Перейти до вмісту

Кам’янець-Подільський + Природні чудеса Поділля на День Незалежності

Маршрут туру: Київ / Ваше місто - Житомир - Хмельницький - Кам'янець-Подільський - Бакота - Нирків - Кривче - Хотин - Житомир - Київ / Ваше місто.

День Незалежності в Кам’янці-Подільському + Хотин + Чернівці!


Виїзд: з 24.08.17 по 27.08.17;

У програмі туру:

 • Кам’янець-Подільський, одне з найдавніших міст України;
 • Стара фортеця Кам’янця-Подільського, одне з 7 чудес України;
 • Сама неприступна в Україні: «Хотинська фортеця» – ХІІІ – XVIII;
 • Екскурсія в печеру «Кришталева». Купання в чанах з джерельною водою;
 • Екскурсія по м.Чернівці;
 • Національний університет імені Юрія Федьковича.
Менеджери туру

День Незалежності в Кам’янці-Подільському + Хотин + Чернівці!


Виїзд: з 24.08.17 по 27.08.17;

У програмі туру:

 • Кам’янець-Подільський, одне з найдавніших міст України;
 • Стара фортеця Кам’янця-Подільського, одне з 7 чудес України;
 • Сама неприступна в Україні: «Хотинська фортеця» – ХІІІ – XVIII;
 • Екскурсія в печеру «Кришталева». Купання в чанах з джерельною водою;
 • Екскурсія по м.Чернівці;
 • Національний університет імені Юрія Федьковича.
Програма туру
 • 1 День. Четвер 24.08.2017

  Туристи подорожують автобусом:

  6:15 вранці збір групи і виїзд з м. Київ, м Житомирська (Подивитися місце збору групи >>>).

  8:00 зупинка і посадка туристів в м. Житомир, центральний автовокзал.

  14:00 – 15:00 приїзд в Кам’янець-Подільський. Обід самостійно.

  Для туристів, які подорожують потягом:

  Прибуття до Кам’янця-Подільського, Вільний час. 14:00 – 15:00 – Зустріч з групою в історичному центрі міста.

  Точний час і місце збору уточнювати у керівника групи.

  Для всіх:

  Оглядова екскурсія по Кам’янець-Подільській фортеці. Стара фортеця Кам’янця-Подільського – один з найвидатніших пам’яток фортифікаційного мистецтва України (архітектурний лауреат конкурсу 7 чудес України !!!).

  Стара фортеця (вх. Квиток 25 грн) – потужний оборонний вузол на в’їзді в місто по головній дорозі через міст над вузьким перешийком каньйону Смотрича був споруджений в XVI ст. на основі давньоруських укріплень XI-XII ст. Огляд фортифікаційного комплексу Старого Кам’янця XI-XIX століття: веж – Різницька, Швейного, Гончарній, Кушнірська; гідротехнічних фортифікаційних споруд XIV-XVIII ст. – Російських та Польських воріт, Турецького та Вірменського бастіонів, низького Ронделі, Порохової лабораторії, порохових складів, гарнізонних казарм …

  Вільний час в Кам’янець-Подільському.

  О 18:30 Виїзд в готельний комплекс.

  Готельний комплекс розташований в мальовничому місці на березі р. Тарнавки при впадінні її в Дністер. З терас готелю і ресторану відкривається вид на річку і заповідний Врублевський ліс на протилежному пагорбі.

  До ваших послуг: ресторан, бар, сауна, басейн, більярд, альтанки, магазин, пляж, прогулянки на катамаранах і пароплаві розташовані на території комплексу.

  Купання в чанах з джерельною водою, настояної на травах, під яким горить багаття. Дно встелене камінням. Занурення починається в воду з температурою тіла, потім вона підвищується до + 40-44 ° С. Після того, як людина добре розігріється, – стрибає в холодну воду: басейн, або можна викупатися відразу в річці.

 • 2 День. П'ятниця 25.08.17

  Сніданок. Виїзд на екскурсійну програму «Печера Кришталева + Хотин». (Факультативно *)

  Виїзд в Кривче, екскурсія в печеру «Кришталева». Кришталева печера знаходиться неподалік с. Кривче Борщівського району. Це найбільш досліджена печера в Тернопільській області, в її галереях проведено освітлення і обладнані для відвідування туристами. Всього довжина дослідженних ходів становить близько 22 км., А розроблений туристичний маршрут – 2.8 км. За незвичайну красу, Кришталеву печеру, називають підземною перлиною Поділля.

  На початку стіни і склепіння Кришталевої печери виблискують кристалами темно-коричневого гіпсу, вимиті водами древнього Сарматського моря. Йдемо далі і в коридорі натрапляємо на загадкові чудеса. Здається, що все навколо покрито інеєм, химерними пальмовими гілками, листям папороті і бурштину. У залі Скель знайти комфортну для ніг стежку стає важко – спостерігаємо скупчення кам’яних брил, і хаотично розкиданими кам’яними пірамідами. У Зоологічному залі, нас очікують не рукотворні скульптури сови, дельфіна, миші, орла та інших чарівних створінь. Підземний світ балансує між казкою і реальністю. Грот Кам’яних Сліз, Зал Буйвола, лабіринт Кам’яних Квітів, Дружби (є навіть Преси!), Зали Завалів, Втрачених сподівань – це лише частинки мозаїки підземних маршрутів печери, кожна з яких – неповторна і має свою історію і легенду.

