Перейти до вмісту

9 ТРАВНЯ. Таємниці Хустського замку + Долина нарцисів

Маршрут туру: Київ - Житомир - Пилипець - Хуст - Синевир - Колочава - Іза - Долина нарцисів - Ділове - Рахів - Яремче - Житомир - Київ

Екскурсійний тур на травневі свята з відвідуванням Долини нарцисів, озера Синевир, водоспаду Шипіт, Яремче.

У програмі туру:

 • Затишний Закарпатський селище Пилипець і диво природи – водоспад Шипіт;
 • Мінеральні джерела с. Сойми, с. Кілечін;
 • Столиця Карпатської України м Хуст, таємничий Хустський замок;
 • Перлина Карпат – Національний природний парк «Синевир» та озеро Синевир;
 • Музей під відкритим небом «Колочава» і Колочаевская вузькоколійка;
 • Центр реабілітації бурих ведмедів;
 • Центр лозоплетіння с. Іза; географічний центр Європи, музей колиба гуцульського побуту;
 • Яблунецький перевал, Рахів, Яремче;
 • дегустація закарпатських сирів – В ПОДАРУНОК!  

Екскурсійний тур на травневі свята з відвідуванням Долини нарцисів, озера Синевир, водоспаду Шипіт, Яремче.

У програмі туру:

 • Затишний Закарпатський селище Пилипець і диво природи – водоспад Шипіт;
 • Мінеральні джерела с. Сойми, с. Кілечін;
 • Столиця Карпатської України м Хуст, таємничий Хустський замок;
 • Перлина Карпат – Національний природний парк «Синевир» та озеро Синевир;
 • Музей під відкритим небом «Колочава» і Колочаевская вузькоколійка;
 • Центр реабілітації бурих ведмедів;
 • Центр лозоплетіння с. Іза; географічний центр Європи, музей колиба гуцульського побуту;
 • Яблунецький перевал, Рахів, Яремче;
 • дегустація закарпатських сирів – В ПОДАРУНОК!  
Програма туру
 • 1 День. П'ятниця 08.05.2020

  Туристи, що виїжджають на автобусі з Києва чи попутних міст:

  19:15 збір групи в м Київ, біля метро Палац Україна і виїзд автобусом до м Хуст Закарпатської обл.

  21:30 зупинка і посадка туристів в м Житомир, центральний автовокзал.

  Нічний переїзд.

 • 2 День. Субота 09.05.2020

  Приїзд в Пилипець (08: 00-10: 00 час вказано орієнтовно).

  Пилипець – високогірне село Міжгірського району, розташоване на березі невеликої річки Плошанка, на висоті 750 м над рівнем моря, біля підніжжя гори Гимба.

  Пішохідна екскурсія до водоспаду «Шипіт» – одному з найкрасивіших водоспадів України. Водоспад спадає численними мальовничими каскадами, загальна висота водоспаду-14 м. (Вхідний квиток оплачується додатково).

  Підйом на панорамному підйомнику (канатно-крісельній дорозі) до середини гори Гимба, звідки відкривається панорамний вид на “Полонину Боржаву”. (Факультативно).

  Сніданок біля підніжжя гори в місцевому кафе (самостійно).

  Переїзд по Міжгірському району з відвідування мінеральних джерел в с. Сойми і с. Кілечін.

  Переїзд в село Баранове, де на базі вівцеферми розташована відома сімейна сироварня, в якій працюють справжні ентузіасти своєї справи. На ній виробляється 15 видів делікатесів з овечого і коров’ячого молока, а також кілька видів ковбас.

  Деякі сири виготовляються за особливою рецептурою, якої немає ні в якій іншій сироварні України. Вашій увазі пропонується ПОДАРУНОК ВІД ТУРОПЕРАТОРАекскурсія по сироварні, з розповіддю про технології сироваріння, і дегустацією 7 сортів сиру з вином або йогуртом / кефіром. Вся продукція – екологічно чиста, «Made in Закарпаття». Після цього можна буде придбати вподобаний вам сорт прямо на місці.

