Перейти до вмісту

Легенди Гуцульщини + Івано-Франківськ і Чернівці на День Конституції!

Маршрут туру: Київ - Житомир - Коломия - Космач - Шешори - Пістинь - Косів - Галич - Крилос - Івано-Франківськ - Чернівці - Хотин - Кам'янець-Подільський - Житомир - Київ

Екскурсійний тур в Прикарпаття.

 

У програмі туру:

 • Неформальна столиця Покуття м.Коломия, Музей “Писанки”;
 • Шешори – мальовниче гуцульське село, срібні водоспади;
 • Косів – центр народної творчості Гуцульщини;
 • Пістинь – резиденція Святого Миколая;
 • Національний природний парк “Гуцульщина”;
 • Галич, Крилос, княжий джерело;
 • Столиця Прикарпаття – Івано-Франківськ;
 • Чернівці – “Маленький Париж”, Хотинська фортеця, Кам’янець-Подільський.

 

При замовленні і оплаті факультативної екскурсійної програми *** “Столиці Галицько-Волинського князівства” з смачним обідом в сімейному ресторані-музеї гуцульського побуту в м.Івано-Франківську, і дегустацією фірмових наливок, ДО ВИЇЗДУ, вартість:

(350 грн., Діти до 12 років 200 грн., Екскурсія з обідом без дегустації наливок 300 грн.)

Екскурсійний тур в Прикарпаття.

 

У програмі туру:

 • Неформальна столиця Покуття м.Коломия, Музей “Писанки”;
 • Шешори – мальовниче гуцульське село, срібні водоспади;
 • Косів – центр народної творчості Гуцульщини;
 • Пістинь – резиденція Святого Миколая;
 • Національний природний парк “Гуцульщина”;
 • Галич, Крилос, княжий джерело;
 • Столиця Прикарпаття – Івано-Франківськ;
 • Чернівці – “Маленький Париж”, Хотинська фортеця, Кам’янець-Подільський.

 

При замовленні і оплаті факультативної екскурсійної програми *** “Столиці Галицько-Волинського князівства” з смачним обідом в сімейному ресторані-музеї гуцульського побуту в м.Івано-Франківську, і дегустацією фірмових наливок, ДО ВИЇЗДУ, вартість:

(350 грн., Діти до 12 років 200 грн., Екскурсія з обідом без дегустації наливок 300 грн.)

Програма туру
 • 1 День. 27.06.2017 Вівторок

  20:00 Збір групи в Києві метро Палац Україна і виїзд автобусом до м. Коломия, Івано-Франківської області.

  О 22:00 зупинка і посадка туристів в м. Житомир, центральний автовокзал (час вказано орієнтовно).

  Нічний переїзд.

 • 2 День. 28.06.2017 Середа

  7:00 – 08:00 – приїзд в м.Коломия.

  Поселення в готелі “Монарх”. (5 км. від міста Коломия).

  Додаткові послуги в готелі: ресторан, бар, кімната відпочинку з більярдом, сауна на дровах з невеликим критим басейном, велика літня тераса, відкритий басейн (працює в літній період).

  Сніданок. Вільний час.

  Виїзд в м.Коломия.

  Пішохідна екскурсія: “Вуличками стародавнього міста Коломия” – центр Покуття, місто-страж гуцульського духу і колориту, невичерпне джерело пізнання західно-української історії та культури зі справжньою архітектурою, яка збереглася з часів Австро-Угорської Імперії. Старовинне місто Коломия на лівому березі р. Прут – один з найкрасивіших райцентрів в Україні, неформальна столиця Покуття. Перша письмова згадка про нього датована 1240 роком. У 2009 році Коломия була названа журналом «Фокус» «Найбезпечнішим містом» України.

  Екскурсія по історичній частині міста, з відвідуванням місцевих музеїв і міських екскурсійних об’єктів:

  музей «Писанка» – єдиний в світі музею писанок, зроблений у формі великого яйця зі скляними стінами, занесений в книгу рекордів Гіннеса. Експозиція музею налічує більш ніж 6000 розфарбованих яєць з більшості областей України та інших країн світу;

  музей Гуцульщини – колекцію музею складають більше 22 тисяч виробів з дерева, металу, шкіри, пряжі з вишивкою; музею історії міста Коломиї; Коломийський драматичний театр – один з найстаріших театрів Галичини; міська ратуша 1877 р.;

  дерев’яна Благовещенська церква 1587 р. – найдавніша архітектурна споруда міста; і багато іншого…

  Вільний час в Коломиї.

  Повернення в готель. Для бажаючих: сауна на дровах з басейном, більярд.

