Перейти до вмісту

Магія Закарпаття. Сезон Літо!

Маршрут туру: Київ | Ваше місто - Житомир - Львів - Мукачево- Сойми - Келечин - Пилипець (водоспад «Шипот») - Синевир - Берегово - Мукачево - Київ | Ваше місто.

Екскурсійно – оздоровчий тур на вихідні в Закарпаття


У програмі туру:

 • Мукачево – центр переплетення західноєвропейської культури і колориту Закарпаття;
 • Національний природний парк «Синевир», озеро Синевир;
 • Центр реабілітації бурих ведмедів;
 • Найповноводніший водоспад Закарпаття «Шипот»;
 • Український Будапешт – Берегово та термальні купальні;
 • Дегустація закарпатських вин і мінеральних вод;
 • Старовинні і видатні замки Закарпаття: замок «Паланок», Мисливський замок графа Шенборна, замок Любові.
Менеджери туру

Екскурсійно – оздоровчий тур на вихідні в Закарпаття


У програмі туру:

 • Мукачево – центр переплетення західноєвропейської культури і колориту Закарпаття;
 • Національний природний парк «Синевир», озеро Синевир;
 • Центр реабілітації бурих ведмедів;
 • Найповноводніший водоспад Закарпаття «Шипот»;
 • Український Будапешт – Берегово та термальні купальні;
 • Дегустація закарпатських вин і мінеральних вод;
 • Старовинні і видатні замки Закарпаття: замок «Паланок», Мисливський замок графа Шенборна, замок Любові.
Програма туру
 • 1 День. Четвер

  Для туристів виїжджають на автобусі з Києва, Житомира, Рівного:

  19:50 збір групи в м. Київ, біля м Житомирська (Подивитися місце збору групи >>>).

  О 20:00 виїзд комфортабельним автобусом (аудіо, СD, DVD) до c. Чинадієво Закарпатської обл.

  22:00 зупинка і посадка туристів в м. Житомир, центральний автовокзал.

  00:30 – 1:30 зупинка і посадка туристів в м. Рівне.

  4:00 – 5:30 зупинка і посадка туристів в м. Львів (місце збору: Стрийська окружна дорога, с. Солонка)

  Точний час і місце збору групи уточнювати у керівника групи в день виїзду.

  Для туристів виїжджають на поїзді:

  Виїзд з Києва або з Вашого міста до залізничної станції “Мукачево” – через неї проходять всі потяги, які слідують на Ужгород або Чоп зі Львова або інших міст України.

 • 2 День. П'ятниця

  Для туристів, що виїжджають на автобусі з Києва, Житомира, Рівного чи Львова: 08: 00 – 10:00 – приїзд в м. Мукачево.

  Для туристів, що виїжджають на автобусі з Києва, Житомира, Львова:

  08:00 – 10:00 – приїзд в м. Мукачево.

  Для туристів, які подорожують на поїзді або на власному автомобілі – приєднання до групи.

  Сніданок самостійно.

  Оглядова екскурсія по м. Мукачево.

  Ви побачите Будинок Ракоці – у народі – “палац Білий Дім”. Цей архітектурний пам’ятник XVII-XVIII століття є резиденцією трансільванських князів роду Ракоці та австрійських графів Шенборнів. Сьогодні це двоповерховий палац в барочно-ренесансному стилі. Ратуша з курантами, які кожні 15 хвилин сповіщають про час, друкарню Грінштейна. Кафедральний костел Св. Мартіна – католицький костел на честь покровителя міста Св. Мартіна побудований в 1904 р на місці старого готичного храму – одне з найкрасивіших будівель Мукачево. Російський драматичний театр – відома і популярна серед туристів міська пам’ятка, одна з архітектурних перлин старій частині Мукачева. Площа Миру – головна міська площа, як і інші площі в Мукачево невелика, тиха і затишна. Особливу романтику навіває поєднання красивих, ніби казкових будівель із старовинною бруківкою …

  Розміщення в готелі Червона гора в м. Мукачево.

  Для бажаючих виїзд на факультативну екскурсійну програму «Український Будапешт + термальні басейни». (Дорослі 90 грн., Діти до 12 років. 40 грн.).