  Невелике селище Іза здавна вважається столицею лозоплетіння. У нас буде можливість відвідати місцевий сувенірний ринок і придбати вироби з лози за помірними цінами.

  Далі – переїзд в м Хуст. Розміщення в готелі «Карпати»

  Вечірня оглядова екскурсія по м Хуст – це місце, де річка Ріка вливається в Тису, біля підніжжя конусоподібної гори, на вершині якої руїни старого замку. Шарм провінції доповнює факт: саме в Хусті в 1939 році було проголошено незалежну державу – Карпатську Україну, зі столицею в місті Хуст. Прогулянка містом познайомить вас з діючою синагогою ХІХ ст., Зсередини спорудження вражає прекрасними настінними розписами. Далі пройде шлях в Лютеранський храм св. Єлизавети, його гострий шпиль чудово видно з Замкової гори, а також вашій увазі – інші пам’ятки міста.

  Повернення в готель «Карпати». Вільний час для відпочинку.

 • 3 День. Неділя 10.05.2020

  Ранній сніданок.

  Виїзд на факультативну екскурсійну програму «На Синевир трембіти кличуть + Колочава». (Факультативно 300 грн., Діти до 12 років 200 грн., З вхідними квитками і гідом).

  Виїзд на Синевирський перевал (1000 м), де можна насолодитися прекрасними пейзажами Карпатської природи, подихати гірським повітрям, сфотографуватися на пам’ять.

  Екскурсійна програма по Національному природному парку «Синевир» та озера Синевир. Озеро Синевир, його ще називають «Морським Оком», «Перлиною Карпат». І дійсно, якщо в літній період дивитися з висоти пташиного польоту, то погляду відкривається мальовнича картина – яскраво синя водна гладінь в зеленій гущавині лісів, з маленьким острівцем посередині. У дзеркалі Синевира відбивається вся краса Карпат. Озеро оточене зеленими пралісами – віковими буками та смереками, стовбури яких товщиною в кілька обхватів – це Національний природний парк, який оберігає унікальну флору і фауну: 38 видов растений и 20 видов животных занесены в Красную книгу Украины. В озері плаває форель: озерна, струмкова і райдужна. А на берегах бродять ведмеді, розшукуючи в кущах дикі ягоди. Це край недоторканої природи. День за днем, не зупиняючись, переливають свої потоки в Синевир чотири джерела, прозорі і цілющі. Купатися в озері заборонено, але природа сама застерігає сміливців, зберігаючи холод води навіть у найспекотніші літні дні. Вода в озері настолько чиста, что можна Бачити дно. Здалеку вода здається яскраво-блакитний. Повітря тут, як ніде, свіжий і легкий, наповнений ароматом хвої. Здається, що його зовсім немає, дихається вільно і легко. Дивовижна і незвичайно мальовнича краса навколо, яскрава і пахуча влітку, кристально-спокійна взимку, створює унікальну атмосферу, яку неможливо забути.

  Вільний час. Колоритний обід в гуцульській Колибі (самостійно).

  Виїзд в музей під відкритим небом в с. Колочава.

  По дорозі – відвідування єдиною в Україні ведмежою ферми. Основне завдання центру – реабілітація особин бурого ведмедя, які постраждали від стихійних лих і жорстокого ставлення людей, відродження природної популяції, адаптація до нових умов проживання.

  Приїзд в с. Колочава – велике село на Закарпатті, розташоване по сусідству з озером Синевир, в мальовничій долині між полонинами Стримба, Дарвайка, Роза і Червона. Село Колочава вже неодноразово доводило всім, що воно унікальне не тільки в Закарпатті, а й в Україні. Однією з особливостей Колочави є надзвичайно велика кількість пам’ятників, пам’ятних плит і скульптур. Деякі з них настільки незвичайні і оригінальні, що побачити їх можна тільки в Колочаві.