 • 3 День. 29.06.2017 Четвер

  Сніданок у готелі.

  Виїзд на факультативну екскурсійну програму «Чудеса Гуцульських Карпат». (Факультативно 150 грн., Діти до 12 років 90 грн.)

  Виїзд в Шешори – мальовниче гуцульське село, яке розтягнулося на кілька кілометрів уздовж бурхливої ​​гірської річки Пістиньки, відомої своїми Срібними водоспадами, а один з них – Шешорський гук – вважається одним з найкрасивіших водоспадів у Карпатах.

  Переїзд в Пістинь, невелике туристичне селище в Івано-франківській області. Тут, на території національного природного парку «Гуцульщина», в затишному куточку Карпатських гір, знаходиться резиденція Святого Миколая. У нас буде можливість зустрітися з самим Святим Миколаєм, побувати в його робочому кабінеті, де він читає і зберігає листи від дітей, а також заглянути в його спальню, де знаходяться чарівні подушки – якщо до них доторкнутися, то різдвяні бажання будуть виконані! У резиденції також знаходиться музей новорічно-різдвяних іграшок різних часів.

  Переїзд в м. Косів – серце гуцульського краю, центр народних ремесел. Оглядова пішохідна екскурсія по місту. Відвідування музею народного мистецтва та побуту Гуцульщини. Вільний час. Прогулянка по стародавніх вулицях Косова, на яких розташовані сувенірні магазинчики народних майстрів.

  Відвідування музею – заповідника Національного парку “Гуцульщина”. Тут, серед багатства гірських ландшафтів, до сих пір збереглися унікальні види флори, фауни і природних комплексів, які представляють етно-середу Українських Карпат, а також джерела мінеральних вод і гірські водоспади річок Лючка, Пістинка, Черемош.

  Повернення в готель. Вільний час.

 • 4 День. 30.06.2017 П'ятниця

  Сніданок у готелі.

  Виїзд на факультативну екскурсійну програму *** “Столиці Галицько-Волинського князівства” з смачним обідом в сімейному ресторані-музеї галицького побуту в м.Івано-Франківську, і дегустацією фірмових наливок.

  (Факультативно 400 грн., Діти до 12 років 250 грн., екскурсія з обідом без дегустації наливок 350 грн.)

  Виїзд в Галич – одне з найстаріших міст України. Екскурсія до руїн Старостинського замку, який раніше служив важливим оборонним об’єктом міста.

  Переїзд в Крилос – село, яке знаходиться на місці давнього Галича, столиці Галицько-Волинського князівства. Тут знаходилася головна святиня – Успенський собор, княжі і боярські палати, в яких зараз перебуває «Музей історії давнього Галича», монастир і Князівське джерело.

  Виїзд в Івано-Франківськ – столиця Прикарпаття.

  Обід в сімейному ресторані-музеї з дегустацією фірмових наливок. Як тільки ви переступаєте поріг ресторану, одразу потрапляєте нібито в іншу епоху. Це не просто заклад громадського харчування, це своєрідний музей галицького побуту і кулінарії минулого століття. В меню і вивісках ресторану збережений мовний колорит Галичини минулої епохи, а також меблі, столярні вироби, печі та інші предмети побуту. Єдина в усьому світі мідно-лита кавоварка, старовинний буфет і комод з дзеркалом, в який дивилися ще галицькі пани, колекція старовинних столів і стільців, вишиті на полотнах картини, фігурки, виготовлені з любов’ю однією з кращих в світі майстринь-примітивістів, австро угорські кахельні печі, стіл, виконуючий бажання… і все це можна потрогати руками! Для дітей – цікава дитяча кімната. У це місце ви обов’язково захочете повернутися ще!

  Обід і дегустація супроводжується розповіддю про історію цього місця.

  Оглядова екскурсія по місту. Це одне з небагатьох міст, де в мало зміненому вигляді збереглося минуле, в епіцентрі якого – 49,5 – метрова ратуша з позолоченим кілька років тому куполом і довколишньою Ринковою площею. Центр Івано-Франківська прикрашають бароковий єзуїтський костел, вірменська церква, діюча синагога і старі будинки, в більшості схожі на іграшкові замки. Так само ви побачите: Майдан Шептицького, пам’ятник Діві Марії, Палац Потоцьких, Площа ринок, площа Міцкевича, Гетьманські Вали – пам’ятник 2000-літтю Різдва Христового, кафедральний собор, міську ратушу.

  Вільний час в Івано-Франківську.

  Повернення в готель. Вільний час.

 • 5 День. 01.07.2017 Субота

  Сніданок у готелі. Звільнення номерів.

