Чорноморська перлина – Одеса+Шабо+Вилково

Маршрут туру: Київ-Одеса-Київ
Новинка
0.00 / 5
Травень, 2021 21.05
Червень, 2021 4.06  19.06  26.06
Липень, 2021 9.07  23.07
Серпень, 2021 6.08  21.08
Вересень, 2021 3.09
3 дні (2 ночі)

Тур вихідного дня з відвідуванням Аккерманської фортеці, центру виноробства Шабо або Вилково.

У програмі туру:

 • Одеса – південна перлина біля моря;
 • Одеський оперний театр;
 • Потьомкінські сходи і Воронцовський маяк;
 • Білгород-Дністровська і фортеця XIII-XV ст .;
 • Шабо – центр культури вина;
 • Дунайський біосферний заповідник;
 • Одеські катакомби.

Тур вихідного дня з відвідуванням Аккерманської фортеці, центру виноробства Шабо або Вилково.

У програмі туру:

 • Одеса – південна перлина біля моря;
 • Одеський оперний театр;
 • Потьомкінські сходи і Воронцовський маяк;
 • Білгород-Дністровська і фортеця XIII-XV ст .;
 • Шабо – центр культури вина;
 • Дунайський біосферний заповідник;
 • Одеські катакомби.
Програма туру
 • 1 День.

  07:00 збір групи м.Києв ст. м. “Теремки” (збір біля виходу з метро в напрямку Одеси) і виїзд в Одесу.

  14:00 (орієнтовно) прибуття до Одеси. Розміщення в готелі (проживання в номерах категорії “стандарт”).

  15:00 Комплексний обід в кафе (входить у вартість).

  16:00 Зустріч з екскурсоводом.

  Оглядова екскурсія по Одесі.

  В ході екскурсії ви познайомитеся з найвідомішими вуличками Одеси, кожна з яких має свою історію, прогуляєтеся по Приморському і Французькому бульварах. А з Потьомкінських сходів вам відкриється панорама морського вокзалу. Дізнаєтеся більше про найвідоміші одеські пам’ятки – театр Опери та балету, палац графа Воронцова, Одеська філармонія, пам’ятник герцогу де Рішельє, пам’ятник Дюку.

  18:00 Вільний час для прогулянки по місту, відпочинку на пляжі, відвідування колоритних одеських ресторанів.

 • 2 День.

  Сніданок.

  Вільний день.

  Вашій увазі пропонуємо факультативні екскурсії на вибір:

  1. Екскурсія в Аккерманскуя фортеця + центр виноробства Шабо (дорослий – 500 грн / чол, діти – 450 грн / чол).

  Аккерманська фортеця знаходиться в 70 кілометрах від Одеси і є історичним центром Білгорода-Дністровського. Місто століттями залишалося важливим оборонним і політичним центром в складі ряду держав. У XIV столітті на залишках античного міста Тіра була зведена фортеця, покликана зміцнити кордони Молдавського князівства. Ідея виявилася вдалою. Наприклад, тільки в XV столітті війська Османської імперії тричі штурмували стіни фортеці – раз по раз безуспішно. Тільки 1484 фортеця вдалося взяти штурмом, і наступні 328 років Аккерман провів під владою турецьких правителів. Під її стіни водили козаків відомі отамани Е. Дашкевич, І. Покотило, Г. Лобода, І. Сірко.

  Особливість споруди в тому, що вона зведено на скелі. З північної сторони об стіни хлюпається Дністровський лиман, з інших трьох фортеця оперізує рів. Зв’язок з містом здійснювалася по підйомному мосту через Кілійські ворота, які тепер служать головним входом. З висоти замок являє собою багатокутник з вежами по кутах. Площа території – понад 9 гектарів. Загальна довжина стін перевищує два кілометри, а їх товщина сягає п’яти метрів. До сих пір збереглися 26 з 34 фортечних башт.

  Вільний час для обіду (самостійно).

  Переїзд до “Центру культури вина Шабо”, головною метою якого є підвищення культури споживання благородних напоїв. “Центр культури вина Шабо” знаходиться на місці виробничого комплексу компанії “Шабо”, в одному з найдавніших виноробних регіонів Європи, традиції якого були закладені ще в античні часи. Це єдиний в Україні культурний центр, який об’єднує діюче високотехнологічне підприємство, стародавні винні підвали, дегустаційний зал, експозиції сучасного скульптурного та архітектурного мистецтва, а також унікальний Музей вина і виноробства.

  2. Екскурсія “Вилкове – 0км”. (Вартість – 650 грн. У вартість входить трансфер, катер, вхідний квиток, обід на острові, послуги екскурсовода в Вилкове). (Виїзд о 06:00)

  Вас чекає єдине в Україні – унікальне місто на воді, яке знаходиться в дельті Дунаю, однієї з найбільших річок Європи. Вас чекають незабутні враження і незаймана природа дунайських плавнів.

