Перейти до вмісту

Парк Александрія і Букський каньон!

Маршрут туру: Київ - Біла Церква «Дендропарк Олександрія» - Букський каньйон - Київ
5.00 / 5

Одноденний екскурсійний тур

Київ – Біла Церква – Букський каньйон – Київ

Тривалість туру: 1 день.

Вартість: 650 грн.

Одноденний екскурсійний тур

Київ – Біла Церква – Букський каньйон – Київ

Тривалість туру: 1 день.

Вартість: 650 грн.

Програма туру
 • 1 День.

  7.30 – виїзд автобуса від м. «Палац« Україна »в парк« Олександрія »в Білій Церкві

  9.00 – 11.00 – екскурсія в парку.

  Це найстаріший і найбільший дендропарк України, який має велику колекцію рослин, в тому числі з Південної Америки, Китаю і Японії.

  Історія парку починається в 1774 році, коли графу Ксаверію Браницькому був наданий місто Біла Церква. Через деякий час граф одружився на Олександрі Енгельгардт, племінниці князя Потьомкіна, в честь якої і було вирішено розбити вишуканий парк. Так почалося будівництво, яке тривало аж до скасування кріпосного права в 1861 році.

  Основу парку становить Велика галявина, від якої на 20 км розбігається мережу алей, прикрашених парковою архітектурою і скульптурою. «Романтичні руїни», «Китайський місток», джерело «Лев», колонада «Луна». Найвища точка парку – Палієва гора, на якій встановлено пам’ятник полковнику Семену Палію, звідки відкриваються неймовірні види на річку Рось.

  11.30 – виїжджаємо в Буки, до Букському каньйону.

  Неймовірно мальовничий Буцький каньйон Черкаської області утворений високими скелястими берегами р. Гірський Тікич. Річка прорізала собі русло в гранітних відкладеннях, вік яких близько 2 млрд. Років. Каньйон вузький (місцями 20-40 м), глибокий (до 20 м), звивистий і довгий (близько 1 км). Починається від штучного двометрового перекату колишньої греблі ГЕС, який називають водоспадом Вир. Кам’яними напливами берегів, між якими річка біжить по порогах, можна милуватися в самому центрі села Буки, з моста через Гірський Тікич. Збереглися руїни водяного млина XIX ст. і гідроелектростанції 1929 року. Нижче за течією знаходиться сам Вир – глибоке місце русла річки, висвердлений вирами. Далі можна знайти найцікавіше місце, де високі гострі скелі дуже мальовничо нависають прямо над водою, створюючи абсолютно нехарактерний для центральної України пейзаж, схожий на фіорд. Уздовж всього Буцького каньйону є зручні майданчики для пікніків.

Ціна туру

Вартість туру: 650 грн.

До вартість туру включено:

 • проїзд по маршруту;
 • екскурсія в парку «Олександрія»;
 • медична страховка;
 • послуги супроводжуючого.

Додаткові послуги за доп. плату:

 • вхідний квиток в дендропарк;
Відгуки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Менеджери туру
Close

Забронювати тур