Перейти до вмісту

Місцями козацької слави: Коліївщина, Чучупаки та Хмельницький.

Маршрут туру: Київ - Чигирин - Суботів - Буда - Медведівка - Київ
5.00 / 5
Вересень, 2018 9.09
Жовтень, 2018 6.10
1 день

Одноденний екскурсійний тур

Місцями козацької слави: Коліївщина, Чучупаки та Хмельницький!

Тривалість туру: 1 день

Дати виїзду:

25.03, 14.04, 09.06, 19.08, 09.09, 06.10…

Одноденний екскурсійний тур

Місцями козацької слави: Коліївщина, Чучупаки та Хмельницький!

Тривалість туру: 1 день

Дати виїзду:

25.03, 14.04, 09.06, 19.08, 09.09, 06.10…

Програма туру
 • 1 День. ВЫЕЗД

  Місце і час збору групи: ст. метро “Вирлиця”, 7.00.

  Знайомство з козацьким краєм починемо з м. Чигирин, в якому розташовується резиденція гетьмана Богдана Хмельницького – провідника української національної революції XVII ст.

  Потім піднімемося на Замкову гору, з якої відкривається неповторна панорама самого Чигирина та його околиць. Звідси недалеко до Суботова – маєтку родини Хмельницьких, яке за військові заслуги отримав від польського короля Владислава IV батько Богдана – Михайло Хмельницький. В селі збереглася унікальна пам’ятка архітектури – церква Святого Іллі. Її побудували за проектом і на грощі самого гетьмана.

  Вважається, що саме тут спочили Богдан та його син Тиміш Хмельницькі. На жаль, їх гробниці не збереглися, оскільки були зруйновані ще в XVII ст.

  Якщо з центра Суботова піти вузенькою стежкою, то можна побачти три криниці.  Старі люди розкажуть вам, що їх викопали на місті старовинного козацького шпиталя.

  Далі на нашому шляху буде село Медведівка. Воно відоме тим, що тут народився  і до 13 років жив Максим Залізняк. У віці 28 років разом з Іваном Гонтою він став провідником ще одного народного повстання, відомого під назвою Коліївщина. Нащадки увічнили його пам’ять величним пам’ятником, який ми побачимо в Медведівці.

  Останнім місцем нашої зупинки стане Холодний Яр. За кількістю унікальних археологічних, історичних і наукових об’єктів (а їх тут налічується понад 150!) це славнозвісне урочище займає перше місце в Україні.

  В 30-х роках XVII ст. тут було засновано козацьку Холодноярську Січ. В урочищі росте тисячолітній дуб, який є патріархом українських лісів та одним з природних чудес України. Широта обхвату його стовбура становить 9 метрів, а висота – понад 30 метрів. Дерево шість разів вражали блискавки. Під його шатром відпочивали Богдан Хмельницький, Северин Наливайко, Павло Павлюк, Андрій Журба, Семен Неживий і Тарас Шевченко. А Максим Залізняк разом зі своїми гайдамаками проводив військові наради на цьому місці. Тому це дерево називають «дубом Залізняка».

  На жаль, тут і закінчиться наша мандрівка.

  Повертаємося в Київ з приємними враженнями і гарним настроєм!

Ціна туру

Вартість туру за 1 особу .: 630 грн.

До вартість туру включено:

 • Проїзд по маршруту;
 • Вхідні білети;
 • екскурсії;
 • Супровід професійного гіда;
 • Страхування.

Додаткові послуги за доп. плату:

 • обід (рекомендуємо взяти з собою);
 • сувеніри.
Close

Забронювати тур