Перейти до вмісту

Магія Закарпаття + Львів на День Конституції!

Маршрут туру: Київ - Житомир - Львів -Мукачево- Берегово- Синевирська Поляна- Чінадіево- Дрогобич - Львів - Житомир - Київ

Магія Закарпаття + Львів на День Конституції!

Виїзд: с 27.06.18 по 02.07.18

Вартість туру: от 3040 грн.

 

У програмі туру:

 • Національний природний парк «Синевир», озеро Синевир;
 • Найкрасивіший водоспад України: «Шипот» + панорамний підйомник в с. Пилипець;
 •  Центр реабілітації бурих ведмедів;
 • Мінеральне джерело в с. Келечин.

 • Український Будапешт – Берегово, термальні басейни в Берегово,

 • Дегустація Закарпатських вин;
 •  Дрогобич – місто контрастів!
 • Мукачево – центр переплетення західноєвропейської культури і колориту Закарпаття;
 • Старовинні і видатні замки Закарпаття: замок «Паланок», замок графа Шенборна та Чинадіївський замок.
 • Унікальна екскурсія в музей-бункер Лінія Арпада
 • Неповторний Львів!

Магія Закарпаття + Львів на День Конституції!

Виїзд: с 27.06.18 по 02.07.18

Вартість туру: от 3040 грн.

 

У програмі туру:

 • Національний природний парк «Синевир», озеро Синевир;
 • Найкрасивіший водоспад України: «Шипот» + панорамний підйомник в с. Пилипець;
 •  Центр реабілітації бурих ведмедів;
 • Мінеральне джерело в с. Келечин.

 • Український Будапешт – Берегово, термальні басейни в Берегово,

 • Дегустація Закарпатських вин;
 •  Дрогобич – місто контрастів!
 • Мукачево – центр переплетення західноєвропейської культури і колориту Закарпаття;
 • Старовинні і видатні замки Закарпаття: замок «Паланок», замок графа Шенборна та Чинадіївський замок.
 • Унікальна екскурсія в музей-бункер Лінія Арпада
 • Неповторний Львів!
Програма туру
 • 1 День. Среда 27.06.18

  Туристи, що виїжджають на автобусі з Києва, Житомира, Рівного:

  19:45 збір групи в м Київ, біля м Житомирська (Подивитися місце збору групи >>>).

  20:00 Виїзд комфортабельним автобусом (аудіо, СD, DVD) до м.Берегово Закарпатської обл.

  21:45 зупинка і посадка туристів в м. Житомир, центральний автовокзал.

  00:00 – 1:00 зупинка і посадка туристів в м. Рівне.

  Для бажаючих приєднатися до групи у Львові

  Точний час і місце збору групи уточнювати у керівника групи в день виїзду.

  Для туристів, які виїжджають на поїзді:

  Виїзд з Києва або з Вашого міста до залізничної станції Львів (орієнтовно о 03:00 – 04:00 У с. Солонка, заправка «Лукойл»). / Мукачево (о 07:00 – 08:00 На об’їзній)

   

 • 2 День. Четверг 28.06.18

  Для туристів, що виїжджають на автобусі з Києва, Житомира, Львова:

  08:00 – 10:00 – приїзд в м Берегово.

  Для туристів, які подорожують на поїзді або на власному автомобіліприєднання до групи.

  Сніданок самостійно.

  Оглядова екскурсія по м. Берегово, яке розкинулося на берегах невеликої річки Верке, біля підніжжя гір, схили яких засаджені виноградниками. Місто відоме давніми традиціями виноградарства і виробництва вина. Протягом багатьох століть власниками поселення були угорські королі.

  Відвідування музею Берегівщини (вхідний квиток 20 грн дорослий, 10 грн -діти).

  Роботу над створенням музею було розпочато при наявності 42 експонатів, зараз їх більше 2 тисяч. Розширенню експозиції музею допомагають жителі міста і району, а також подвижницька діяльність директора музею Івана Шепи, який особисто проводить екскурсію.