  Виїзд в екскурсійну програму Чернівці – Хотин – Київ.

  Першим нас зустрічає “Столиця Буковини” – Чернівці.

  Оглядова екскурсія починається в найстарішій частині Чернівців – на Турецькій площі і переходить на колишню площу Святого Хреста, звідки бере початок австрійська історія міста. Потім Ви побуваєте на Центральній площі, де кожен день, рівно в 12, с балкона вежі Ратуші трубач грає мелодію «Марічки». Далі Ви прогуляєтеся по єдиній пішохідній вулиці – Ольги Кобилянської. Колись вона називалася Панською і двірники мили цю вулицю водою з милом по кілька разів на день. Потім, відвідавши головні храми Чернівців, Ви підете до Театрального майдану, який з 1905 р. прикрашає міський театр. Чотири головних площі міста (Центральна, Філармонії, Театральна, Соборна), Музично-драматичний театр ім. О. Кобилянської, Кафедральний собор, Органний зал, Георгієва церква (дерев’яна церква XVII ст.), Фонтанна площа і багато інших архітектурних та історичних пам’яток будуть зустрічатися на вашому шляху.

  Продовження екскурсії по головному корпусу Чернівецького Національного університету – колишньої резиденції митрополитів Буковини і Далмації (архітектурний пам’ятник ХIХст.).

  Під час екскурсії Ви відвідаєте головний корпус резиденції, де побачите розкішні зали, в яких митрополит влаштовував аудієнцію для високих гостей і де проходили єпархіальні засідання. Своєю красою і величчю вражає Синодальна зала, один з найбільш красивих в Європі. Він був прикрашений мармуром (звідси і сьогоднішня його назва – Мармурова). Не менший інтерес викликає зал засідань Священного синоду (сьогоднішній Червоний зал). Його стіни оздоблені китайським червоним шовком. На одній зі стін висять величезні венеціанські дзеркала, створені за старовинною технологією з п’яти шарів срібла.

  Обід і вільний час Чернівцях.

  Переїзд до Хотинської фортеці – екскурсія по фортеці.

  Хотинська фортеця – заснована в середині 13 століття князем Данилом Галицьким. Нею володіли і молдавські правителі, і польські королі, і турецькі султани. Всі вони залишили тут свій слід. Фортечні стіни пам’ятають вояків Дмитра Вишневецького і славну перемогу над турками Петра Сагайдачного, оспівану істориками і поетами. Своєю старовиною Хотин приваблює туристів з усього світу. На сьогоднішній день Хотинська фортеця є одним з семи чудес України.

  Далі по дорозі – зупинка біля Кам’янець-Подільської фортеці – одного з найвидатніших пам’яток фортифікаційного мистецтва України (архітектурний лауреат конкурсу 7 чудес України). У вас буде можливість побачити це кам’яне укріплення, яке завжди вражало сучасників своєю міццю, у вечірній час.

  Вільний час для самостійної прогулянки і вечері в Кам’янець-Подільському.

  Збір групи і нічний переїзд до Києва.

 • 6 День. 02.07.2017 Неділя

  Прибуття в Київ 6:00 – 8:00 (час вказано орієнтовно).

Ціна туру

Вартість туру за 1 особу в грн .:

 • Стандарт двомісний / тримісний: 2050 грн.
 • Напівлюкс двомісний / тримісний: 2180 грн.
 • ЛЮКС двокімнатний двомісний / тримісний: 2290 грн.
 • Дитина до 12 років з двома дорослими в номері (всі категорії номерів): 1860 грн.

До вартість туру включено:

 • Проїзд на автобусі Київ – Коломия – Чернівці – Хотин – Кам’янець – Подільський – Київ;
 • Проживання в готелі 3 ночі;
 • Харчування: 4 сніданки;
 • Оглядова екскурсія по м Коломия;
 • Оглядова екскурсія по місту Чернівці;
 • Трансфери в Хотинську фортецю та Кам’янець-Подільський;
 • Супровід представником фірми;
 • Страховка (групова);
 • Доступ до WIFI на території готелю.

Додаткові послуги за доп. плату:

 • Вхідні квитки на екскурсійні об’єкти;
 • Факультативні екскурсії;
 • Особисті витрати (обіди, вечері, сувеніри);
 • Додаткові послуги в готелі: басейн, сауна.
День Конституції в Прикарпатті, Автобусний тур на День Конституції, тур в Прикарпатті на День Конституції, Шешори відпочинок, карпатські водоспади Конституція, Легенди гуцульського краю на День Конституції, Відпочинок на Гуцульщині 2017, автобусний тур по Україні на свято Конституції ...
Відгуки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close

Забронювати тур