Перейти до вмісту

Weekend в Кракові

Маршрут туру: Львов - Ланьцут - Краков - Величка - Львов
5.00 / 5
Квітень, 201927spo
Травень, 20193spo31spo
Червень, 201921spo
Липень, 201926spo
Серпень, 201923spo
СПО - СпецпропозиціяТС - Травневі СвятаНР - Новий Рік
Польша
3 дні (2 ночі)

 

Програма туру

Можливість відвідати: NEW соляні шахти Бохня, Рудники Величка, Краківський підземний музей, єврейський квартал Казімеж, Вавельський пагорб з королівським палацом, палац графів Потоцьких.

  Подарунок від компанії – трансфер на шопінг в Галерею Краківську

БЕЗ НІЧНИХ ПЕРЕЇЗДІВ!

sak

 

Програма туру

Можливість відвідати: NEW соляні шахти Бохня, Рудники Величка, Краківський підземний музей, єврейський квартал Казімеж, Вавельський пагорб з королівським палацом, палац графів Потоцьких.

  Подарунок від компанії – трансфер на шопінг в Галерею Краківську

БЕЗ НІЧНИХ ПЕРЕЇЗДІВ!

sak

Програма туру
 • 1 День. Львів, Ланьцут і Краків

  Зустріч туристів у Львові представником компанії біля автобуса (автобус чекатиме на парковці біля Ж / Д вокзалу, якщо стояти спиною до вокзалу, парковка буде праворуч, де сквер). Посадка туристів в автобус. Виїзд на кордон 07:00. Перетин українсько-польського кордону.

  Перша зупинка: Ланьцут. Екскурсія в палац графів Потоцьких (15 євро дор. / 12 євро діти). Після війни тут влаштовано один з найбільших і найбагатших в Польщі музеїв інтер’єрів, палац прикрашений ліпниною, живописом та скульптурами. Палацовий комплекс оточує старий, мальовничий парк в англійському стилі. Ланьцутський каретний двір віднесений до найбільш цікавої і найбільшої в Європі колекції старовинних карет.

  Прибуття до Кракова. Запрошуємо всіх на екскурсію – Єврейський квартал Казімеж (10 євро з людини) нерозривно пов’язаний з історією краківських євреїв. Їхню долю іноді називають феноменом вигнань і повернень. У єврейському Казімежі життя вирувало з кінця XV століття до трагічного Геноциду. З 1989 року з’явилася мода повертатися в Казімеж, а в 1993 році Стівен Спілберг зняв тут фільм «Список Шиндлера». Саме з цього періоду в усьому світі стало відомо про краківському Казімежі.

  Подарунок від туроператора – трансфер на шопінг в найбільший шопінг мол в Кракові Galeria Krakowska! Галерея поєднує традиції з сучасністю. Це краківський арбітр моди, стилю і елегантності. Загальна площа 270 торгових точок, розташованих на 3 рівнях, складає 60 000 м2. Асортимент: одяг, взуття, білизна, біжутерія, аксесуари. інтер’єр, спорт, хобі, подарунки, здоров’я, краса, мультимедіа, преса, книги, продукти.

  Поселення в готель. Ночівля.

 • 2 День. Краків

  Сніданок у готелі.

  Виїзд на екскурсію по Кракову. Ви відвідаєте Вавельський пагорб з Королівським палацом. Ознайомитеся зі старовинним Королівським Собором, в якому поховані королі і видатні діячі Польської держави. Піднявшись на дзвіницю, Ви зможете загадати бажання, яке обов’язково збудеться, доторкнувшись до найбільшого в Польщі дзвона. Також, Ви побачите Старе Місто: прогуляєтеся по Королівській дорозі, побачите найстаріший в Центральній Європі – Ягеллонський університет, Головний Ринок з вежею Ратуші, Маріацький костел (4 євро), Флоріанські Ворота, Барбакан і фрагменти оборонних стін міста.

  У вільний час пропонуємо відвідати факультативні екскурсії:

  Вавельський пагорб з Королівським палацом (18 євро дор. / 15 євро діти). Ознайомитеся зі старовинним Королівським Собором, в якому поховані королі і видатні діячі Польської держави, відвідайте Королівські кімнати, де зберігаються цінні експонати. Стіни королівських кімнат прикрашені красивими фламандськими шпалерами, що представляють історичні події, сцени з Біблії або міфічну флору і фауну. Цінна колекція фламандських гобеленів, зроблених по замовленні короля Сигізмунда Августа в середині XVI століття, є однією з найцікавіших і найкрасивіших пам’яток замку;

  – Екскурсію – Краківський підземний музей (15 дор / 12 євро діти). Якщо хочете знати, яким був Краків кілька століть назад, варто просто спуститися під землю. Чотири метри вниз під головну площу міста – і опинитеся віч-на-віч з історією. Краківський музей один з найбільших підземних музеїв Європи.

  22:00. Вечеря в ресторані під Вавельським замком (20 євро).

  Повернення в готель. Ночівля.

 • 3 День. Величка и Львів

  Сніданок у готелі. Звільнення номерів.