  11:00 Прибуття у Вилково. Оглядова екскурсія по місту: “Українська Венеція” – місто каналів і човнів, місто рибалок і виноробів. Побачивши Дунай і отримавши перше враження про Вилкове, продовжимо екскурсію до старообрядницької Різдвяної Церкви. Ось тепер Ви вже дізнаєтеся хто такі старовіри або, як їх ще називають, липовани.

  Потім переїзд до відомого Білгородському каналу, що розділяє місто на дві частини: стару і новую.В старій частині міста екскурсовод проведе Вас по місцевими вулицями – каналами. На відміну від італійської Венеції по каналах нашої, так званої «Української Венеції», можна переміщатися не тільки на човні, а й пішки по мосточку – кладках. У Вас буде чудова можливість побачити як місцеві «ходять» по каналах на човнах. Пішки – по кладках. А буває на велосипеді. Або на роликах.

  Водна екскурсія на катері в дельту Дунаю – в серце Дунайського біосферного заповідника. Це край озер, проток, рукавів, боліт, островів і царство неляканих птахів, неповторне творіння природи в самому центрі Європи. Дунайський заповідник є справжнім блакитним багатством України. Зупинка на острові Полуденному, де встановлено пам’ятник «0 КМ». Саме тут сходяться річка і море.

  Обід на острові. Вас будуть пригощати смачними стравами по ліповінскім рецептами: вуха з сазаном, картопля з приправами, риба сазан під фірмовим соусом, келих сухого вина і чай на травах. Смакота !!! Гарантуємо, це блюдо буде до душі всім!

  18:00 Повернення в Вилково.  Виїзд до Одеси.

  21:30-22:00 Прибуття в Одесу.  Повернення в готель. Відпочинок.

 • 3 День.

  08:00 Сніданок.

  9:00 Екскурсія «Кримінальна Одеса». В ході екскурсії ви дізнаєтеся про темне минуле Одеси. Відвідаєте відомі одеські райони: митницю, парк Шевченка (кріпосна стіна) і карантинну гавань, «чумки», знаменитий район Молдаванка і обов’язково проїдете по вул. М’ясоїдівській. На Молдаванці народився всім відомий Мішка Япончик, визнаний глава одеської мафії. На Молдаванці діяла вища злодійська академія, яка готвала «кадри» не тільки для Російської імперії, а й на експорт. Одеса була ареною легендарних злодіїв і аферистів, таких як Сонька Золота Ручка – неперевершена карманниця, Льова Задов – начальник махновської розвідки, Нюма Котов і багато інших особистостей, відомі і не дуже.

  12:00 Вільний час. Відпочинок на пляжах «Аркадія» і «Ланжерон».

  Бажаючі можуть відправитися на Екскурсію в катакомби Одеси (мінімальна група – 10 осіб).

  Музей «Таємниці Підземної Одеси» розташований на глибині 25 метрів (це приблизно 8-9 поверхів під землю), маршрут довжиною близько півтора кілометрів, тривалість екскурсії 2-2,5 години. Унікальний мікроклімат: круглий рік температура +16 градусів, тому навіть влітку з собою потрібно брати курточку або кофтинку, також бажано закрите зручне взуття. На вході кожен озброюється каскою і ліхтарем.

  16:00 Збір групи. Від’їзд в м Київ.

  23:00 (орієнтовно) приїзд в м.Київ.

Ціна туру

Вартість на 1 людину: 2950 грн., діти до 12 років (з двома дорослими) – 2800 грн.

До вартість туру включено:

 • Проїзд автобусом згідно маршруту;
 • Проживання в готелі 2 ночі;
 • Харчування: 2 сніданки (при виїзді на екскурсію в Вилкове 1 сніданок), 1 обід;
 • Оглядова екскурсія по Одесі;
 • Екскурсія “Кримінальна Одеса”;
 • Страховка,
 • Послуги супроводжуючого.

Додаткові послуги за доп. плату:

 • Факультативні екскурсії;
 • Харчування, особисті витрати;
 • Вхідні квитки: Аккерманська фортеця – дорослий – 80 грн, діти – 40 грн, Екскурсія в центр виноробства “Шабо” – без дегустації – 200 грн, з дегустацією (дегустаційна лінійка – 6 зразків продукції Shabo) – 290 грн., Вхідні квитки + екскурсія в Одеські катакомби – дорослий – 250 грн, діти – 150 грн.
тури в Одесу, травневі свята в Одесі, катакомби Одеси, вихідні в Одесі, Шабо, Вилково, українська Венеція, екскурсія Кримінальна Одеса, пляж Аркадія
Відгуки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close

Забронювати тур