Перейти до вмісту

День Незалежності в Берегово + Замки Закарпаття + Львів

Маршрут туру: Київ - Житомир - Рівне - Львів - Берегово - Мукачево - Ужгород - Львів - Житомир - Київ
5.00 / 5
Серпень, 202120.08ДН
ДН - День Незалежності
6 днів (5 ночей)

Екскурсійно – оздоровчий тур “Берегово, Замки Закарпаття, Львів”


Виїзд: з 20.08.21 по 28.08.21;

У програмі туру:

 • Український Будапешт – м. Берегове;
 • Безлімітне відвідування термального басейну “Жаворонок” в Берегово;
 • Ужгород та старовинний ужгородський замок, корчма-музей «Деца у Нотаря» ;
 • Місто Мукачево і  середньовічна фортеця – замок «Паланок»;
 • Архітектурна прикраса Закарпаття – замок графа Шенборна;
 • Туристичний “must see” – дивовижний Львів;
 • Унікальна можливість відвідувати термальний басейн 3 дні поспіль!!!

 

Екскурсійно – оздоровчий тур “Берегово, Замки Закарпаття, Львів”


Виїзд: з 20.08.21 по 28.08.21;

У програмі туру:

 • Український Будапешт – м. Берегове;
 • Безлімітне відвідування термального басейну “Жаворонок” в Берегово;
 • Ужгород та старовинний ужгородський замок, корчма-музей «Деца у Нотаря» ;
 • Місто Мукачево і  середньовічна фортеця – замок «Паланок»;
 • Архітектурна прикраса Закарпаття – замок графа Шенборна;
 • Туристичний “must see” – дивовижний Львів;
 • Унікальна можливість відвідувати термальний басейн 3 дні поспіль!!!

 

Програма туру
 • 1 День. П’ятниця 20.08.2021

  Туристи, що виїжджають на автобусі з Києва, Житомира, Рівного:

  22:00 збір групи в м. Київ, біля ст.м. Житомирська (Подивитися місце збору групи >>>) і виїзд автобусом до м. Берегово Закарпатської області.

  23:50 зупинка і посадка туристів в м. Житомир, центральний автовокзал, заправка БРСМ.

  02:50 посадка туристів в м. Рівне (об’їзна, готель Айвенго або Хуторок).

  Для туристів, що виїжджають поїздом або власним автомобілем:

  Виїзд з Києва або з Вашого міста. Приєднання можливо  у Львові (орієнтовно о 06:00 – 06:30 залізничний вокзал, привокзальна площа) та

  Мукачево (орієнтовно о 10:00 — 10:30 на залізничному вокзалі).

  Точний час і місце приєднання до групи слід уточнювати у керівника групи в день виїзду.

 • 2 День. Субота 21.08.2021

  Туристи, що виїжджають на автобусі з Києва, Житомира, Рівного:

  11:00 – 11:30 – приїзд в м. Берегово.

  Туристи, що виїжджають поїздом або власним автомобілем: приєднання до групи.

  Сніданок в готелі і отримання браслетів для безлімітного користування термальними басейнами «Жайворонок».

  Оглядова екскурсія по м. Берегово, яке розкинулося на берегах річки “Верке”, біля підніжжя гір, схили яких засаджені виноградниками. Місто відоме давніми традиціями виноградарства і виробництва вина. Протягом багатьох століть власниками поселення були угорські королі.

  Відвідування музею Берегівщини. Роботу над створенням музею було розпочато при наявності 42 експонатів, а зараз їх більше 2 тисяч. Розширенню експозиції музею допомагають жителі міста і району, а також подвижницька діяльність директора музею Івана Шепи, який особисто проводить екскурсію.

  Огляд середньовічного міста з неповторною історією та культурою, оригінальною архітектурою будинків, красою храмів, серед них пам’ятники Шандора Петефі, Лайоша Кошута, Габора Бетлена і Дюли Ійєша, меморіальні дошки діячам історії, культури і мистецтва та інші.

  Вільний час в місті. Обід в місцевих кафе (самостійно).

  Відвідування відкритого термального басейну оздоровчого комплексу «Жайворонок”– це одне з улюблених місць відвідування для туристів будь-якого віку, що поєднує в собі не тільки фізичну користь, але і естетичне задоволення. Бассейни тут оформлені в стилі римських лазень з штучними водоспадами, а також сауною, джакузі , соляною кімнатою і фінською лазнею. (входить до вартості туру).

