Перейти до вмісту

Полтава + Суми + Глухів.

Маршрут туру: Київ-Полтава-Трастянец- суми- Глухов- Кролевець - Київ

Полтава + Суми + Глухів!

3 дні, 2 ночі, 3 активних дня;

Транспорт: Автобус.

 

У програмі туру:

Полтава – одне з найдавніших міст України;

Маєток Галіцина, Круглий двір;

Музеї: шоколаду і краєзнавчий музей;

Суми – перлина Слобожанщини;

Столиця Лівобережної України – Глухів.

Полтава + Суми + Глухів!

3 дні, 2 ночі, 3 активних дня;

Транспорт: Автобус.

 

У програмі туру:

Полтава – одне з найдавніших міст України;

Маєток Галіцина, Круглий двір;

Музеї: шоколаду і краєзнавчий музей;

Суми – перлина Слобожанщини;

Столиця Лівобережної України – Глухів.

Програма туру
 • 1 День. Київ-Полтава

  6:30 виїзд з Києва.

  Збір групи в м Київ. Виїзд на комфортабельному автобусі туристичного класу в м Полтава.

  Полтава – барвистий і мальовниче місто – духовний центр з багатою історією, розсипом найцінніших пам’яток історії та архітектури світового значення, а також дивовижними природними багатствами і невичерпною привітністю.

  Поселення в готель. Обід (самостійно)

  Виїзд на оглядову екскурсію по Полтаві. Полтава – місто з 11-віковою історією, що притягає величезну кількість мандрівників з усього світу, в ньому відбувалося безліч історичних подій світового масштабу: протягом століть він був залучений в військові конфлікти і протистояння. Ключовою подією, не лише докорінно змінило долю Полтави, а й значною мірою вплинуло на хід європейської історії, стала знаменита Полтавська битва. Під час екскурсії Ви відвідаєте національний заповідник «Поле Полтавської битви».

  Це єдиний в країні історико-культурний заповідник, який входить в міжнародну організацію військово-історичних музеїв під егідою ЮНЕСКО. На його території працює Музей історії Полтавської битви, чия значна колекція налічує понад 8 тисяч унікальних експонатів, а також невелику діораму «Полтавської битви». Після відвідин музею, на шляху до Полтави, Ви зможете побачити редути російської армії, один з них відновлено в натуральну величину. Всього на полі Полтавської битви було 10 таких редутів.

  Відвідайте місце перших поселень Полтави – “Соборна площа”, так звана Іванова гора .. Звідси відкривається чудовий вид на долину річки Ворскла і частина міста: полтавський Поділ, «ВОРСКЛЯНСЬКЕ» Леваду і Хресто-Воздвиженський монастир. Тут знаходиться ще один символ Полтави – “Біла альтанка”, на якій написані слова-напуття І.Котляревського. У Полтаві існує легенда в якій мовиться про те, що в цьому місці Петро Перший втратив свою підкову, а місцевий коваль настільки швидко і добре її зробив, що цар щедро винагородив його. Також тут є молодий, але дуже полюбився жартівливий пам’ятник “Полтавській галушці”. Він існує всього кілька років, а знають про нього вже в багатьох куточках землі. Прикрашає площу чудовий Свято – Успенський собор, що був колись головним храмом полтавської фортеці. Прямо за собором – садиба-музей українського письменника Івана Котляревського, де була створена знаменита «Енеїда». Огляд архітектури Краєзнавчого музею – одного з найстаріших музеїв України, фасад якого виконаний в стилі українського модерну. (Відвідування за бажанням, у вільний час).

  У центрі міста Ви побачите пам’ятники Марусі Чурай, пам’ятника І.П. Котляревському, зможете прогулятися по алеї гоголівських героїв (включає в себе 8 скульптур: «Вакула», «Солоха-відьма», «Крадіжка місяці», «Ніс», «Тарас Бульба», «Панночка», «Сорочинський ярмарок», «Н .В. Гоголь ») Вільний час по місту. Радимо прогулятися по вечірньому місту, відвідати кафе-ресторани м.Полтави і спробувати знамениті Полтавські галушки. Біла альтанка ввечері підсвічується, грає красива музика, а з оглядового майданчика відкривається неймовірний вид на романтичну Полтаву. Повернення в готель.

 • 2 День. Тростянець-Суми

  Сніданок. Виселення з номерів. Переїзд в Суми.

  Нас чекає захоплююча екскурсія в Тростянець. Це одна із значущих перлин даного регіону. Ви відвідаєте Будинок Леопольда Кеніга. У цьому палаці жив і створював свої великі твори П.І. Чайковський. Палац прикрашає красивий парк, мальовнича алея закоханих і дерев’яні скульптури. Зараз там знаходиться краєзнавчий музей.

