Перейти до вмісту

День Конституції на Говерлі + Солотвино + Яремче

Маршрут туру: Київ - Житомир - Рівне - Ясіня - г. Говерла - Рахів - Солотвино - Яремче - Ворохта - Буковель - Київ

Екскурсійний тур в Карпати до Дня Конституції України

Виїзд: з 27.06.2018 по 02.07.2018;

Вартість: від 2290 грн.

 

У програмі туру:

 • Похід на г. Говерла, мінеральні джерела;
 • Солоні озера в Солотвино, Яремче, камінь і стежка Довбуша;
 • Буковель, Ворохта, водоспади: Труфанец і Пробій;
 • Географічний центр Європи, музей коллиба гуцульського побуту;
 • Екскурсія по м Львів.

 

Тур в Карпати подарує стан ейфорії і захвату від лежачих у ніг неосяжних панорам в Карпатах неймовірної краси, які дістануться в подарунок після походу на Говерлу.

Підніміться на Говерлу, щоб назавжди залишити в них шматочок свого серця, натомість зберігши у своїй пам’яті досконалу красу українських Карпат … похід на Говерлу не складний, зробити похід зможе практично будь-який учасник без попередніх тренувань.

Менеджери туру

Екскурсійний тур в Карпати до Дня Конституції України

Виїзд: з 27.06.2018 по 02.07.2018;

Вартість: від 2290 грн.

 

У програмі туру:

 • Похід на г. Говерла, мінеральні джерела;
 • Солоні озера в Солотвино, Яремче, камінь і стежка Довбуша;
 • Буковель, Ворохта, водоспади: Труфанец і Пробій;
 • Географічний центр Європи, музей коллиба гуцульського побуту;
 • Екскурсія по м Львів.

 

Тур в Карпати подарує стан ейфорії і захвату від лежачих у ніг неосяжних панорам в Карпатах неймовірної краси, які дістануться в подарунок після походу на Говерлу.

Підніміться на Говерлу, щоб назавжди залишити в них шматочок свого серця, натомість зберігши у своїй пам’яті досконалу красу українських Карпат … похід на Говерлу не складний, зробити похід зможе практично будь-який учасник без попередніх тренувань.

Програма туру
 • 1 День. 27.06.2018

  19:30 м. Киев, від м. Палац Україна. і виїзд комфортабельним автобусом (аудіо, СD, DVD) в с. Ясіня Рахівського р-н Закарпатської обл.

  21:15 зупинка і посадка туристів в Житомирі біля центрального автовокзалу.

 • 2 День. 28.06.2018

  Приїзд в смт. Ясіня, Рахівського району, Закарпатської області.

  Селище розташоване в долині між Свидовецьким і Чорногірським хребтами на берегах річок Лазещина і Чорна Тиса, біля підніжжя гір Говерла, Петрос, Близнюки.

  Розміщення в приватних котеджах або в готелях. Сніданок.

  Виїзд на екскурсійну програму “Родзинки Закарпаття». 

  Закарпаття – край казкової величної природи і самобутньої місцевої культури. Мальовнича дорога звивається уздовж найбільшої водної артерії Закарпаття – Тиси, що утворює кордон України з Румунією. Екскурсія розповідає Вам про Рахівщину та Тисі, про унікальну обдарованість гуцулів, які живуть в самому центрі Європи. Зупинка в с. Кваси біля мінеральних джерел (не забудьте взяти з собою порожні пластикові пляшки). Огляд самого високогірного, каскадного типу в Україні – водоспаду “Труфанец”.

  Рахів – невеличке мальовниче місто, яке причаїлося серед гір. Його ще називають «Гуцульським Парижем». Тихе і спокійне містечко, а навколо – захоплюючі гірські пейзажі, які підкорюють серце кожного. Під час екскурсії Ви прогуляєтеся по центральній вулиці Рахова; Відвідайте єдиний в Європі музей екології гір Карпатського біосферного заповідника; пообідаємо в Колибі-музеї біля стели, що символізує центр Європи в с. Ділове.