  Традиція лікування термальними водами виникла в Австрії. Саме за часів Австро-Угорської імперії в місті Берегсас з’явилися басейни, наповнені цілющою водою. Термальні джерела здатні лікувати більше 80 видів захворювань: серед них серцево-судинні, захворювання опорно-рухового апарату, шлунково-кишкового тракту і нервової системи. Лікування термальними водами показано людям після травм кісток і м’язів різного ступеня тяжкості. Також в процесі купання відкриваються пори шкіри, стимулюється процес регенерації шкірних покривів, сприяє загоєнню ран і допомагає при багатьох дерматологічних захворюваннях, підвищується опірність інфекційним захворюванням, загальний імунітет організму.

  Розміщення в готелі.

  Виїзд на дегустацію Закарпатських вин (факультативно 150 грн.). У вас буде виняткова можливість навчитися як правильно вибрати та тримати бокал з вином, засвоїти особливості декантації вина та подачі його на стіл, нюанси поєднання різних сортів винограду та вина в купажах і технології «кюве», а головне – відчути справжній смак домашнього закарпатського вина.

  Повернення в готель. Відпочинок.

  Можливість відвідати термальні басейни.

 • 3 День. Неділя 22.08.2021

  Сніданок. Можливість відвідати термальний басейн.

  Бажаючим пропонується факультативна екскурсійна програма «Мукачево – діамант в короні Закарпаття + Замки». (Факультативно з вхідними квитками і гідом 250 грн дорослі, 150 грн діти до 12 років).

  Переїзд в м. Мукачево Закарпатської області. Мукачево – засноване на перетині різних торгових шляхів, культур, віросповідань. За всю історію існування місто Мукачево був у складі 7 держав. Наближаючись до міста з будь-якого боку Ваш погляд спрямується на величне середньовічне споруда Мукачівський замок «Паланок», який входить до п’ятірки кращих замків цього типу, що збереглися в Європі. Замок є одним з найцінніших архітектурно-історичних пам’яток XIV-XVII століть, розташований на горі вулканічного походження 68-метрової висоти. Загальна площа замку 14 тис. Кв. метрів і складається він з трьох частин – Верхнього, Середнього і Нижнього замків. Найстаріший – Верхній замок (XIV-XVI ст.) – знаходиться на вершині гори; Середній (XVII ст.) – на терасі, на 6 метрів нижче і Нижній замок (XVII ст.) – ще на 10 метрів нижче.

  Далі Вас очікує пішохідна екскурсія по Мукачево Ви побачите: Будинок Ракоці «Білий Дім», двоповерховий палац в барочно-ренесансному стилі був резиденцією трансільванських князів роду Ракоці та австрійських графів Шенборнів; Ратушу з курантами, які кожні 15 хвилин сповіщають про час; друкарню Грінштейна; Кафедральний костел Св. Мартіна – католицький костел на честь покровителя міста Св. Мартіна побудований в 1904 р на місці старого готичного храму; Площа Миру – головну міську площу, невелику, тиху і затишну. Особливу романтику надає поєднання красивих, ніби казкових будівель із старовинною бруківкою …

  Обід (самостійно) і вільний час в Мукачево.

  Переїзд в с. Чинадієво. Вас чекає екскурсія в Замку «Сент-Міклош» – замку Любові, який побудував барон Перені на рубежі XIV-XV століть. У 1682 році тут народилася найбільша любов свого часу, яка змінила долю не тільки двох люблячих сердець, а й долю всього народу. Вся Західна Європа затамувавши подих стежила за подіями, які відбувалися в стінах замку.

  Замок «Сент-Міклош» – найромантичніший замок середньовіччя. Є в Чинадієвському замку щось чарівне. Як справжня середньовічна фортеця «Сент-Міклош» зберігає свої таємниці: під час екскурсії Ви побачите кілька подвійних стін, що утворюють таємні проходи.

  Виїзд на екскурсію в мисливський замок графа Шенборна. У мальовничому урочищі Берегвар, розташованому в долині річки Латориця на висоті понад 300 м над рівнем моря, знаходиться унікальний пам’ятник архітектури Закарпаття – мисливський замок австрійського графа Шенборна, побудований в першій половині XVIII. У проект палацу закладена своєрідна символіка: за основу прийняті складові частини астрономічного року. Число вікон – 365 – відповідає кількості днів у році; 52 кімнати – кількості тижнів, а 12 входів – кількості місяців. Ставок на території замку має обриси Австро-Угорської імперії. Пам’ятка національного значення – Мисливський замок Шенборнів, а нині санаторій «Карпати» – є одним з найкрасивіших і добре збережених палаців України. Замок оточує англійський парк, де зібрані декоративні дерева з багатьох країн світу і знаходиться «Джерело молодості і краси» з цілющою водою.

  Повернення в Берегово, відпочинок.

  Можливість відвідати термальний басейн (входить у вартість туру).

 • 4 День. Понеділок 23.08.2021

  Сніданок. Можливість відвідати термальний басейн.

