Перейти до вмісту

Легенди Гуцульщини + Буковель і Чернівці на 8 Березня!

Маршрут туру: Київ - Житомир - Коломия - Буковель - Шешори - Пістинь - Косів - Чернівці - Хотин - Кам'янець-Подільський - Житомир - Київ

Легенди Гуцульщини + Буковель і Чернівці на 8 Березня!

Екскурсійно-гірськолижний тур в Прикарпатті!

Тривалість туру: 6 днів, 4 активних дні.

Дата виїзду:с 07.03.2018 по 12.03.2018 

Вартість туру: від 2400 грн.

 

У програмі туру:

 • Неформальна столиця Покуття м.Коломия, Музей “Писанки”;
 • Гірськолижний курорт Буковель;
 • Шешори – мальовниче гуцульське село, Сріблясті водоспади;
 • Косів – центр народної творчості Гуцульщини;
 • Пістинь – резиденція Святого Миколая;
 • Чернівці – “Маленький Париж”, колишня резіненція митрополитів Буковини;
 • Сама неприступна в Україні фортеця – Хотинська фортеця
Менеджери туру

Легенди Гуцульщини + Буковель і Чернівці на 8 Березня!

Екскурсійно-гірськолижний тур в Прикарпатті!

Тривалість туру: 6 днів, 4 активних дні.

Дата виїзду:с 07.03.2018 по 12.03.2018 

Вартість туру: від 2400 грн.

 

У програмі туру:

 • Неформальна столиця Покуття м.Коломия, Музей “Писанки”;
 • Гірськолижний курорт Буковель;
 • Шешори – мальовниче гуцульське село, Сріблясті водоспади;
 • Косів – центр народної творчості Гуцульщини;
 • Пістинь – резиденція Святого Миколая;
 • Чернівці – “Маленький Париж”, колишня резіненція митрополитів Буковини;
 • Сама неприступна в Україні фортеця – Хотинська фортеця
Програма туру
 • 1 День. 07.03.2018 Среда

  20:00 – збір групи в м.Києві біля метро Житомирська (автосалон Інфініті) (Подивитися місце збору групи >>>), і виїзд автобусом до м.Коломия Івано-Франківської області.

  О 22:30 зупинка і посадка туристів в м Житомир, центральний автовокзал, біля заправки БРСМ.

 • 2 День. 08.03.2018 Четверг

  07:00 – 08:00 – приїзд в м. Коломия. Поселення в готелі “Монарх”. (5 км. від міста Коломиї)

  Сніданок у готелі. Вільний час.

  Пішохідна екскурсія: “Вуличками стародавнього міста Коломия” – центр Покуття, місто-страж гуцульського духу і колориту, невичерпне джерело пізнання західно-української історії та культури зі справжньою архітектурою, яка збереглася з часів Австро-Угорської Імперії. Екскурсія по історичній частині міста, з відвідуванням місцевих музеїв і міських екскурсійних об’єктів: музей «Писанка» – єдиний в світі музей писанок, зроблений у формі великого яйця зі скляними стінами, занесений в книгу рекордів Гіннеса. Експозиція музею налічує більш ніж 6000 розфарбованих яєць з більшості областей України та інших країн світу; музей Гуцульщини – колекцію музею складають більше 22 тисяч виробів з дерева, металу, шкіри, пряжі з вишивкою; музею історії міста Коломиї; Коломийський драматичний театр – один з найстаріших театрів Галичини; міська ратуша 1877 р .; дерев’яна Благовіщенська церква 1587 г. – найдавніша архітектурна споруда міста; і багато іншого…

  Вільний час в Коломиї. Вільний час в готелі.

  Додаткові послуги в готелі: ресторан, бар, кімната відпочинку з більярдом, сауна на дровах з невеликим критим басейном, безкоштовний WIFI.

 • 3 День. 09.03.2018 Пятница

  Сніданок у готелі.

