Перейти до вмісту

ГРЕЦЬКІ КАНІКУЛИ+АЛБАНІЯ

Маршрут туру: Київ - Умань - Одеса - Паралія Катерини - Олімп - Лутра Арідея - Метеори - Саранда - Бутринт - Корфу - Салоніки - Одеса - Умань - Київ
0.00 / 5
Серпень, 2019 9 16 23
Вересень, 2019 6 13 20 27
Жовтень, 2019 4 11
СПО - СпецпропозиціяТС - Травневі СвятаНР - Новий Рік
Паралія Катерини - Олімп - Лутра Арідея - Метеори - Саранда - Бутринт - Корфу - Салоніки
10 днів (9 ночей)
 • Відпочинок на морі в Греції + насичена екскурсійна програма !!!

Калімера, друзі! Вітаємо вас у неповторній Греції – на батьківщині демократії і філософії! Якщо ви хочете покуштувати найсмачніші в світі оливки, ніжний сир фета, традиційну мусака і дзадзики, навчитися танцювати сіртакі, побачити монастир Метеори, доторкнутися до частинки Античності, побувати на казково прекрасному острові Корфу і просто відпочити на березі Егейського моря – цей тур, безумовно , для вас! А ще у нас з вами буде унікальна можливість відвідати Албанію і побувати на руїнах стародавнього Бутринту і поніжитися в водах Іонічного моря! В нашому турі кожен відчує себе справжнім греком! Лазурне море і, звичайно ж, найкрасивіші і романтичні грецькі заходи … Пориньте на кілька днів в світ Стародавньої Греції та Албанії, відчуйте грецьку гостинність в екскурсійному турі ГРЕЦЬКІ КАНІКУЛИ + АЛБАНІЯ!

 • Відпочинок на морі в Греції + насичена екскурсійна програма !!!

Калімера, друзі! Вітаємо вас у неповторній Греції – на батьківщині демократії і філософії! Якщо ви хочете покуштувати найсмачніші в світі оливки, ніжний сир фета, традиційну мусака і дзадзики, навчитися танцювати сіртакі, побачити монастир Метеори, доторкнутися до частинки Античності, побувати на казково прекрасному острові Корфу і просто відпочити на березі Егейського моря – цей тур, безумовно , для вас! А ще у нас з вами буде унікальна можливість відвідати Албанію і побувати на руїнах стародавнього Бутринту і поніжитися в водах Іонічного моря! В нашому турі кожен відчує себе справжнім греком! Лазурне море і, звичайно ж, найкрасивіші і романтичні грецькі заходи … Пориньте на кілька днів в світ Стародавньої Греції та Албанії, відчуйте грецьку гостинність в екскурсійному турі ГРЕЦЬКІ КАНІКУЛИ + АЛБАНІЯ!

Програма туру
 • 1 День. Київ - Умань - Одеса

  О 07:00 – збір групи, зустріч із представником компанії. Виїзд з Києва 07:15 – Південний термінал з/д вокзала. Виїзд з Умані ~ 10: 30-10: 45 – (заправка ОККО на виїзді з міста по трасі Київ- Одеса); Виїзд з Одеси ~ 13: 45-14: 15 – (заправка ОККО, “2 стовпа” на виїзді з Одеси (адреса: обїзна дорога, 20) Від Привокзальної площі автобус №72) Переїзд по території України-Молдови-Румунії-Болгарії .

 • 2 День. Олімпійська Рів'єра

  Прибуття до Греції, курорт Олімпійська Рівьера. Розміщення в готелі. Вільний час. Ночівля.