  Оглядова екскурсія по м. Берегово, який розкинувся на берегах невеликої річки Верке, біля підніжжя гір, схили яких засаджені виноградниками. Місто відоме давніми традиціями виноградарства і виробництва вина. Протягом багатьох століть власниками поселення були угорські королі.

  Відвідування музею Берегівщини. Робота над створенням музею було розпочато при наявності 42 експонатів, зараз їх – більше 2 тисяч. Розширенню експозиції музею допомагають жителі міста і району, а також подвижницька діяльність директора музею Івана Шепи, який особисто проводить екскурсію.

  Огляд середньовічного міста з неповторною історією та культурою, оригінальною архітектурою будинків, красою храмів, серед них пам’ятники Шандора Петефі, Лайоша Кошута, Габора Бетлена і Дюли Ійєша, меморіальні дошки діячам історії, культури і мистецтва та інші.

  Відвідування відкритого термального басейну (Вхідні квитки 70 грн і 120 грн) (температура води цілий рік 36-38 градусів, вода використовується для лікування органів руху, серцево-судинної системи, центральної нервової системи)!

  У Берегово термальна мінералізована вода-окріп б’є ключем з 1000-метрової глибини, а на виході зберігає температуру 55 градусів.

  Вода має властивості кремниево-азотно-вуглекисло-хлоридно-натрієвої з високою мінералізацією. Подібні дари природи знаходяться тільки в Новій Зеландії, Ісландії, на Камчатці та Сахаліні. Але там або дуже тепло, або дуже – холодно. І вони, як то кажуть, – на краю землі. А ми – в самому центрі Європи! Наш клімат благодатний будь-який час року!

  Виїзд на дегустацію Закарпатських вин (факультативно 100 грн., Екскурсія без дегустації 35 грн). Дегустація традиційних закарпатських вин, огляд старовинного діючого винного підвалу і пристроїв, для приготування вина.

  Повернення в готель. Вільний час.

 • 3 День. Субота

  Сніданок.

  Виїзд на факультативну екскурсійну програму: “Природні чудеса України” (дорослі 200 грн. діти до 12 років 100 грн. з вхідними квитками і гідом).

  Приїзд в мальовниче селище Пилипець, екскурсія до водоспаду «Шипіт» – один з найкрасивіших водоспадів України. Водоспад спадає численними мальовничими каскадами, загальна висота водоспаду 14 м. Бажаючі можуть викупатися під водоспадом. Відвідування алеї древніх буків.

  Виїзд до озера Синевір. По дорозі відвідання мінеральних джерел в с. Келечин.

  Пішохідна екскурсія по Національному природному парку “Синевир” з відвідуванням одного з семи чудес України – озера Синевир (висота озера 989 ​​м. Над рівнем моря, глибина 8-20 м).

  Озеро Синевир, його ще називають “Морським Оком”, “Перлиною Карпат”. І дійсно, якщо дивитися з висоти пташиного польоту, то погляду відкривається мальовнича картина – яскраво синя водна гладь в зеленій гущавині лісів, з маленьким острівцем посередині. Озеро оточене віковими буками та смереками. Стовбури завтовшки в декілька обхватів. Вода в озері настільки чиста, що можна бачити дно. Здалеку вода здається яскраво блакитною. Повітря тут як ніде свіже та легке, наповнене ароматом хвої. Здається, що його зовсім немає, дихається вільно і легко. Озеро – найбільше в Карпатах за площею. Знаходиться на висоті 989 метрів над рівнем моря. Середня глибина озера – 10-12 метрів, максимальна – 24 метри. Озеро утворилося в післяльодовиковий період.

  Колоритний обід в гуцульській Колибі (самостійно).

  Виїзд до центру реабілітації бурих ведмедів. У Закарпатській області відкрили реабілітаційний центр для ведмедів. Тварин, які зазнали жорстокого поводження, забиратимуть у господарів, і відправлятимуть відновлювати здоров’я в Карпати. Тут двадцять спеціально навчених співробітників навчать клишоногих жити не в клітках, а в берлогах, на свободі.

