Перейти до вмісту

День Незалежності в Берегово + Замки Закарпаття + Львів

Маршрут туру: Київ - Житомир - Рівне - Львів - Берегово - Мукачево - Ужгород - Львів - Житомир - Київ

Екскурсійно – оздоровчий тур “Берегово, Замки Закарпаття, Львів”


Виїзд: з 23.08.17 по 27.08.17;

У програмі туру:

 • Український Будапешт – м.Берегово, термальний басейн в Берегово;
 • Ужгород, Мукачево, замок Тамплієрів XII століття;
 • Ужгородський замок, Замок Паланок, замок графа Шенборна;
 • Музей під відкритим небом народного побуту і культури Закарпаття; Корчма-музей «Деца у Нотаря», «екскурсія давніми вуличками Львова”.
 • Унікальна можливість відвідувати термальний басейн 2 дні поспіль!!!

 

Екскурсійно – оздоровчий тур “Берегово, Замки Закарпаття, Львів”


Виїзд: з 23.08.17 по 27.08.17;

У програмі туру:

 • Український Будапешт – м.Берегово, термальний басейн в Берегово;
 • Ужгород, Мукачево, замок Тамплієрів XII століття;
 • Ужгородський замок, Замок Паланок, замок графа Шенборна;
 • Музей під відкритим небом народного побуту і культури Закарпаття; Корчма-музей «Деца у Нотаря», «екскурсія давніми вуличками Львова”.
 • Унікальна можливість відвідувати термальний басейн 2 дні поспіль!!!

 

Програма туру
 • 1 День. 23.08.2017

  19:15 Збір групи г. Киев, м Житомирська (Подивитися місце збору групи >>>) і виїзд автобусом в м. Берегово Закарпатської обл.

  О 21:00 зупинка і посадка туристів в м Житомир, центральний автовокзал.

  О 23.30 зупинка і посадка туристів в м Рівне.

  О 02:30 – 03.00 зупинка і посадка туристів у Львові (окружна дорога м.Львів).

  Точний час і місце збору уточнювати у керівника групи в день виїзду.

 • 2 День. 24.08.2017

  Приїзд в м. Берегово. Сніданок самостійно. Вільний час.

  Виїзд на оглядову екскурсію по м.Берегово, який розкинувся на берегах невеликої річки Верке, біля підніжжя гір, схили яких засаджені виноградниками. Місто відоме давніми традиціями виноградарства і виробництва вина. Протягом багатьох століть власниками поселення були угорські королі.

  Огляд середньовічного міста з неповторною історією та культурою, оригінальною архітектурою будинків, красою храмів. Площа Фаренца Ракоці, костел Здвиження Святого Христа XIII століття. «Графський двір» трансільванського князя Габора Бетлені 1629 р. Площа Кошута, будівля імперського суду, Левін двір XVII ст., Комітатський будинок, угорський національний театр, найбільший храм – на 1100 осіб – Лютеранський і інші цікаві об’єкти.

  Відвідування музею Берегівщини (вх. квиток 20 грн.). Робота над створенням музею було розпочато при наявності 42 експонатів, зараз їх – більше 2 тисяч. Розширенню експозиції музею допомагають жителі міста і району, а також подвижницька діяльність директора музею Івана Шепи, який особисто проводить дуже цікаву екскурсію.

  Відвідування відкритого термального басейну (вх. квиток 120/150 грн за 2 години.) (Температура води цілий рік 36-38 градусів, вода використовується для лікування органів руху, серцево-судинної системи, центральної нервової системи)! У Берегово термальна мінералізована вода-окріп б’є ключем з 1000-метрової глибини, а на виході зберігає температуру 55 градусів.

  Тепла вода взагалі благотворно впливає на самопочуття, і ефект сильніше, якщо джерело містить бром, йод, натрій, кальцій, магній, хлор, криптон, вольфрам та інші біологічно активні та мінеральні речовини. Подібні дари природи знаходяться тільки в Новій Зеландії, Ісландії, на Камчатці та Сахаліні.

  Поселення в готель з усіма зручностями в м. Берегово.

  Для бажаючих виїзд на дегустацію Закарпатських вин (факультативно 120 грн. – для дорослих, 60 грн – діти до 12 років), який розташований в горі, по якій колись проходили північні кордони Римської імперії, і має солідний вік – понад 300 років . Дегустація традиційних закарпатських вин, натурального соку і страв, а також огляд старовинного діючого винного підвалу та пристроїв для приготування вина.

 • 3 День. 25.08.2017

  Сніданок. Можливість відвідати термальний басейн.

  Виїзд на екскурсійну програму по Замкам Закарпаття: Замок Паланок в Мукачево – замок Тамплієрів – Ужгород – музей під відкритим небом – корчма музей «Деца у Нотаря». (Факультативно з вхідними квитками і гідом 280 грн. Діти до 12 – 180 грн.).

  Виїзд в Мукачево. Екскурсія по замку “Паланок” в Мукачевому. Замок є одним з найцінніших архітектурно-історичних пам’яток XIV-XVII століть.

  На шляху з Мукачева в Ужгород проїжджаючи село Середнє огляд з боку руїн замку Тамплієрів, побудованого в чистому полі в XII столітті тамплієрами (духовно-лицарський орден, заснований в Святій землі в 1119).

  Виїзд в Ужгород, екскурсію по Ужгородському замку, відвідування картинної галереі.