 • 3 День. Олімп, монастир Св. Діонісія, село Старий Пантелеймон

  Сніданок в готелі. В гості до Зевсу на Олімп – екскурсійна програма «3 в 1»: прогулянка по Олімпу, відвідування монастиря Св. Діонісія, заїзд в казкове село Старий Пантелеймон (15 € / дор, 10 € / діти до 12 років). Олімп без сумніву є легендарною горою . За поданням древніх греків тут жили міфологічні боги-олімпійці, які облюбували цю гору. Сьогодні це популярний туристичний об’єкт, який разом з афінським акрополем асоціюється з Грецією. Адже хто з туристів не мріє побувати в стародавньому житлі богів, які багатьом знайомі майже з дитинства. Після того, як ми помилуємося схилами і ущелинами гори Олімп, ми поїдемо до старого монастиря Св. Діонісія. Монастир був заснований афонським ченцем Діонісієм приблизно в 1542 році, в роки правління султана Сулеймана Першого. Перед будівництвом старець отримав у місцевого аги відповідну грамоту і панування над навколишньою територією храму. Бачите, і тоді без ліцензії було ніяк! Поступово до нього приєдналися й інші ченці, слава про святе життя і богоугідній діяльності старця швидко поширилася. Св. Діонісій, крім облаштування монастиря, написання ікон і збирання святих реліквій багато подорожував округом Олімпу. Він морально підтримував своїх співгромадян у вірі в звільненні від турецького ярма, надихав їх, а також виконував і свій церковний борг – причащав, благословляв, служив. Потім вирушимо трохи відпочити і випити ароматну грецьку каву в селі Старий Пантелеймон. Це чудове село знаходиться на східних схилах Олімпу, на висоті 440 м над рівнем моря. Враження село залишає незабутнє – чудові види, своєрідна архітектура будинків, вистелені каменем вулички, всюди квіти … Абсолютно непередавана атмосфера відпочинку, умиротворення, просто свято душі! А краса навколо невимовна! Вільний час на морі. Повернення в готель. Ночівля.

 • 4 День. Лутракі

  Сніданок в готелі. Для бажаючих поїздка в Лутракі (25 € / дор, 20 € / діти до 15 років). Казково красиві гори, чисте повітря і кришталева вода гірських потічків очікують вас в містечку Лутракі, розташованому недалеко від міста Арідея. «Сад Едему», як його ще називають, вразить найвибагливішого мандрівника. Багата рослинність, водоспади, запаморочлива ущелина, яка простягнулася на 15 км уздовж річки, таємничі сталагмітові печери – і все це посеред смарагдово-зеленого лісу, через який протікає річка Термопотамос (грец .: тепла річка). Ви зможете відвідати гарячі лікувальні джерела під відкритим небом, відомі ще з часів Олександра Македонського. Лікувальна вода протягом багатьох століть впливала на здоров’я людини. Її терапевтичні властивості показані при недугах суглобів і кісток, дихальної системи, гінекологічних і шкірних захворювань, нервової системи, порушеннях циркуляції крові. Лікувальна питна вода рекомендується при захворюваннях печінки, жовчного міхура, нирок, травної системи, а також при поганій циркуляції крові. Гідролікарня розпоряджається комплексом природних водоспадів з термальною водою і 4-ма басейнами (4 м х 2.5 м), а також басейном олімпійських розмірів (25 м х 12 м) під відкритим небом (вх. Квитки в басейн оплачуються додатково). Вільний час на морі. Повернення в готель. Ночівля.

 • 5 День. Метеори

  Сніданок в готелі. Звільнення номерів. Поїздка на Метеори (від грец. – «ширяють у повітрі»), (25 € / дор, 20 € / діти до 12 років). Відвідування монастиря (вх. Квитки оплачуються додатково ~ 2-3 €). Цей унікальний природний феномен, що знаходиться на відстані 250 км від Паралії, по праву вважається 8-м Дивом Світу. Метеора по-грецьки означає «ширяє в повітрі». Цим словом позначається комплекс відкритих до відвідування монастирів і скитів, заснованих православним святим ченцем Опанасом Метеорських, які і справді майже витають в небесах. Споруджені на висоті від 300 до 400 метрів, на скелястих вершинах вражаючої крутості, монастирі немов дивляться через долину Піньоса на простори древньої Еллади. Неприступні кам’яні стовпи, що утворилися мільйони років тому, повністю відрізані від світу, стали притулком ченців-самітників ще з XI століття. До 1920 р бажаючим потрапити в монастир доводилося або дертися сюди хисткими приставних сходах висотою 30 м і більше (сходи за щонайменшої небезпеки затягували нагору), або підніматися на мотузці в плетених сітці. Сьогодні до монастирів прокладені дороги і мости. Однак постачання деяких монастирів і по сей день здійснюється за допомогою таких сіток. Сьогодні Ви зможете відвідати колиску православ’я (монастир) і отримати насолоду від прекрасними пейзажами. Після відвідин Метеор пропонуємо відпочити і пообідати в національній грецькій таверні. Переїзд в Албанію. Розміщення в готелі в Саранді. Саранда це чарівний невелике місто на Іонічному морі. Тут найпривабливіша набережна в Албанії. Ночівля.

 • 6 День. Бутринт

  Сніданок в готелі. Рекомендуємо екскурсію в Бутринт (15 € / дор, 10 € / діти до 12 років).  Бутринт – пам’ятник археології, де можна побачити руїни стародавнього міста, що відображають кожний історичний період його розвитку. Бутринт, це особливе місце – історичний мікромікс середземномор’я, що існував з часів стародавніх греків і до венеціанців. Бутринт є частиною однойменного національного парку. Весь парк має площу 29 квадратних кілометрів і розташований в Південній Албаніі. Відпочинок на морі. Повернення в готель. Ночівля.