  Одним з найпопулярніших музеїв є музей під відкритим небом «Старе село» – перший сільський музей архітектури та побуту в Закарпатті. Відвідавши його, ви потрапите в село стародавньої Верховини, побачите кілька тисяч самобутніх колочавських експонатів, які ознайомлюють із 300-річною історією культури і побуту місцевих жителів.

  Далі в програмі – відвідання унікального музею – “Колочавська вузькоколійка”, єдиного в Україні музею, який відтворює історію карпатської вузькоколійки. Ешелон складається з раритетного паровоза і 10 вагонів. Кожен вагон відтворює процес транспортування за різної влади, яка панувала в цьому регіоні. У кожному музейному вагоні – унікальні експонати, що розповідають про історію вузькоколійок на Закарпатті, про роботу і побут залізничників та їхніх пасажирів. Кожен з гостей музею «Колочавська вузькоколійка» може відчути себе пасажиром історичної залізниці, провідником і навіть черговим по станції.

  Повернення в готель. Вільний час.

 • 4 День. Понеділок 11.05.2020

  Сніданок. Звільнення номерів.

  Виїзд в урочищі Кіреші, Хустський район Закарпатської обл. Відвідування пам’ятки живої природи – Карпатський біосферний заповідник “Долина нарцисів”. Унікальний ботанічний об’єкт, в якому охороняється найбільший в Середній Європі ділянка зростання нарциса вузьколистого. (Вхідний квиток оплачується додатково)

  Виїзд на екскурсійну програму: Центр Європи – Рахів – Яремче.

  Переїзд в село Ділове – географічний Центр Європи.

  Відвідування Колиби-музею гуцульського побуту.

  Приїзд до Рахова – «центр Закарпатської Гуцульщини». Місто дуже цікаво розташований і знаходиться у вузькій улоговині між горами. Перша письмова згадка про місто датується 1447 роком. Вже тоді воно мало власну печатку і герб, належало до володінь угорських королів. За однією з версій, назва походить від слова “рахувати”, оскільки місто лежало на торгових шляхах і купці, зупиняючись тут, перераховували гроші. Високогірне місто в Україні – середня висота становить 820м над рівнем моря, а перепад висоти між вулицями складає 600м (400-нижня і 1000 – верхня відповідно).

  Далі наша дорога слід повз самого високогірного водоспаду Карпат “Труфянец”, а також через Яблунецький перевал – 931 м. Висоти над рівнем моря, звідки відкривається дивовижний краєвид на Карпатські гори.

  Переїзд в м.Яремче. Екскурсійна програма по місту Яремче – “перлині Карпат”. Місто, яке розташоване на скелястому березі Прута, дозволить зануритися в світ мальовничої природи та гуцульського колориту. Відвідування водоспаду «Пробій», сувенірного ринку.

  Вільний час в Яремче.

  Виїзд до Києва.

 • 5 День. Вторник 12.05.2020

  Приїзд до Києва орієнтовно о 06:00 – 8:00 ранку.

Ціна туру
Вартість туру за 1 особу в грн. (Автобус з Києва, Житомира):

Стандарт двомісний / тримісний: 3350 грн.

Стандарт + (новий корпус) двомісний / тримісний: 3540 грн.

 • Дитина з 3 до 12 років з двома дорослими в номері: 3000 грн.

До вартості туру включено:

 • Проїзд автобусом Київ – Пилипець – Хуст – Кіреші – Ділове – Рахів – Яремче – Київ;
 • Проживання в готелі “Карпати” м Хуст;
 • Харчування 2 сніданки;
 • Екскурсія до водоспаду “Шипіт”;
 • Оглядова екскурсія по м Хуст;
 • Трансфер в с. Іза;
 • Екскурсійна програма Долина нарцисів – Ділове – Рахів – Яремче;
 • Дегустація сирів в сироварні с. Іза;
 • Страхування;
 • Послуги супроводжуючого.

До вартості туру НЕ включено:

 • Вхідні квитки на екскурсійні об’єкти;
 • Факультативні екскурсії;
 • Особисті витрати (обіди, вечері, сувеніри);
Відгуки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Менеджери туру
Close

Забронювати тур