  Огляд середньовічного міста з неповторною історією та культурою, оригінальною архітектурою будинків, красою храмів, серед них пам’ятники Шандора Петефі, Лайоша Кошута, Габора Бетлена і Дюли Ійєша, меморіальні дошки діячам історії, культури і мистецтва та інші.

  Відвідування відкритого термального басейну (вхідний квиток 160 грн / 2 години – дорослі, 140 грн / 2 години – діти). Температура води цілий рік 36-38 градусів, вода використовується для лікування органів руху, серцево-судинної системи, центральної нервової системи)! У Берегово термальна мінералізована вода-окріп б’є ключем з 1000-метрової глибини, а на виході зберігає температуру 55 градусів. Вода має властивості кремнієво-азотно-вуглекисло-хлоридно-натрієвої з високою мінералізацією. Подібні дари природи знаходяться тільки в Новій Зеландії, Ісландії, на Камчатці та Сахаліні. Але там або дуже тепло, або дуже – холодно. І вони, як то кажуть, – на краю землі. А ми – в самому центрі Європи! Наш клімат благодатний будь-який час року!

  Розміщення в готелі.

  Виїзд на дегустацію Закарпатських вин (факультативно 120 грн.)

  Переїзд в с. Мохнате, поселення в готель. Вечеря.

 • 3 День. Пятница 29.06.18

  Сніданок.

  Виїзд на екскурсійну програму: “Мукачево і замки Закарпаття + музей Бункер Лінія Арпада”. (Факультативно з вхідними квитками і гідом – 380 грн .; діти до 12 років – 280 грн.).

  Виїзд в один невелике селище – Чинадієво, де ви побачите 2 замки – це унікальний збіг для України.

  Замок «Сент-Міклош» – замок Любові, побудував барон Перені на рубежі 14-15 століть. Є в Чинадієвському замку щось чарівне. Художник Йосип Бартош (нинішній власник замку, який особисто проведе екскурсію) в цьому впевнений. Багато самотніх людей  знаходять тут свою другу половинку. Так сталося і з ним. Замок «Сент-Міклош» – найромантичніший замок середньовіччя, ви почуєте легенди і правдиві історії, побачите таємні ходи і чудеса.

  У мальовничому урочищі Берегвар, розташованому в долині річки Латориця на висоті понад 300 м над рівнем моря, знаходиться унікальний пам’ятник архітектури Закарпаття – мисливський замок австрійського графа Шенборна, побудований в першій половині XVIII. У проект палацу закладена своєрідна символіка: за основу прийняті складові частини астрономічного року. Число вікон – 365 – відповідає кількості днів у році; 52 кімнати – кількості тижнів, а 12 входів – кількості місяців. Ставок на території замку має обриси Австро-Угорської імперії. Пам’ятка національного значення – Мисливський замок Шенборнів, а нині санаторій «Карпати» – є одним з найкрасивіших і добре збережених палаців України. Замок розташований в центрі чудесного т.зв. англійського парку, який займає 19га., прогулянка по парку.

  Переїзд в Мукачево – історичну столицю Підкарпатської Русі, розташовану на річці Латориця. Пішохідна екскурсія по Мукачево, де ви побачите: готичну каплицю Св. Мартина – покровителя міста (14 ст.), Палац “Білий дім” – резиденцію трансільванських князів Ракоці та австрійських графів Шенборнів, Ратушу з курантами, які кожні 15 хвилин сповіщають про час, друкарню Грінштейна і багато іншого. До речі, Мукачево знамените ще й своїми відомими вихідцями: тут народилися Василь Кукольник, Святослав Вакарчук, Лоліта Мілявська.

