Перейти до вмісту

8 Березня в Кам’янці-Подільському + Хотин + Чернівці!

Маршрут туру: Київ - Житомир - Кам'янець-Подільський - Чернівці - Хотин - Київ

Святковий екскурсійний тур в Кам’янець-Подільський на 8 Березня!

Виїзд: з 08.03.2018 по 10.03.2018;

автобус (без нічних переїздів)

Вартість туру: від 2280 грн.

 

В програмі туру:

 • Кам’янець-Подільський, Замковий міст, Стара фортеця;
 • Хотинська фортеця ХІІІ – ХVIII ст .;
 • Столиця Буковини – Чернівці;
 • Чернівецький Національний Університет

Святковий екскурсійний тур в Кам’янець-Подільський на 8 Березня!

Виїзд: з 08.03.2018 по 10.03.2018;

автобус (без нічних переїздів)

Вартість туру: від 2280 грн.

 

В програмі туру:

 • Кам’янець-Подільський, Замковий міст, Стара фортеця;
 • Хотинська фортеця ХІІІ – ХVIII ст .;
 • Столиця Буковини – Чернівці;
 • Чернівецький Національний Університет
Програма туру
 • 1 День. 08.03.2018

  Туристи, які подорожують автобусом:

  06-15 збір групи та виїзд з Києва від м. Житомирська (Подивитися місце збору групи>>>).

  О 07:40 зупинка і посадка туристів в м Житомир, центральний автовокзал. (Заправка «БРСМ»).

  13:00 – 14:00 прибуття до Кам’янця-Подільського. Обід, самостійно.

  Пішохідна оглядова екскурсія по Кам’янцю-Подільському.

  Кам’янець-Подільськийодне з найдавніших міст України, районний центр Хмельницької області. У ньому знаходиться заповідник «Кам’янець»: Старе місто, оточений річкою Смотрич, Замковий міст, комплекс Старого і Нового замків. Своєрідність і унікальність міста – в гармонійному поєднанні ландшафту і середньовічних споруд. Фортифікаційна система Кам’янець-Подільського не має аналогів в Європі. В цілому в місті налічується 175 будівель – пам’яток архітектури. За цим показником Кам’янець-Подільський посідає третє місце в Україні після Києва і Львова.

  Екскурсія розпочнеться з огляду Старого міста. Тут розташовані Руську браму, Замковий міст, Замкові казарми, міські оборонні вежі, ансамблі монастирських будівель орденів домініканців, францисканців, кафедрального костелу, міської ратуші.

  Поселенння в готельный комплекс “Ксенія”,який розташований в 800 метрах від фортеці.

 • 2 День. 09.03.2018

  Сніданок.

  Виїзд на факультативну екскурсію «Столиця Буковини: м.Чернівці»(дорослі 220 грн., діти до 12 років 100 грн.).

  Прибуття в Чернівці. Екскурсійна програма по столиці Буковини.

  Під час екскурсії в Чернівцях Ви відкриєте для себе історію європейського міста, розташованого на перехресті доріг з Європи в Азію, негласної столиці Європи, де недільний день починався з Шуберта, а закінчувався дуеллю, де тротуари підмітали букетами троянд і де книжкових крамниць було більше, ніж трактирів . Ви дізнаєтеся передумови перетворення буковинського провінційного містечка в східний форпост Австрійської імперії, історію виникнення площ, вулиць, познайомитеся з архітектурними шедеврами, що увібрали в себе красу різних культурних стилів декількох епох.

  Головна вулиця міста Чернівців названа в честь О. Кобилянської, в минулому вулиця Панська, якою  ви пройдете до колишньої резиденції буковинських митрополитів, побудованої в XIX столітті, за проектом австрійського архітектора Йосипа Главки і яка є архітектурною пам’яткою національного значення. У цій дивовижній за своєю красою споруді вбачаються райдужні візерунки гуцульської писанки, а дах покритий черепицею в поєднанні з вишуканою легкістю ажурних кованих решіток і строгості кріпосних зубчастих стін, нагадує українську вишиванку.

  В архітектурних формах Чернівецького Національного університету імені Юрія Федьковича легко вловлюються елементи різних архітектурних стилів, які створюють органічність і цілісність споруди. Під час екскурсії Ви відвідаєте палац і парк Митрополита, церкву Трьох Святителів, семінарський корпус, Мармурова зала, відновлений після пожежі 1944 г. На стінах університету Ви побачите автентичні розписи художників Е. Бучевського і Е. Максимовича, почуєте бій курантів, які перебувають на вежі школи псаломщиків і можливо задумаєтеся про прекрасне.