  Приїзд в Солотвино. Відвідування солоних озер в Солотвино – шматочок Мертвого моря, які дуже сприятливо впливають на шкіру людини, а грязі за своїми лікувальними властивостями не поступаються грязі Мертвого моря. З роками в Солотвині утворилася група з шести великих озер. Найбільше і найкрасивіше з них – Кунігýнда. Так звали німецьку царицю, дружину київського князя Ярополка. Озеро утворилося в 1902 році після провалу грунту на 20 метрів: робітники намагалися спорудити нову шахту для промислового солевидобутку. Тепер Кунігýнда – найбільше солоне озеро Закарпаття. Вміст солі (35%) і висока температура води, яка коливається в межах 17 (взимку) – 27 (влітку) градусів приваблює сюди туристів цілий рік. Береги озер покриті лікувальною гряззю, що дозволяє лікувати шкірні захворювання. В озері неможливо потонути: концентрація солі в Кунігунде настільки велика (146-150 ‰), що вода просто виштовхує людини на поверхню. Концентрація солі близько 200 грам на літр. Поплавати в водах Солотвинських озер корисно: а ще підвищена концентрація іонів брому, а дно і береги озер вкриті шаром лікувальної чорної грязі. Грязелікування, поряд з лікуванням ропою (соляним розчином) і сонячними ваннами – традиційний вид солотвинською курортної терапії протягом останніх десятиліть.

   

  Повернення в с. Ясиня. Вільний час. Вечеря. Для бажаючих сауна, чани, більярд.

 • 3 День. 29.06.2018

  Сніданок. Інструктований похід на г. Говерлу (не вимагає фізичної підготовки) з легким обідом на природі (400 грн. Дорослий. 200 грн. Діти з 6 до 12 років).

  При замовленні і оплаті екскурсії до виїзду, вартість: 350 грн. дорослий, 200 грн. діти з 6 до 12 років)

  Говерла – найвища гора та найвища точка на території України. Говерла розташована на межі Закарпатської та Івано-Франківської областей, і належить до хребта Чорногора в Карпатах. Висота гори складає 2061 м над рівнем моря.

  Повернення в Ясіня. Вечеря. Вільний час. Для бажаючих сауна.

 • 4 День. 30.06.2018

  Сніданок. Виїзд на екскурсійну програму “Перлини Прикарпаття” (дорослий 180 грн., Діти до 12 років 80 грн.).

  По дорозі: зупинка на Яблунецькому перевалі, висота перевалу над рівнем моря – 931 метр над рівнем моря. 931 метр над рівнем моря.

  Яблунецький перевал – перехід, що з’єднує річки Прут і Тиса. Яблунецький перевал утворює кордон, який поділяє Закарпатську та Івано-Франківську області. Тут працює відомий сувенірний ринок. Яблунецький перевал потрапив в Українську книгу рекордів, як сама високогірна траса в Україні. З Яблунецького перевалу видно вершини: “Горган” (1540 м.), Синяк (1606 м.), Довбушанка (1 771 м.). Також звідси можна побачити “Чорногору” з “Говерлою” і масив “Свидовець” …

  У Ворохті: підйом на панорамному підйомнику, огляд трамплінів, фотографії в гуцульському одязі і на конях. Ворохта – це чаруюча уяву краса диких гір, річки, обрамлені в прямовисні скелі і розкинуті в горах селища. Ви відвідаєте дерев’яну церкву Різдва Богородиці, 1615 року – найвідомішу, «класичну» гуцульську церкву; арочні залізничні мости, побудовані австрійцями ще в 19 столітті.

  На Буковелі: огляд найбільшого гірськолижного курорту України, підйом на панорамному підйомнику.

  В Яремче: один з найбільш відомих кліматичних курортів Карпат, найпрекрасніший куточок наших гір. Розташований в мальовничій долині річки Прут, місто зачаровує своєю красою. Яремче славиться своїми пам’ятниками архітектури (XVII ст.).

  • Водоспад «Пробій» з дванадцятиметровим мостом над ним і найвідоміший в Карпатах гуцульський сувенірний ринок;
  • Камінь Довбуша, стежка Довбуша, скелі Довбуша – за легендою в цих краях зимував загін легендарних опришків (при наявності гарної погоди);
  • Огляд найвищого 28-метрового кам’яного залізничного моста, що вважався найвидатнішим пам’ятником дорожньої архітектури.
  • Церква святого пророка Іллі (1937), монастир монахів Студійського уставу в селищі Дора;
  • Церква св. Іоанна Милостивого, дзвіниця, XVII- XVIІI ст. Дерев’яна церква, кращий зразок гуцульської народної архітектури;

   

  Вільний час в Яремче.