  Екскурсія по музею «Народної архітектури та побуту Закарпаття під відкритим небом».

  Ізюмінка музею – дерев’яна «Лемківська» Михайлівська церква 1777 року з 4-х ярусним різблення іконостасом та іконами XVII – XIX століття.

  Оглядова екскурсія по Ужгороду де ви побачите: площа Корятовича, вулиця Корзо, будинок Гизелли, будинок «Білий Корабель» побудований з білої силікатної цегли, Хрестовоздвиженський собор і Єпископська Резиденція – друга за значенням пам’ятка Ужгорода та інші об’єкти.

  Вільний час в Ужгороді. Обід. Відвідування фольклорного ресторану корчма – музей “Деца у Нотаря”. На території для відвідувачів розташований справжній музей, де представлено багато всіляких цікавих експонатів з дотепним начинням.

  Повернення в Берегово. Вільний час, вечірні прогулянки по місту.

 • 4 День. 26.08.2017

  Сніданок. звільнення номерів.

  9:30 Виїзд на екскурсію в мисливський замок графа Шенборна побудованого в першій половині XVIII ст. Пам’ятка національного значення – Мисливський замок Шенборнів, а нині санаторій «Карпати» – є одним з найкрасивіших і добре збережених палаців України. Замок розташований в центрі чудового т.зв. англійського парку, який займає 19 га., прогулянка по парку.

  Виїзд в м. Мукачево. Пішохідна екскурсія по Мукачево де ви побачите: Будинок Ракоці – у народі – “палац Білий Дім”. Цей архітектурний пам’ятник XVII-XVIII століття являеться резиденцією трансільванських князів роду Ракоці та австрійських графів Шенборнів. Сьогодні це двоповерховий палац в барочно-ренесансному стилі. Ратуша з курантами, які кожні 15 хвилин сповіщають про час, друкарню Грінштейна. Кафедральний костел Св. Мартіна – католицький костел на честь покровителя міста Св. Мартіна побудований в 1904 р на місці старого готичного храму – одне з найкрасивіших будівель Мукачево. Російський драматичний театр – відома і популярна серед туристів міська пам’ятка, одна з архітектурних перлин у старій частині Мукачева. Площа Миру – головна міська площа, як і інші площі в Мукачево невелика, тиха і затишна. Особливу романтику навіває поєднання красивих, ніби казкових будівель із старовинною бруківкою …

  Вільний час в Мукачево.

  Виїзд до Львова. Для бажаючих коротка оглядова екскурсія “Вуличками стародавнього Львова”. Ви побачите найцікавіші архітектурні пам’ятки міста Львова, які входять до Списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО: архітектурний ансамбль площі Ринок з 44 будинками XIV-XIX і 4 фонтанами, Королівський палац з італійським двориком, міську Ратушу, каплицю Боїмів, Латинський Костел, каплицю Кампіньянів, собор св. Юра, де зберігся найстаріший в Україні дзвін “Староюрський”, театр Опери та Балету та інші цікаві місця. Всі найвідоміші і найгарніші пам’ятки архітектури будуть побачені Вами.

  Вільний час в м. Львові.

  Вільний час. Рекомендуємо повечеряти в одному з концептуальних ресторанах міста:

  “Криївка” – найвідоміший ресторану Львова та всієї України, зі стилем інтер’єру часів ОУН і УПА.

  “Мазох – cafe” – вікно в неймовірний світ, який став справжнім втіленням творів “батька мозохізма” – письменника Леопольда фон Захер Мазоха.

  ” Гасова Лямпа “– пориньте в життя найвищого пабу Львова. Захоплюючі історії про нафтову лихоманку в Галичині і винахідників першої у світі гасової лампи.

  “Шоколадниця” – міні-завод шоколадних виробів. Супер гарячий шоколад.

  О 23:00 виїзд до Києва.

 • 5 День. 27.08.2017

  Приїзд до Києва о 06:00 – 8:00 (час орієнтовний)

Ціна туру

Вартість туру в Берегово за чол. – 2150 грн.

Діти до 12 років при проживанні c двома дорослими в номері – 1990 грн.

Діти до 12 років при проживанні з одним дорослим в номері – 2050 грн.

Доплата за одномісне розміщення – 600 грн.

До вартість туру включено:

 • Проїзд на автобусі Київ-Львів – Берегово – Львів – Київ;
 • Проживання в готелі;
 • Харчування 2 сніданки;
 • Екскурсія по замку графа Шенборна;
 • Оглядова екскурсія по м. Берегово;
 • Оглядова екскурсія по м Мукачево;
 • Оглядова екскурсія по м Львів;
 • Страхування, послуги супроводжуючого.

Додаткові послуги за доп. плату:

 • Трансфер і екскурсія по Замкам Закарпаття з вхідними квитками і гідом 280 грн.
 • Дегустація вина 120 грн.
 • Вхід в термальний басейн 140/150 грн. за 2 години.
 • Вхідні білети.
 • Транспортне обслуговування до басейну.
Тур в Берегово на День Незалежності, тур по замках України на День Незалежності, тури в Берегово, відпочинок в термальному басейні, тур з відвідуванням термального басейну, автобусні тури по Україні, автобусний тур на Закарпаття, ціни на тур по Замкам України, ціни на відпочинок в Берегово, відпочинок в берегово на День Незалежності, путівки на закарпаття влітку
Відгуки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Менеджери туру
Close

Забронювати тур