  Екскурсія по замку “Паланок” в Мукачево. Замок є одним з найцінніших архітектурно-історичних пам’яток XIV-XVII століть, розташований на горі вулканічного походження 68-метрової висоти. Загальна площа замку 14 тис. кв. метрів і складається він з трьох частин – Верхнього, Середнього і Нижнього замків. Найстаріший – Верхній замок (XIV-XVI ст.) – знаходиться на вершині гори; Середній (XVII ст.) – на терасі, на 6 метрів нижче і Нижній замок (XVII ст.) – ще на 10 метрів нижче.

  Вільний час в Мукачево.

  Далі за програмою – Музей Бункер Лінія Арпада

  Так багато таємниць покоїться під густою кроною гірських лісів. Запрошуємо на невеликій ліричний відступ від загальної тематики середньовіччя і відшукати в одному з далеких куточків місце, вік якого не так вже й великий. Але ця рукотворна споруда не поступається своїм старшим побратимам і з гордістю може називати себе «замком в надрах». Музей «Бункер» – військовий оборонний об’єкт часів Другої світової війни. У товщі гори на глибині від 50 до 100 м знаходяться 3 яруси, 4 виходи на поверхню і розгалужена система ДОТів. Довжина тунелів – близько 2 км. Джерело чистої питної води і система вентиляції. Він був споруджений угорцями під керівництвом німців і призначався для ставки 1-ї угорської армії. У різний час там був госпіталь, склад продуктів і боєприпасів. За деякими даними, це найбільший військовий бункер в Європі, який зберігся до наших днів.

  Зараз силами місцевих жителів бункер перетворився в музей. І приваблює туристів своєю унікальністю і доповнює природні та історичні дари цього краю.

  Повернення в готель. Вільний час.

 • 4 День. Суббота 30.06.18

  Сніданок.

  Виїзд на факультативну екскурсійну програму «Природні чудеса України». (Дорослі 320 грн. Діти до 12 років 220 грн). У вартість входить: трансфер, послуги екскурсовода, вхідні квитки по програмі).

  Приїзд в мальовниче селище Пилипець, екскурсія до водоспаду «Шипіт» – одного з найкрасивіших водоспадів України. Водоспад спадає численними мальовничими каскадами, загальна висота водоспаду 14 м. Бажаючі можуть викупатися під водоспадом. Відвідування алеї древніх буків.

  Виїзд до озера Синевир. По дорозі відвідування мінеральних джерел в с. Келечин.

  Пішохідна екскурсія по Національному природному парку «Синевир» з відвідуванням одного з семи чудес України – озера Синевир (висота озера 989 ​​м. Над рівнем моря, глибина 8-20 м.).

  Озеро Синевир, його ще називають «Морським Оком», «Перлиною Карпат». І дійсно, якщо дивитися з висоти пташиного польоту, то погляду відкривається мальовнича картина – яскраво синя водна гладінь в зеленій гущавині лісів, з маленьким острівцем посередині. Озеро оточене віковими буками та смереками. Стовбури завтовшки в декілька обхватів. Вода в озері настільки чиста, що можна бачити дно. Здалеку вода здається яскраво блакитною. Повітря тут як ніде свіже та легке, наповнене ароматом хвої. Здається, що його зовсім немає, дихається вільно і легко. Озеро – найбільше в Карпатах за площею. Знаходиться на висоті 989 метрів над рівнем моря. Середня глибина озера – 10-12 метрів, максимальна – 24 метри. Озеро утворилося в післяльодовиковий період.

  Колоритний обід в гуцульській Колибі (самостійно).

  Виїзд до центру реабілітації бурих ведмедів. У Закарпатській області відкрили реабілітаційний центр для ведмедів. Тварин, які зазнали жорстокого поводження, забиратимуть у господарів, і відправляти відновлювати здоров’я в Карпати. Тут двадцять спеціально навчених співробітників навчать клишоногих жити не в клітках, а в барлогах, на свободі.

