Перейти до вмісту

Берегово, замки Закарпаття, Львів на День Конституції

Маршрут туру: Київ - Житомир - Львів - Берегово - Ужгород - Мукачево - Чинадієво - Львів - Житомир - Київ

Берегово, замки Закарпаття, Мукачево, Ужгород, Львів 

 

У програмі туру:

 • Український Будапешт – м.Берегово;
 • Термальні басейни в Берегово;
 • Дегустація Закарпатських вин;
 • Замки: «Сент-Міклош», графа Шенборна, «Паланок»;
 • Ужгородський замок, корчма-музей «Деца у Нотаря»;
 • Єкскурсія “Вуличками стародавнього Львова”.

 

Берегово, замки Закарпаття, Мукачево, Ужгород, Львів 

 

У програмі туру:

 • Український Будапешт – м.Берегово;
 • Термальні басейни в Берегово;
 • Дегустація Закарпатських вин;
 • Замки: «Сент-Міклош», графа Шенборна, «Паланок»;
 • Ужгородський замок, корчма-музей «Деца у Нотаря»;
 • Єкскурсія “Вуличками стародавнього Львова”.

 

Програма туру
 • 1 День. 27.06.2017

  19:30 збір групи в Києві біля метро Палац Україна і виїзд комфортабельним автобусом єврокласу в м.Берегово Закарпатської обл.

  О 21:30 зупинка і посадка туристів в м. Житомир, центральний автовокзал.

  О 02:00 – 03.00 зупинка і посадка туристів у Львові (окружна дорога м. Львів) Точно час і місце збору уточнювати у керівника групи в день виїзду.

 • 2 День. 28.06.2017

  Приїзд в м.Берегово. Сніданок самостійно. Вільний час.

  Виїзд на оглядову екскурсію по м.Берегово, який розкинувся на берегах невеликої річки Верке, біля підніжжя гір, схили яких засаджені виноградниками. Місто відоме давніми традиціями виноградарства і виробництва вина. Протягом багатьох століть власниками поселення були угорські королі.

  Огляд середньовічного міста з неповторною історією та культурою, оригінальною архітектурою будинків, красою храмів. Площа Фаренца Ракоці, костел Здвиження Святого Христа XIII століття. «Графський двір» трансільванського князя Габора Бетлені 1629 р. Площа Кошута, будівля імперського суду, Левін двір XVII ст., Комітатський будинок, угорський національний театр, найбільший храм – на 1100 осіб – Лютеранський і інші цікаві об’єкти.

  Відвідування музею Берегівщини (вх. квиток 10 грн.). Робота над створенням музею було розпочато при наявності 42 експонатів, зараз їх – більше 2 тисяч. Розширенню експозиції музею допомагають жителі міста і району, а також подвижницька діяльність директора музею Івана Шепи, який особисто проводить дуже цікаву екскурсію.

  Відвідування відкритого термального басейну (вх. квиток 120/150 грн за 2 години.) (Температура води цілий рік 36-38 градусів, вода використовується для лікування органів руху, серцево-судинної системи, центральної нервової системи)! У Берегово термальна мінералізована вода-окріп б’є ключем з 1000-метрової глибини, а на виході зберігає температуру 55 градусів.

  Тепла вода взагалі благотворно впливає на самопочуття, і ефект сильніше, якщо джерело містить бром, йод, натрій, кальцій, магній, хлор, криптон, вольфрам та інші біологічно активні та мінеральні речовини. Подібні дари природи знаходяться тільки в Новій Зеландії, Ісландії, на Камчатці та Сахаліні.

  Поселення в готель з усіма зручностями в м.Берегово.

  Для бажаючих виїзд на дегустацію Закарпатських вин (факультативно 120 грн. – для дорослих, 60 грн – діти до 12 років), який розташований в горі, по якій колись проходили північні кордони Римської імперії, і має солідний вік – понад 300 років . Дегустація традиційних закарпатських вин, натурального соку і страв, а також огляд старовинного діючого винного підвалу та пристроїв для приготування вина.

 • 3 День. 29.06.2017

  Сніданок. Можливість відвідати термальний басейн.

  Виїзд на екскурсійну програму: “Мукачево і замки Закарпаття”. (Факультативно з вхідними квитками і гідом – 250 грн .; діти до 12 років – 130 грн.) **

  Виїзд в Мукачево – історична столиця Підкарпатської Русі, розташована на річці Латориця. У цьому місті з населенням всього близько 100 тисяч чоловік сусідить стільки архітектурних пам’яток, скільки годі й здобути і в містах – мільйонниках.