  Виїзд на екскурсію в Копальні Величка (8 євро + вхідний квиток), які є пам’яткою ЮНЕСКО. Ви побуваєте в найстарішою в Європі (понад 700 років) соляній шахті, яка складається з 9 поверхів, найнижчий з яких знаходиться на глибині 327 м. Туристична траса проходить через 1-й, 2-ий і 3-й поверхи, тому туристи повинні подолати 120 сходинок вниз. Саме в цих місцях знаходяться старовинні і цінні кімнати з солі. А підземний собор з соляними скульптурами може вразити самого вимогливого туриста.

  – екскурсію в соляну шахту Бохня (12 євро + вхідний квиток 42 зл. дорослі / 34 зл. діти до 16 років). Соляні шахти в Бохні – найстаріші в Польщі. Добувати сіль тут почали в далекому XIII в. В результаті восьми століть важкої праці шахтарів в Бохні простягається величезне підземне місто, в якому роль вулиць грають звивисті коридори, а роль площ – неймовірних розмірів камери. Сіль в Бохні перестали добувати тільки в 80-х рр. XX ст. Колишні соляні шахти були перетворені в унікальний музей солі шахтарської справи і солі. Для відвідувачів музей приготував безліч цікавих сюрпризів, в тому числі поїздку на шахтарському поїзді і водний маршрут по підземним соляним озерам.

  Просимо звернути увагу! Вартість вхідних квитків в соляні шахти може змінюватися, тому прохання при бронюванні уточнювати актуальну ціну!

  Виїзд до Львова. Прибуття до Львова. Посадка групи в поїзд після 23:00.

Ціна туру

Стоимость тура

Вартість Дорослі / діти до 18 років Пакети дод. екскурсій Доплата за одномісне розміщення
Базова вартість 130 євро Без попередньої покупки факультативних екскурсій +35 євро
Акційна вартість 98 євро Без попередньої покупки факультативних екскурсій +35 євро
Акція №1 88 євро При купівлі 2-х факультативних екскурсій на вибір +35 євро

Можливі опції:

 • Гарантовані місця c 1 по 10 в автобусі: доплата 5 євро
 • Місця в останньому ряду в автобусі: знижка 5 євро
 • Гарантоване вільне місце біля себе в автобусі: доплата 40 євро
 • Щоб отримати ціну SPO (спецпропозиція) – пакети з факультативними екскурсіями потрібно замовляти і оплачувати при броні туру. Факультативні екскурсії, які не ввійшли в пакет спецпропозиції можна буде замовити під час поїздки.

 

Просимо звернути увагу

Вхідні квитки:

 • Рудники Величка – 23 євро дорослі, 16 євро діти;

Увага! Вартість вхідних квитків може змінюватися, компанія не несе відповідальність за зміну вхідних квитків.

 • Вартість факультативних програм складається з вартості вхідних квитків та / або транспортного обслуговування, та / або послуг гіда та / або резервації, та / або вартості паркування / стоянки / в’їзду автобуса на території об’єкта.
 • Автобусне обслуговування і супровід керівника у вільний час не передбачено;
 • Фірма залишає за собою право змінювати програму туру без зменшення загального обсягу послуг;
 • Фірма не несе відповідальності за пробки на дорогах, погодні умови і роботу митних служб;
 • Автобус рухається зі швидкістю, дозволеною правилами перевезення пасажирів у країнах Євросоюзу;
 • Туалети в країнах Євросоюзу можуть бути платними, середня вартість від 0,50 до 2 євро.
 • Готелі за програмою знаходяться в передмістях, заїзди в місто і повернення в готель відбувається організовано всією групою;
 • Гарячі напої в автобусі готуватися не будуть. Під час тривалих переїздів кожні 3-3,5 години ми будемо робити зупинки, де буде можливість придбати чай / кава або інші напої.
 • Для виконання факультативної програми мінімальна кількість 20 осіб в групі.
 • Вартість ж / д квитків може змінюватися в зв’язку з частими змінами вартості на залізничні перевезення.

До вартість туру включено:

 • Проїзд автобусом євро класу по маршруту туру;
 • Проживання в готелях 3 * в номерах зі всіма зручностями на базі сніданків;
 • Медичне страхування;
 • Супровід керівника групи по всьому маршруту;
 • Оглядові екскурсії, вказані в програмі: Краків.

Додаткові послуги за доп. плату:

 • Факультативні екскурсії;
 • Вхідні квитки в екскурсійні об’єкти (церкви, собори, музеї і т.д.);
 • Проїзд в громадському транспорті;
 • Особисті витрати;
 • Консульський збір – 35 євро (звільняються діти, студенти до 21 року і пенсіонери);
 • Послуги візового цента Польщі ППВА – 18 євро (сплачують всі хто звернувся за візою);
 • Туристам з Києва туроператор може надати послуги з купівлі ж / д квитків Київ-Львів-Київ (750 грн.купе / 550 грн плацкарт). Жд квитки можна придбати самостійно. Завчасно уточніть у менеджера напрямку на який потяг брати квиток
 • віза не потрібна туристам у яких біометричний паспорт.
Відгуки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close

Забронювати тур