  Повернення в п. Ясиня. Вечеря. Вільний час

 • 5 День. 01.07.2018

  Сніданок. Звільнення номерів.

  Виїзд до Львова.

  Тут панує особлива атмосфера середньовічного міста. Вузенькі, викладені бруківкою вулиці, величні католицькі храми, що збереглися до сьогодні в своєму первозданному вигляді, свідчать про велич і могутність Львова. Напевно, і всього життя не вистачить, щоб обійти все місто і пізнати всі його таємниці. Вуличками Львова можна прогулюватися цілими днями, щоразу відкриваючи щось нове.

  Екскурсійна програма “Вуличками стародавнього Львова”. Маршрут оглядової екскурсії по Львову проходить по вулицях середньовічного міста, славнозвісній площі Ринок, центральних проспектах Львова, усі найвідоміші і найгарніші пам’ятки архітектури будуть побачені Вами.

  Ви побачите найцікавіші архітектурні пам’ятки міста Львова, які входять до Списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО: архітектурний ансамбль площі Ринок з 44 будинками XIV-XIX і 4 фонтанами, Королівський палац з італійським двориком, міську Ратушу, каплицю Боїмів, Латинський Костел, каплицю Кампіньянів, собор св. Юра, де зберігся найстаріший в Україні дзвін “Староюрскій”, театр Опери та Балету та інші цікаві місця.

  Вільний час у Львові.

  Радимо: відвідати оглядовий майданчик міської Ратуші; проїхатися центральними вулицями Львова на кінному екіпажі; Ознайомитися з вечірнім життям Львова. Є у Львова дуже красиве і атмосферний заклад, який ми настійно рекомендуємо вам відвідати – “Квартира 35”. Вдихнути колорит мало кому відомої боку старого міста знайшовши приховані доріжки до дверей «Криївки», «Гасової лямпи», «Під синьою пляшкою», «Антикризова кнайпа». Тут не тільки обігріють, нагодують народними стравами, але й подарують не забуваються враження.

  О 22:45 виїзд до Києва (Рівне, Житомир).

 • 6 День. 02.07.2018

  Приїзд до Києва орієнтовно 06:00- 8:00

Ціна туру

Вартість туру “День Конституції на Говерлі” за чол. в грн.

2290 грн. приватні котеджі (санвузол на 2-3 номера)

 • діти з 3 до 12 років (з двома дорослими в номері) 2120 грн.
 • доплата за одномісне розміщення 600 грн.

2450 грн. Частные коттеджи+ ,отель Гуцульщина , Мотель Елена II (санвузел в номері).

 • діти з 3 до 12 років (з двома дорослими в номері) 2200 грн.
 • доплата за одномісне розміщення 650 грн.

2650 грн. Міні готелі: Арніка, Меридіан, Суховія, Мисливська Вежа (санвузол номері)

 • діти з 3 до 12 років (з двома дорослими в номері) 2450 грн.
 • доплата за одномісне розміщення 700 грн.

 

Виїзд на екскурсійну програму “Родзинки Закарпаття». (Дорослий 180 грн., Діти до 12 років 80 грн.).

Інструктований похід на г. Говерлу (не вимагає фізичної підготовки) з легким обідом на природі 350 грн. дорослий. При замовленні і оплаті екскурсії до виїзду, вартість: 400 грн. дорослий, 200 грн. діти з 6 до 12 років.

При замовленні і оплаті екскурсії до виїзду, вартість: 350 грн. дорослий, 200 грн. діти з 6 до 12 років.

До вартість туру включено:

 • Проїзд автобусом згідно програми;
 • проживання в приватних котеджах або в готелях;
 • 4 сніданки, 3 вечері;
 • екскурсійна програма по м Львів;
 • послуги супроводжуючого, страхування.

Додаткові послуги за доп. плату:

 • Факультативні екскурсії;
 • Вхідні квитки на екскурсійні об’єкти;
 • Сауна 300 грн. година.
 • Панорамні витяги (Ворохта, Буковель)
Святковий тур в карпати, підйом на Говерлу, Закарпатті на День Конституції, Ворохта, Яремче, Буковель на свята, тур в Солотвино, екскурсія до Кременця
Відгуки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close

Забронювати тур