  Виїзд на гірськолижний курорт Буковель.

  (Факультативно 150 грн. дорослі, діти до 12 років 100 грн.).

  Катання на лижах, сноубордах, санках, ковзанах (кращий в регіоні відкритий каток ТК Буковель).

  Інші розваги на ГК “Буковель:

  •  катання на малогабаритному скутері «Segway»;
  •  катання на «Зорбі» (величезна прозора пластикова куля, яку штовхають з гірки, і вона котиться вниз, а людина всередині кричить від радості і адреналіну!);
  • відвідування «Сноупарку» – обладнана спеціальна територія з різноманітними фігурами для катання – «Cноупарк для джіббінга». Парк підходить і початківцям, і сноубордистам, і лижникам зі стажем. Початківців інструктори навчать катанню на гірських лижах чи сноуборді, а тим хто катається впевнено – покажуть майстер-класи по джиббінгу;
  •   прогулянка на сноубайках – велосипедах, призначених для пересування по снігу;
  • Для дітей: відвідування дитячого розважального центру «Леопарк».

  Сумарна протяжність трас на гірськолижному курорті Буковель близько 50 км (100% з них зі снігогенеруючим обладнанням). Серед всіх спусків, а їх в Буковелі 61 – 12 синіх (для новачків), 41 червоних (середніх по складності) і 8 чорних (для професіоналів). Найдовший спуск 5G – протяжність 2 кілометри.

  Повернення в готель. Вільний час.

 • 4 День. 10.03.2018 Суббота

  Сніданок в готелі.

  Виїзд на екскурсійну програму «Зимові чудеса Гуцульських Карпат».

  (Факультативно 150 грн., діти до 12 років 100 грн.)

  Переїзд в Шешоримальовниче гуцульське село, яке розтягнулося на кілька кілометрів уздовж бурхливої ​​гірської річки Пістиньки, відомої своїми Срібними водоспадами, а один з них – Шешорський гук – вважається одним з найкрасивіших водоспадів у Карпатах.

  Переїзд  в Пістинь, невелике туристичне селище в Івано-франківській області. Тут, на території національного природного парку «Гуцульщина», в затишному куточку Карпатських гір, знаходиться резиденція Святого Миколая. У нас буде можливість зустрітися з самим Святим Миколаєм, побувати в його робочому кабінеті, де він читає і зберігає листи від дітей, а також заглянути в його спальню, де знаходяться чарівні подушки – якщо до них доторкнутися, то різдвяні бажання будуть виконані! У резиденції також знаходиться музей новорічно-різдвяних іграшок різних часів.

  Переїзд в Косів – серце гуцульського краю, центр народних ремесел. Оглядова пішохідна екскурсія по місту. Відвідування музею народного мистецтва та побуту Гуцульщини. Вільний час. Прогулянка по стародавніх вулицях Косова, на яких розташовані сувенірні магазинчики народних майстрів.

  Повернення в готель. Вільний час.

 • 5 День. 11.03.2018 Воскресенье

  Ранній сніданок в готелі. Звільнення номерів.

  Виїзд в Чернівці.

  Оглядова екскурсія по місту Чернівці – “Столиці Буковини”:

  ЭЕкскурсія починається в найстарішій частині Чернівців – на Турецькій площі – і переходить на колишню площу Святого Хреста, звідки бере початок австрійська історія міста. Потім Ви побуваєте на Центральній площі, де кожен день, рівно в 12, с балкона вежі Ратуші трубач грає мелодію «Марічки». Далі Ви прогуляєтеся єдиною пішохідною вулицею – Ольги Кобилянської. Колись вона називалася Панською і двірники мили цю вулицю водою з милом по кілька разів на день. Потім, відвідавши головні храми Чернівців, Ви підете до Театрального майдану, яку з 1905 р прикрашає міський театр. Чотири головних площі міста (Центральна, Філармонії, Театральна, Соборна), Музично-драматичний театр ім. О. Кобилянської, Кафедральний собор, Органний зал, Георгієва церква (дерев’яна церква XVII ст.), Фонтанна площа і багато інших архітектурних та історичних пам’яток будуть зустрічатися на вашому шляху.