  Повернення в готель, вечеря. Вільний час

 • 5 День. Воскресенье 01.07.18

  Сніданок. Звільнення номерів.

  Виїзд до Дрогобича.

  Безцінними пам’ятками Дрогобича по праву можна вважати його церкви і храми. Дерев’яна церква Св. Юра, яка входить у Всесвітній список спадщини ЮНЕСКО, була привезена з іншого села і встановлена ​​тут в 1656 році. Пройшовши кілька реставрацій, вона не втратила своєї автентичності. Найдавнішою будівлею в місті є вежа, будівництво якої припало на 13 століття. Пізніше тут же був зведений і костел Св. Варфоломія.

  Відвідування Солеварні. Дрогобицький солеварний завод вважається найстарішим діючим промисловим підприємством України, одним з найстаріших в Європі.

  Виїзд до Львова.

  Для бажаючих пішохідна екскурсія «Вуличками стародавнього Львова». Ви побачите найцікавіші архітектурні пам’ятки міста Львова, які входять до Списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО: архітектурний ансамбль площі Ринок з 44 будинками XIV-XIX і 4 фонтанами, Королівський палац з італійським двориком, міську Ратушу, каплицю Боїмів, Латинський Костел, каплицю Кампіньянів, де зберігся найстаріший в Україні дзвін «Староюрскій», театр Опери та Балету та інші цікаві місця. Ви побачите всі найвідоміші і найгарніші пам’ятки архітектури.

  Вільний час у Львові. Рекомендуємо повечеряти в одному з концептуальних ресторанах міста:«Криївка» – найвідоміший ресторан Львова та всієї України, зі стилем інтер’єру часів ОУН і УПА, «Мазох – cafe» – вікно в неймовірний світ, який став справжнім втіленням творів «батька мазохізма» – письменника Леопольда фон Захер Мазоха. «Гасова Лямпа», пориньте в життя найвищого пабу Львова. Захоплюючі історії про нафтову лихоманку в Галичині і винахідників першої у світі гасової лампи. «Шоколадниця» – міні-завод шоколадних виробів. Супер гарячий шоколад.

  Для туристів, які подорожують на автобусі:

  О 22:00 виїзд до Києва (Рівного, Житомира).

  Для туристів, які подорожують на поїзді або автомобілі:

  виїзд зі Львова до Києва чи Вашого міста (Прохання залізничні квитки брати після 22:00).

 • 6 День. Понедельник 02.07.18

  Приезд в Киев (Житомир, Ровно) прибл. 06:0008:00 или в Ваш город.

Ціна туру

Вартість туру за 1 особу в грн. (автобус з Києва):

Номер стандарт  – 3140 грн. 

Діти з 3 до 12 років з двома дорослими в номері: 2850 грн.


Вартість туру за 1 особу в грн. (поїзд, автомобіль)

Номер Стандарт  – 3040 грн. 

Діти з 3 до 12 років з двома дорослими в номері: 2750 грн.

До вартість туру включено:

 • Проїзд на автобусі Київ – Закарпаття – Львів – Київ;
 • Проживання в готелі “Панська Ровінь” 3 ночі;
 • 3 сніданки, 3 вечері;
 • Екскурсія по м Берегово.
 • Екскурсія по м Дрогобич.
 • Екскурсія по м Львів.
 • Медична страховка;
 • Послуги супроводжуючого групи.

Додаткові послуги за доп. плату:

 • Факультативні екскурсії;
 • Вхідні квитки на екскурсійні об’єкти;
 • Для тих, хто подорожує на поїзді: залізничні квитки Київ / Ваше місто – Мукачево / Львів – Київ / Ваше місто.
День Конституції в Прикарпатті, Автобусний тур на свята, Шипіт водоспад на Трійцю, карпатські водоспади на День Конституції, автобусний тур по Україні на День Конституції, озеро Синевир, замки Закарпаття на День Конституції, тур в Ужгород
Відгуки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close

Забронювати тур