  Повернення в готель. Вільний час

 • 4 День. Неділя

  Сніданок. Звільнення номерів.

  Екскурсія по замку «Паланок» у Мукачево. Замок є одним з найцінніших архітектурно-історичних пам’яток XIV-XVII століть. Переїзд в с. Чинадієво. В одному невеликому селі – Чинадієво, ви побачите 2 замки – це унікальний збіг для України.

  Замок «Сент-Міклош» – замок Любові, побудував барон Перені на рубежі 14-15 століть. Є в Чинадієвському замку щось чарівне. Художник Йосип Бартош (нинішній власник замку, який особисто проведе екскурсію) в цьому впевнений. Багато самотні люди – знаходять тут свою другу половинку. Так сталося і з ним. Замок «Сент-Міклош» – найромантичніший замок середньовіччя, ви почуєте легенди і правдиві історії, побачите таємні ходи і чудеса.

  У мальовничому урочищі Берегвар, розташованому в долині річки Латориця на висоті понад 300 м над рівнем моря, знаходиться унікальний пам’ятник архітектури Закарпаття – мисливський замок австрійського графа Шенборна побудований в першій половині XVIII.

  У проект палацу закладена своєрідна символіка: за основу прийняті складові частини астрономічного року. Число вікон – 365 – відповідає кількості днів у році; 52 кімнати – кількості тижнів, а 12 входів – кількості місяців. Ставок на території замку має обриси Австро-Угорської імперії. Пам’ятка національного значення – Мисливський замок Шенборнів, а нині санаторій «Карпати» – є одним з найкрасивіших і добре збережених палаців України. Замок розташований в центрі чудесного т.зв. англійського парку, де зібрані декоративні дерева з багатьох країн світу, який займає 19 га. Ви відвідаєте “Джерело молодості і краси” з цілющою водой.

  Повернення в готель. Вільний час, можливість відвідати сауну, фітнес зал, пограти в більярд.

  Для туристів, які подорожують на автобусі: виїзд до Києва (Рівне, Житомир).

  Для туристів, які подорожують на поїзді або автомобілі: виїзд з Мукачева до Києва чи Вашого міста (Прохання з/д квитки брати післе 17:00) .

  Туристи які виїжджають зі Львова на поїзді: (Прохання з/д квитки брати на найпізніше час з 22:30 вечора.) – трансфер до Львова разом з основною групою.

 • 5 День. Понеділок

  Приїзд до Києва (Житомир, Рівне) прибл. 6:00 – 07:00 або в Ваше місто.

Ціна туру

Вартість туру за 1 чол. в грн. (Автобус з Києва):

 • Номер стандарт (корп. 1, 2) – 1880 грн.
 • Діти з 3 до 12 років з двома дорослими в номері: 1750 грн.
 • Номер люкс – 2290 грн.
 • Діти з 3 до 12 років з двома дорослими в номері: 1800 грн.

 

Вартість туру за 1 чол. в грн. (Поїзд, автомобіль):

 • Номер Стандарт –1780 грн.
 • Діти з 3 до 12 років з двома дорослими в номері: 1650 грн.
 • Номер люкс – 2190 грн.
 • Діти з 3 до 12 років з двома дорослими в номері: 1700 грн.

До вартість туру включено:

 • Проїзд на автобусі Київ – Закарпаття – Київ;
 • Проживання в готелі 2 ночі;
 • 2 сніданки;
 • Оглядова екскурсія по м. Мукачево + замки Закарпаття:

– Екскурсія по замку Сент-Міклош;

– Екскурсія до мисливського замку графа Шенборна;

– Екскурсія по замку «Паланок» XIV-XVII ст.

 • Медична страховка;
 • Послуги супроводжуючого групи;
 • Доступ до мережі інтернет в номері.

Додаткові послуги за доп. плату:

 • Факультативні екскурсії;
 • Вхідні квитки на деякі екскурсійні об’єкти;
 • Для тих, хто подорожує на поїзді: з / д квитки Київ / Ваше місто – Мукачево; Мукачево – Київ / Ваше місто.
Close

Забронювати тур