. Центр Івано-Франківська прикрашають бароковий єзуїтський костел, вірменська церква, діюча синагога і старі будинки, в більшості схожі на іграшкові замки. Так само ви побачите: Майдан Шептицького, пам’ятник Діві Марії, Палац Потоцьких, Площа ринок, площа Міцкевича, Гетьманські Вали – пам’ятник 2000-літтю Різдва Христового, кафедральний собор, міську ратушу.

  Вільний час в Івано-Франківську.

  Повернення в готель.

 • 4 День. 03.05.2021 Понеділок

  Ранній сніданок в готелі. Звільнення номерів.

  Виїзд в Чернівці.

  Оглядова екскурсія по місту Чернівці – “Столиці Буковини”:

  Екскурсія починається в найстарішій частині Чернівців – на Турецькій площі – і переходить на колишню площу Святого Хреста, звідки бере початок австрійська історія міста. Потім Ви побуваєте на Центральній площі, де кожен день, рівно в 12, с балкона вежі Ратуші трубач грає мелодію «Марічки». Далі Ви прогуляєтеся єдиною пішохідною вулицею – Ольги Кобилянської. Колись вона називалася Панською і двірники мили цю вулицю водою з милом по кілька разів на день. Потім, відвідавши головні храми Чернівців, Ви підете до Театрального майдану, яку з 1905 р прикрашає міський театр. Чотири головних площі міста (Центральна, Філармонії, Театральна, Соборна), Музично-драматичний театр ім. О. Кобилянської, Кафедральний собор, Органний зал, Георгієва церква (дерев’яна церква XVII ст.), Фонтанна площа і багато інших архітектурних та історичних пам’яток будуть зустрічатися на вашому шляху.

  Продовження екскурсії по головному корпусу Чернівецького Національного університетуколишньої резиденції митрополитів Буковини і Далмації (архітектурний пам’ятник ХIХв.). Під час екскурсії Ви відвідаєте головний корпус резиденції, де побачите розкішні зали, в яких митрополит влаштовував аудієнцію для високих гостей і де проходили єпархіальні засідання. Своєю красою і величчю вражає Синодальна зала, один з найбільш красивих в Європі. Вона була прикрашена мармуром (звідси і сьогоднішнє його назва – Мармурова). Не менший інтерес викликає зал засідань Священного синоду (сьогоднішній Червоний зал). Його стіни оздоблені китайським червоним шовком. На одній зі стін висять величезні венеціанські дзеркала, створені за старовинною технологією з п’яти шарів срібла.

  Обід і вільний час Чернівцях.

  Переїзд до Кам’янець-Подільського. Вільний час для самостійної прогулянки і вечері в місті.

  Кам’янець-Подільська фортеця – один з найвидатніших пам’яток фортифікаційного мистецтва України – архітектурний лауреат конкурсу 7 чудес України, завжди вражало сучасників своєю міццю. У вечірній час, при дивовижною підсвічуванні прожекторів, фортеця ніби висить у повітрі над темним каньйоном. У вас буде унікальна можливість побувати в цьому кам’яному зміцненні і взяти участь у театралізованій вечірній екскурсії в супроводі гіда (факультативно 150 грн.).

  Збір групи і нічний переїзд до Києва.

 • 5 День. 04.05.2021 Вівторок

  Прибуття до Києва вранці (6:00 – 8:00 – час вказано орієнтовно).

Ціна туру

Вартість туру за 1 особу в грн. (Автобус з Києва, Житомира):

Готель “Монарх”

Номер «Стандарт»: 2750 грн. 

Номер «Напівлюкс»: 2950 грн.

Номер «Люкс»: 3100 грн. 

Вартість за дітей до 12 років при проживанні з двома дорослими в номері: 2500 грн.

Доплата за одномісне розміщення: 500 грн.

До вартість туру включено:

 • Проїзд на автобусі Київ – Коломия – Чернівці – Кам’янець-Подільський – Київ;
 • Проживання 2 ночі в готелі;
 • Раннє заселення в готель;
 • Харчування: 3 сніданки;
 • Оглядова екскурсія по м Коломия;
 • Екскурсійна програма по м.Чернівці;
 • Супровід представником фірми;
 • Страховка (групова).

Додаткові послуги за доп. плату:

 • Вхідні квитки на екскурсійні об’єкти;
 • Факультативні екскурсії і трансфери;
 • Обіди, вечері, особисті витрати;
Травневі свята ев прикарпатті, Автобусний тур на травневі свята в Коломию, Чернівці тур в травні, Тури в Шешори, Карпатські водопади, Легенди Гуцульщини, тур в Чернівці на травневі свята, Травневі свята на Гуцульщині 2021, автобусний тур по Україні на Травневі свята, Турі в Івано-Франківськ, Автобусний тур в Камянець-Подільський на травневі свята 2021
Відгуки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Менеджери туру
Close

Забронювати тур