  Але це не єдиний музей в стінах даного культурного надбання. Лише недавно в малому залі з’явилася нова експозиція. Ласуни готуйтеся, Вас чекає екскурс в світ шоколаду. Від продукції дня сьогоднішнього до солодких спогадів дитинства. За етикетками різної тематики згадується те свято, коли батьки «діставали дефіцитні плитки шоколаду». Один із залів присвячений каві. Експозиція не велика, але така сентиментальна.

  Далі ви підете в Фортецю «Круглий Двір». Це кінний двір садиби Надаржинськіх-Голіциних, побудований в середині 18 століття. Красива будівля зі світлої цегли нагадує середньовічний замок. Тут розташовувався кріпосний театр, у дворі фортеці проходили театралізовані постановки під відкритим небом. За програмою екскурсії в Тростянець ви також відвідаєте Благовіщенську і Вознесенську церкви.

  Обід.

  Переїзд в Суми. Заселення в готель.

  Не забагато відпочивши запрошуємо на оглядову екскурсію по місту.

  З походженням назви міста Суми пов’язано багато легенд. Згідно з однією з них, одного разу на березі річки було знайдено мисливські сумки, доверху наповнені золотом, – вони і дали назву місту. Такі ж і старі назви 2 річок – Сума і Сумка.

  Оглядова екскурсія по Сумам: майдан Незалежності, Петропавлівське кладовище, Меморіал Слави, Театральна площа, Воскресенський собор, Троїцький собор, спроектований А. Щусєва, Свято – Преображенський храм, будинок з каріатидами. Роль поміщиків і меценатів Харитоненків в розвитку міста.

  Альтанка на Червоній площі, побудована в 1905 р без єдиного цвяха, є візитною карткою міста; вона побудована міщанином І. Лещинським на місці свердловини, пробуреної в пошуках нафти.

  Троїцький собор (1901-14 рр.) – найкрасивіший храм міста, схожий на Ісаакиєвський собор в Санкт-Петербурзі, побудований на кошти промисловця і мецената П.І.Харітоненко. На будівництво Троїцького собору П.І. Харитоненко витратив приблизно пів-мільйона рублів. Іконостас він замовив видатному художнику Михайлу Нестерову. Шість чудових образів – Христос, Богоматір, Трійця, Нікола, архангели Гавриїл і Михайло, – належать до кращого, що було зроблено Нестеровим в області церковного живопису. Ці шість образів зникли з Троїцького собору з приходом Радянської влади.

  Поруч з готелем знаходиться парк з безліччю скульптур різної тематики.

  А вулички Променадні де без зусиль можна покуштувати страви різних народів світу.

  Ночівля.

 • 3 День. Глухів-Кролевець

  Сніданок. Виселення з готелю.

  Дорога веде нас до Києва, але по дорозі ми побуваємо в забутій столиці Лівобережної України – Глухові.

  Своїм розвитком, колишня гетьманська столиця багато в чому зобов’язана родині Терещенків.

  У центрі міста зберігся будинок сім’ї цукрозаводчиків і храм Святих Трьох Анастасій у візантійському стилі, побудований на кошти мецената. Крім того, в місті є старовинна будівля педінституту з невеликим парком і Миколаївська церква, а в’їзд до Глухова прикрашає Тріумфальна арка. Обід.

  Далі прямуємо в Кролевець. У Кролевці подивимося унікальну яблуню-колонію віком понад 220 років, яка займає площу 0,10 га. Являє собою колонію з 15 пов’язаних між собою родинних дерев.

  Прибуття в Київ до 23:00.

тури в полтаву, екскурсії в полтаву, відпочинок в полтавській області, поїздки в полтаву і полтавську область, тури і екскурсії по Полтаві та полтавської області, готелі полтави, екскурсійні програми з києва, тури вихідного дня в полтаву з києва, тури для дітей в полтаву з києва, програми для іноземців по Полтаві, дитячий відпочинок в полтавській області, відпочинок з дітьми в полтавській області, екскурсії на сорочинський ярмарок, тури в Диканьку, центр гончарства Опішня,? Біла альтанка, полтавські галушки,

Тури в тростянець, екскурсії в тростянець, Чайковський, Круглий Двір, відпочинок в Сумській області, тури в суми, екскурсії по сумах, відпочинок в Сумській області, поїздки в суми, тури і екскурсії по сумах, готелі сум, екскурсійні програми з києва, тури вихідного дня в суми з києва, тури для дітей в суми з києва, програми для іноземців за сумами.
Close

Забронювати тур

Додати коментар