  Пішохідна екскурсія по Мукачево де ви побачите: готичну каплицю Св. Мартина – покровителя міста (14 ст.), Палац “Білий дім” – резиденцію трансільванських князів Ракоці та австрійських графів Шенборнів, Ратушу з курантами, які кожні 15 хвилин сповіщають про час, друкарню Грінштейна і багато іншого. До речі, Мукачево знаменито ще й своїми відомими вихідцями: тут народилися Василь Кукольник, Святослав Вакарчук, Лоліта Мілявська.

  Екскурсія по замку “Паланок” в Мукачево. Замок є одним з найцінніших архітектурно-історичних пам’яток XIV-XVII століть, розташований на горі вулканічного походження 68-метрової висоти. Загальна площа замку 14 тис. кв. метрів і складається він з трьох частин – Верхнього, Середнього і Нижнього замків. Найстаріший – Верхній замок (XIV-XVI ст.) – знаходиться на вершині гори; Середній (XVII ст.) – на терасі, на 6 метрів нижче і Нижній замок (XVII ст.) – ще на 10 метрів нижче.

  Вільний час в Мукачево.

  В одному невеликому селищі – Чинадієво, ви побачите 2 замки – це унікальний збіг для України.

  Замок «Сент-Міклош» – замок Любові, побудував барон Перені на рубежі 14-15 століть. Є в Чинадієвському замку щось чарівне. Художник Йосип Бартош (нинішній власник замку, який особисто проведе екскурсію) в цьому впевнений. Багато самотніх людей – знаходять тут свою другу половинку. Так сталося і з ним. Замок «Сент-Міклош» – найромантичніший замок середньовіччя, ви почуєте легенди і правдиві історії, побачите таємні ходи і чудеса.

  У мальовничому урочищі Берегвар, розташованому в долині річки Латориця на висоті понад 300 м над рівнем моря, знаходиться унікальний пам’ятник архітектури Закарпаття – мисливський замок австрійського графа Шенборна, побудований в першій половині XVIII. У проект палацу закладена своєрідна символіка: за основу прийняті складові частини астрономічного року. Число вікон – 365 – відповідає кількості днів у році; 52 кімнати – кількості тижнів, а 12 входів – кількості місяців. Ставок на території замку має обриси Австро-Угорської імперії. Пам’ятка національного значення – Мисливський замок Шенборнів, а нині санаторій «Карпати» – є одним з найкрасивіших і добре збережених палаців України. Замок розташований в центрі чудового т.зв. англійського парку, який займає 19га., прогулянка по парку.

  Повернення в готель.

 • 4 День. 30.06.2017

  Сніданок. Можливість відвідати термальний басейн.

  Виїзд на факультативну екскурсійну програму «Ужгород, Ужгородський замкок, фольклорний ресторан корчма – музей” Деца у Нотаря “». (Вартість екскурсії з вхідними квитками і гідом – 200 грн. для дорослих, діти до 12 років – 120 грн.). **

  Оглядова екскурсія по Ужгороду, одне з найдавніших міст України і по праву вважається одним з важливих українських і європейських історичних центрів. Ужгород – найзахідніший та найменший обласний центр України. У цьому старовинному європейському місті знаходиться липова алея, довше якої немає в Європі. Під час екскурсії по місту ви побачите: площа Корятовича, вулиця Корзо, будинок Гизелли, будинок «Білий Корабель» побудований з білої силікатної цегли, Хрестовоздвиженський собор і Єпископська Резиденція – друга за значенням пам’ятка Ужгорода, будинок жупанату (художній музей) та інші об’єкти.

  Екскурсія по Ужгородському замку – унікальний зразок укріплень бастіонного типу на закарпатських землях. Архітектурний стиль Ужгородського замку – шедевр романського архітектурного стилю. Фортецю над Ужем заснував ще давньоруський князь Лаборець в Х столітті. Головною спорудою замку був палац, додатково захищений з південно-східної і північно-східної сторін невисокою стіною з мостом. У палаці налічується понад 40 приміщень. Найбільший зал замку, так званий рицарський, що міститься на другому поверсі, був перетворений у внутрішню каплицю. У 1857 році її розписав Фердинанд Видра. Приблизно тоді ж сусідні зали прикрашені ліпленням, розписом, сухозлітним золотом. Зараз цей декор майже відновлено. У приміщенні замку знаходяться кілька музеїв: музей природи, музей музичних інструментів та музей одягу Закарпаття, картинна галерея. У 30 залах замку знаходяться більш ніж 100 тис. Експонатів.

  Вільний час в Ужгороді.

  Відвідування фольклорного ресторану «корчма – музей Деца у Нотаря”.