   Ви побачите: центральна площа з міською ратушею, дерев’яна церква Св. Миколая, турецька площа, будинок органної музики та інші цікаві об’єкти.

  Вільний час.

  Повернення в Кам’янець-Подільський. Вільний час.

 • 3 День. 10.03.2018

  Сніданок. Звільнення номерів.

  Виїзд на екскурсійну програму «Хотинська фортеця» – ХІІІ – ХVIII ..

  Приїзд в Хотин. Екскурсія з відвідуванням комплексу споруд «Хотинська фортеця» – ХІІІ – ХVIII. Побудована в XIII в. за наказом князя Данила Галицького на місці ранньослов’янських укріплень. Замок (цитадель) складається з чотирьох оборонних веж, палацу коменданта, офіцерських казарм, церкви з фрагментами розпису XVI ст. Довгий час Хотинська фортеця була форпостом Галицько-Волинського князівства, важливим оборонним пунктом Придністров’я. Її величні стіни служили декораціями в таких відомих фільмах, як “Захар Беркут”, “Балада про доблесного лицаря Айвенго”, “Д’Артаньян і три мушкетери”, “Стріли Робін Гуда”, “Тарас Бульба”. Сьогодні на території фортеці розташований Державний історико-архітектурний заповідник “Хотинська фортеця”. Унікальність фортеці в тому, що це одна з найкраще збережених фортець Європи XІVв. Хотинська фортеця – одне з семи чудес України.

   

  Повернення в Кам’янець-Подільський.

  Оглядова екскурсія по Кам’янець-Подільській фортеці.

  Неприступна середньовічна фортеця, яка охороняла вхід в місто, вражає своєю масштабністю і силою. Кам’янець-Подільська фортеця є одним з найбільш знаменитих пам’ятників фортифікаційного мистецтва Східної Європи і одним з найпопулярніших місць України. Фортеця складається з двох окремих укріплень – Старого замку і Нового замку. Спочатку нас чекає захоплююча розповідь про Кам’янець-Подільську фортецю і відвідування музеїв на її території. А після Ви зможете насолодитися «середньовічними» розвагами – постріляти з лука, викарбувати монету, виконати гравюру.

   

  Старий замок в Кам’янці-Подільському.

  Перша згадка про Кам’янець-Подільську фортецю зустрічається в 1374 році в грамоті Юрія Коріатовича. Уже тоді фортеця надійно захищала місто, розташувавшись в підставі вузького перешийка, що з’єднує фортецю з містом. Сьогодні фортеця в Кам’янці-Подільському – одна з найцікавіших пам’яток України.

  Неприступність укріплень Кам’янця-Подільського вражала своїх сучасників. У 1621 році турецький хан Осман підійшов до фортеці і запитавши, хто ж так зміцнив її, отримав відповідь: «Сам Бог!» Осман розгорнув своє військо і, йдучи геть, сказав фразу, що стала крилатою: «Нехай Бог її і бере!»

  Повернення в готель. Вільний час. Вечеря (самостійно)

  Обід (самостійно) і вільний час.

  Виїзд до Києва 15:00.

  Приїзд до Києва пізно ввечері. (23: 30-00: 30)

Ціна туру

Вартість туру за 1 особу .:

Номер стандарт: 2280 грн.

Номер напівлюкс: 2350 грн.

– Діти до 12 років при проживанні з двома дорослими в номері: 2050 грн./дит.

  Для туристів, які приєднуються в м.Кам’янці-Подільському:   -100 грн від вартості туру.

До вартості туру включено:

 • Проїзд на автобусі згідно програми;
 • Проживання в готелі  «Ксенія»;
 • Харчування: 2 сніданки;
 • Екскурсія по старому місту і фортеці у Кам’янці-Подільському;
 • Виїзд на екскурсійну програму «Хотинська фортеця» – ХІІІ – ХVIII.
 • Послуги супроводжуючого, медична страховка.

До вартості туру НЕ включено:

 • Факультативна екскурсія “Столиця Буковини: Чернівці” (220грн.- дорослі, діти до 12ти років-100 грн.)
 • Вхідні квитки в музеї та замки;
Відгуки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Менеджери туру
Close

Забронювати тур