  Продовження екскурсії по головному корпусу Чернівецького Національного університетуколишньої резиденції митрополитів Буковини і Далмації (архітектурний пам’ятник ХIХв.).

  Під час екскурсії Ви відвідаєте головний корпус резиденції, де побачите розкішні зали, в яких митрополит влаштовував аудієнцію для високих гостей і де проходили єпархіальні засідання. Своєю красою і величчю вражає Синодальна зала, один з найбільш красивих в Європі. Вона була прикрашена мармуром (звідси і сьогоднішнє його назва – Мармурова). Не менший інтерес викликає зал засідань Священного синоду (сьогоднішній Червоний зал). Його стіни оздоблені китайським червоним шовком. На одній зі стін висять величезні венеціанські дзеркала, створені за старовинною технологією з п’яти шарів срібла.

  Обід і вільний час Чернівцях.

  Переїзд в Хотинськую фортецюекскурсія по фортеці

  Хотинська фортеця заснована в середині 13 століття князем Данилом Галицьким. Нею володіли і молдавські правителі, і польські королі, і турецькі султани. Всі вони залишили тут свій слід. Фортечні стіни пам’ятають вояків Дмитра Вишневецького і славну перемогу над турками Петра Сагайдачного, оспівану істориками і поетами. Своєю старовиною Хотин приваблює туристів з усього світу. На сьогоднішній день Хотинська фортеця є одним з семи чудес України.

  Далі по дорозі – зупинка біля Кам’янець-Подільської фортеці – одного з найвидатніших пам’яток фортифікаційного мистецтва України (архітектурний лауреат конкурсу 7 чудес України). У вас буде можливість побачити це кам’яне укріплення, яке завжди вражало сучасників своєю міццю, у вечірній час.

  Вільний час для самостійної прогулянки і вечері в Кам’янець-Подільському.

  Збір групи і нічний переїзд до Києва.

 • 6 День. 12.03.2018 Понедельник

  Прибуття в Київ 6:00 – 8:00 (час вказано орієнтовно).

Ціна туру

Вартість туру за 1 особу в грн. (Автобус з Києва, Житомира):

Номер «Стандарт»: 2400 грн. 

Номер «Полулюкс»: 2550 грн.

Номер «Люкс»: 2700 грн. 

Вартість за дітей до 12 років при проживанні з двома дорослими в номері: 2250 грн.

До вартість туру включено:

 • Проїзд на автобусі Київ – Коломия – Чернівці – Хотин – Кам’янець-Подільський – Київ;
 • Проживання 3 ночі в готелі;
 • Харчування: 4 сніданки;
 • Оглядова екскурсія по м Коломия;
 • Екскурсійна програма по м.Чернівці;
 • Трансфери в Хотинську фортецю і Кам’янець-Подільський;
 • Супровід представником фірми;
 • Страховка (групова).
 • Доступ до WIFI на території готелю.

Додаткові послуги за доп. плату:

 • Вхідні квитки на екскурсійні об’єкти;
 • Факультативні екскурсії;
 • Обіди, вечері, особисті витрати, сувеніри;
 • Прокат гірськолижного спорядження і абонементи на підйомники на курорті Буковель.
8 березня в Коломиї, свята Прикарпаття, відпочинок Коломия, 2018 Прикарпаття, екскурсії по Чернівцям, святковий тур Кам'янець-Подільський, Тури в Косів, Відпочинок Коломия, екскурсії музей писанки, Буковель гірськолижний курорт, катання в Буковелі, резиденція Діда Мороза Пістинь, Водоспади Шешори , зимовий відпочинок, груповий екскурсійний тур ...
Close

Забронювати тур