  Основою концепції ресторану став живий народний закарпатський гумор. Заклад етнографічної спрямованості відкрив у 1995 р. місцевий історик, сатирик і карикатурист П. Чучка, обігравши кожну деталь архітектури, дизайну і кухні зі своїм фірмовим гумором. На території для відвідувачів розташований справжній музей, де представлено багато всіляких цікавих експонатів з дотепною начинкою. Розсмішити може все, починаючи від табличок і оголошень біля входу, і закінчуючи вмістом меню з використанням місцевого діалекту (традиційна закарпатська кухня, а також окремі страви інших країн і регіонів). З офіціантами слід спілкуватися обережно – кожна друга фраза може бути жартом. Популярністю користується фірмова сувенірна продукція: гумористичне меню, жартівливі посвідчення “п’яного водія”, пивні келихи та ін.

  Повернення в готель.

 • 5 День. 01.07.2017

  Виїзд до Львова.

  Тут панує особлива атмосфера середньовічного міста. Вузенькі, викладені бруківкою вулиці, величні католицькі храми, що збереглися до сьогодні в своєму первозданному вигляді, свідчать про велич і могутність Львова. Напевно, і всього життя не вистачить, щоб обійти все місто і пізнати всі його таємниці. Вуличками Львова можна прогулюватися цілими днями, щоразу відкриваючи щось нове.

  Екскурсійна програма “Вуличками стародавнього Львова”. Маршрут оглядової екскурсії по Львову проходить по вулицях середньовічного міста, славнозвісній площі Ринок, центральних проспектах Львова, усі найвідоміші і найгарніші пам’ятки архітектури будуть побачені Вами.

  Ви побачите найцікавіші архітектурні пам’ятки міста Львова, які входять до Списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО: архітектурний ансамбль площі Ринок з 44 будинками XIV-XIX і 4 фонтанами, Королівський палац з італійським двориком, міську Ратушу, каплицю Боїмів, Латинський Костел, каплицю Кампіньянів, собор св. Юра, де зберігся найстаріший в Україні дзвін “Староюрський”, театр Опери та Балету та інші цікаві місця.

  Вільний час у Львові.

  Рекомендуємо: відвідати оглядовий майданчик міської Ратуші; проїхатися центральними вулицями Львова на кінному екіпажі; Ознайомитися з вечірнім життям Львова. Є у Львова дуже красивий і атмосферний заклад, який ми настійно рекомендуємо вам відвідати – “Квартира 35”. Вдихнути колорит мало кому відомої боку старого міста знайшовши приховані доріжки до дверей «Криївки», «Гасової лямпи», «Під синьою пляшкою», «Антикризова кнайпа». Тут не тільки обігріють, нагодують народними стравами, але й подарують не забуваються враження.

  О 22:45 виїзд до Києва (Рівне, Житомир).

 • 6 День. 02.07.2017

  Приїзд до Києва прибл. 6:00 – 8:00 ранку.

Ціна туру

Вартість туру за 1 особу: 2390 грн

 • Діти з 3 до 12 років (c 1-м дорослим в номері) 2290 грн.
 • Діти з 3 до 12 років (c 2-я дорослими в номері) 2190 грн.
 • Доплата за одномісне розміщення: 700 грн

 

** Пакет екскурсійний NEW !!!:

При замовленні і оплаті екскурсійних програм “Мукачево і замки Закарпаття» і «Ужгород + замок, Деца у Нотаря» до дати виїзду вартість – 400 грн для дорослих і 220 грн для дітей до 12 років з вхідними квитками !!!

До вартість туру включено:

 • Проїзд на автобусі Київ – Львів – Берегово – Львів – Київ;
 • Проживання в готелі зі зручностями 3 ночі;
 • Харчування: 3 сніданки;
 • Оглядова екскурсія по м. Берегово;
 • Оглядова екскурсія по м. Львів;
 • Страховка, послуги супроводжуючого.

Додаткові послуги за доп. плату:

 • Факультативні екскурсії;
 • Вхідний квиток в термальний басейн 120/150 грн. за 2 години;
 • Дегустація Закарпатських вин;
 • Транспортне обслуговування до басейну.

Компания оставляет за собой право изменять количество, порядок и время экскурсий или менять их на равноценные.
Компания не несет ответственности за возможные задержки на дорогах и погодные условия.

Тури в Берегово, День Конституції в Берегово, Замки закарпаття екскурсія, екскурсії в Ужгород, Екскурсія в Мукачево, термальний басейн в Берегово, відпочинок на Закарпатті в червні 2017, відпочинок на свята в Закарпатті, автобусний тур в берегово, відпочинок в термальних бвссейнах, лікування в берегово, відпочинок в берегово виїзд зі Львова ...
Відгуки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close

Забронювати тур