  Обід (комплексний в вартості екскурсії).

  Виїзд в Хотин. Екскурсія з відвідуванням комплексу споруд «Хотинська фортеця» – ХІІІ – ХVIII. Фортеця, яка пережила століття і бачила під своїми мурами натовп воїнів Османської імперії, повстанців Мухи, народних месників Дитинки, вояків Дмитра Вишневецького, Петра Дорошенка … Хотин, приваблює туристів з усього світу, одне з найдавніших міст України. На сьогоднішній день є одним з семи чудес України.

  Повернення в готель. Вечеря. Вільний час.

  До ваших послуг: ресторан, бар, сауна, басейн, більярд, альтанки, магазин, пляж, прогулянки на катамаранах і пароплаві розташовані на території комплексу.

 • 3 День. Субота 26.08.2017

  Сніданок. Вільний час.

  Виїзд на факультативну екскурсійну програму «Столиця Буковини: м.Чернівці». (Дорослі 180 грн., Діти до 12 років 100 грн.)

  Прибуття в Чернівці – центр мальовничої Буковини.

  Екскурсійна програма по столиці Буковини.

  Під час екскурсії в Чернівцях Ви відкриєте для себе історію європейського міста, розташованого на перехресті доріг з Європи в Азію, негласної столиці Європи, де недільний день починався з Шуберта, а закінчувався дуеллю, де тротуари підмітали букетами троянд і де книжкових крамниць було більше ніж трактирів .

  Ви дізнаєтеся передумови перетворення буковинського провінційного містечка в східний форпост Австрійської імперії, історію виникнення площ, вулиць, познайомитеся з архітектурними шедеврами, що увібрав в себе красу різних культурних стилів декількох епох.

  По головній пішохідній вуличці, яка названа на честь О.Кобилянської, Ви прогуляєтеся до однієї з головних визначних пам’яток міста – колишньої резиденції Буковинських митрополитів, яка включена до всесвітньої культурної спадщини ЮНЕСКО. У цій дивовижній за своєю красою споруді вбачаються райдужні візерунки гуцульської писанки, а дах покритий черепицею в поєднанні з вишуканою легкістю ажурних кованих решіток і строгості кріпаків зубчастих стін, нагадує українську вишиванку.

  В архітектурних формах Чернівецького Національного університету імені Юрія Федьковича легко вловлюються елементи різних архітектурних стилів , що створюють органічність і цілісність споруди. Під час екскурсії Ви відвідаєте палац і парк Митрополита, церква Трьох Святителів, семінарський корпус, Мармурова зала, відновлена після пожежі 1944 р. На стінах університету Ви побачите автентичні розписи художників Е. Бучевського і Е. Максимовича, почуєте бій курантів, які перебувають на вежі школи псаломщиків і можливо задумаєтеся про прекрасне.

  Вільний час в м.Чернівці.

  Повернення в готель. Вечеря.

 • 4 День. Неділя 27.08.2017

  Сніданок. Звільнення номерів.

  Пішохідна екскурсія по місту-фортеці Кам’янець-Подільському з відвідуванням: Замкового мосту, Руської брами, магістрату, кафедрального костелу, турецького мінарету, вірменської церкви, францисканського монастиря, церкви св. апостолів Петра і Павла, будинку Потоцьких. Найстаріша офісна будівля України – місцева ратуша (XІV ст.); величні храми різних конфесій, кафедральний костел з мінаретом; унікальні гідротехнічні споруди Руських і Польських воріт, за допомогою яких в разі ворожого нападу каньйон, який оточував місто, заповнювався водою.

  Ми оглянемо всі основні споруди Кам’янця, прогуляємося його ринковими площами, спустимося в каньйон Смотрича і піднімемося на Замковий міст, який в народі називають Турецьким.

  Обід (самостійно) і вільний час в Кам’янець-Подільському.

  Для туристів, які подорожують автобусом: виїзд до Києва (Житомир) і приїзд до Києва пізно ввечері.

  Для туристів подорожують поїздом або власним автомобілем: виїзд до Вашого міста …

Ціна туру

Вартість туру за 1 особу в грн. (Автобус):

 • Двомісні / тримісні номери: 2350 грн.
 • Дитина з 3 до 12 років з двома дорослими в номері: 2200 грн.

 

Вартість туру за 1 особу в грн. (Поїзд, автомобіль):

 • Двомісні / тримісні номери: 2250 грн.
 • Дитина з 3 до 12 років з двома дорослими в номері: 2100 грн.

До вартість туру включено:

 • Проїзд автобусом згідно програми туру;
 • Проживання в готельному комплексі;
 • Харчування: 3 сніданки, 3 вечері;
 • Оглядова екскурсія по Кам’янець-Подільському;
 • Екскурсійна програма по Старій фортеці;
 • Послуги керівника групи;
 • Медична страховка.

Додаткові послуги за доп. плату:

 • Вхідні квитки на екскурсійні об’єкти;
 • Туристи, які подорожують потягом – з / д квитки;
 • Катання на катамарані, купання в чанах;
 • Факультативні екскурсії:
 • * Екскурсійна програма «Печера Кришталева + Хотин» з обідом: вартість 320 грн. дорослий / 160 грн. діти до 12 років.При заказе и оплате экскурсии до даты выезда, стоимость: 240 грн. взрослый /160 грн. дети до 12 лет.
День Незалежності в Кам'янець-Подільському, Хотин і Чернівці на свята
Close

Забронювати тур