 • 7 День. Корфу

  Сніданок в готелі. Екскурсія на Корфу (40 € / дор, 30 € / діти до 12 років). Стародавнє місто Керкіра, яке було засноване коринфськими колоністами в VII столітті до н.е., несе значний відбиток венеціанськї величі з вкрапленнями французької та англійської архітектури, що пов’язано з багатовіковими історичними перипетіями. Ця поїздка подарує прекрасний калейдоскоп вражень, як любителям природи, так і людям, що захоплюються історією. Екскурсія поєднує в собі огляд найвідоміших визначних пам’яток і дозволить Вам познайомитися з дивовижною історією острова Корфу. Ви побачите знаменитий імператорський палац, прославлений чоловічий монастир з чудотворною іконою, традиційну село і багато інших визначних пам’яток! Для всіх бажаючих відвідини етнічного вечора з вечерею (30 €) Це буде вечеря з гостинними албанцями. Ви зможете спробувати вишукані вина, морепродукти, м’ясну і овочеву запіканки, Петула (блюдо, схоже на млинці), рис, зварений в м’ясному або овочевому бульйоні, паста, курка з рисом, суджук (вид ковбаси), баклажани з начинкою з яєць і петрушки , солодощі та пиріжки з кукурудзяного борошна, м’ясо в йогурті (Тав Ельбасані), тушковане з цибулею м’ясо (счумлек), тушкована яловичина (фергес), баранина з йогуртом (таве-кози і таве-елбасані), ростбіф в кисломолочному соусі (росто- мі-Салча-кози), фарширований м’ясом і овочами овечий лівер (кукуреч), тушкована яловичина (чомлек), голубці (сарма), тушковане м’ясо з овочами і картоплею (гювеч), запечена цілком овеча голова і м’ясо на решітці з овочами і багато іншого. Повернення в готель. Ночівля.

 • 8 День. Салоніки

  Сніданок в готелі. Звільнення номерів. Переїзд в Салоніки. Екскурсію в Салоніках (10 €) – другий за значимістю місто Греції. Це дивовижний курорт і колиска національної культури одночасно. Колоритні ландшафти, розвинена туристична інфраструктура, приємний клімат – все це забезпечило Салонік репутацію ідеального місця для відпочинку. Це місто любимо мандрівниками, і греки ставляться до нього з особливим благоговінням. Крім другої назви – Салоніки – він відомий в світі під різними поетичними епітетами. Його називають «Святим містом», «Місто, якого співають хвалу», «Благословенна столиця». Насправді Салоніки поступаються Афінам лише за розмірами і чисельністю населення. Історичну роль цього міста переоцінити важко. Вільний час. Поселення в готель в передмісті Салонік. Ночівля.

 • 9 День. Повернення в Україну

  Сніданок в готелі. Звільнення номерів. Виїзд в Україну. Переїзд по території Греції і Болгарії.

 • 10 День. Одеса - Умань - Київ

  Орієнтовне прибуття в м.Одеса 14: 00-14: 30 (заправка ОККО, “2 стовпа” на виїзді з Одеси (адреса: обьездная дорога, 20)). Орієнтовне прибуття в м.Умань 17: 30-18: 00 (заправка «ОККО»). Орієнтовне прибуття в м.Київ після 21-00.

Ціна туру

Вартість за 1 люд: 249 EUR

Знижки/Доплати:

 • При відсутності біометричного паспорта обробка документів — 306 грн
 • Доплата за 3 ряд в автобусі — 336 грн
 • Доплата за 2 ряд в автобусі — 458 грн
 • Доплата за 1-місне розміщення — 4279 грн

 

До вартість туру включено:

 • Проживання в готелях 3 * -3 + *, 2-3х місцеве розміщення;
 • Харчування – сніданки в готелях;
 • Проїзд автобусом туристичного класу;
 • Групова страховка;
 • Супровід керівником фірми.

Додаткові послуги за доп. плату:

 • При відсутності біометричного паспорта обробка документів – 10 € (консульський збір 35 € + 25 € – дорослі, 25 € -Студенти / пенсіонери оплата ОСОБИСТО туристами при подачі документів);
 • Рекомендовані екскурсії, вхідні квитки в екскурсійні центри, музеї і т.д .;
 • Послуга «кондиціонер в номері» оплачується за бажанням на місці додатково ~ 3-5 € / добу за номер;
 • Проїзд в громадському транспорті та особисті витрати.
Відгуки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close

Забронювати тур