  Виїзд на факультативну  екскурсійну програму по Ужгороду, Ужгородському замку, корчма-музей «Деца у Нотаря». (Факультативно з вхідними квитками і гідом 250 грн дорослі, 150 грн діти до 12 років).

  Переїзд до Ужгороду. Оглядова пішохідна екскурсія по м. Ужгород – самому західному і найменшому обласному центру України. Ужгород або «Унгвар» – воістину «Вікно в Європу»: він по праву вважається одним з найважливіших українських та європейських історичних центрів, відомих далеко за межами Старого Світу. У цьому старовинному європейському місті знаходиться липова алея, довше якої немає в Європі, а також прекрасні середньовічні замки і собори, та багато інших визначних пам’яток.

  Екскурсійна програма в Ужгородський замок – найстаріший замок на території України, йому вже більше 1000 років. Шедевр романського архітектурного стилю і унікальний зразок укріплень бастіонного типу на закарпатських землях. У приміщенні замку знаходяться кілька музеїв: музей природи, музей музичних інструментів та музей одягу Закарпаття. У 30 залах замку знаходяться більш ніж 100 тис. експонатів.

  Вільний час в Ужгороді. Обід (самостійно).

  Відвідування етноресторану – музею “Деца у Нотаря”. На території для відвідувачів розташований справжній музей під відкритим небом, де представлено багато всіляких цікавих експонатів. Це місце іскрометного гумору і неперевершеною сатири «по-закарпатськи»!

  Повернення в Берегово, відпочинок.

  Можливість відвідати термальний басейн (входить у вартість туру).

 • 5 День. Вівторок 24.08.2021

  Можливість відвідати термальні басейни.

  Сніданок. Звільнення номерів.

  Виїзд до Львова. Для бажаючих пішохідна екскурсія «Вуличками стародавнього Львова». Ви побачите найцікавіші архітектурні пам’ятки міста Львова, які входять до Списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО: архітектурний ансамбль площі Ринок з 44 будинками XIV-XIX і 4 фонтанами, Королівський палац з італійським двориком, міську Ратушу, каплицю Боїмів, Латинський Костел, каплицю Кампіньянів, де зберігся найстаріший в Україні дзвін «Староюрскій», театр Опери та Балету та інші цікаві місця. 

  Вільний час у Львові

  Підкріпитися і зігрітися Вам допоможуть в неповторних закладах Львова: «Криївка», «ГасоваЛямпа», «Підсіньоюпляшкою», «Мазох-кафе», «Дім Легенд», «Під золотою розою» … Список оригінальних «кнайп» у Львові з кожним роком збільшується , але якщо Ви не відвідали як мінімум одне з цих закладів – Ви не були у Львові … Рекомендуємо повечеряти в одному з концептуальних ресторанах міста на ваш вибір.

  Для туристів, які подорожують на автобусі: О 23:00 виїзд до Києва (Рівне, Житомир).

  Для туристів, які подорожують на поїзді або автомобілі: виїзд зі Львова до Києва чи Ваше місто (Прохання залізничні квитки брати після 21:00).

 • 6 День. Середа 25.08.2021

  Приїзд до Києва приблизно о 06:00 – 8:00 ранку.

Ціна туру

Вартість туру за 1 люд. в грн (автобус из Києва):

Готель “LARK”:

Стандарт: 3850 грн.

Стандарт покращенний: 4050 грн.

Напівлюкс: 4350 грн.

Діти до 12 років при проживанні з двома дорослими в номері: 3200 грн.

Доплата за одномісне розміщення: 1300 грн.


Вартість туру за 1 люд. в грн (потяг, автомобіль):

Стандарт: 3600 грн.

Стандарт покращений: 3800 грн.

Напвлюкс: 4100 грн.

Діти до 12 років при проживанні з двома дорослими в номері: 3000 грн.

Доплата за одномісне розміщення: 1300 грн.

До вартість туру включено:

 • Проїзд на автобусі Київ – Львів – Берегово – Львів – Київ;
 • Проживання в готелі 3 ночі;
 • Харчування 4 сніданки;
 • Оглядова екскурсія по м. Берегово;
 • Оглядова екскурсія по м Львів;
 • Страхування, послуги супроводжуючого.

Додаткові послуги за доп. плату:

 • Факультативні екскурсії;
 • Дегустація вин;
 • Транспортне обслуговування до басейну.
 • Деякі вхідні квитки на екскурсійні об’єкти.
Тур в Берегово на День Незалежності, тур по замках України на День Незалежності, тури в Берегово, відпочинок в термальному басейні, тур з відвідуванням термального басейну, автобусні тури по Україні, автобусний тур на Закарпаття, ціни на тур по Замкам України, ціни на відпочинок в Берегово, відпочинок в берегово на День Незалежності, путівки на закарпаття влітку
Відгуки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close

Забронювати тур