Перейти до вмісту

«Холма над Россю»

Маршрут туру: Київ - Біла Церква - Буки - Київ
Програма туру
 • 1 День.

  – Виїзд з Вашого міста

  – Екскурсія по дендропарку «Олександрія»: ї

  Велика та Мала галявини, ставки, ландшафти річки Рось;

  огляд архітектурних пам’яток парку: колонада «Луна», китайський місток, композиція «Руїни», скульптурні зображення.

  Екскурсія в музей парка – Обід

  Екскурсія по Ландшафтному парку Буки.

   

  Біла Церква – місто з дуже давнім історичним минулим. Місто розташоване по обидва боки річки Рось. Свого часу тут сиділи і Литва і Речі Посполита і то Росія, то Польща, а в 1795-му році, за наказом Катерини ІІ був зруйнований замок і місто практично зникло. Але в 19 столітті в нього вдихнули друге життя і сторіччям пізніше, в Білій Церкві почалося збройне повстання під проводом Семена Петлюри і Володимира Винниченка. Тут відбувалося формування основних сил Директорії. У Білій Церкві вперше було надруковано повідомлення про відновлення влади незалежної УНР (Української Народної Республіки) .В 15 хв їзди від знатного міста знаходиться ще одне цікаве місце-парк «Олександрія».

  Парк є зразком пейзажної паркової композиції, основу якої складають рослини, архітектурні споруди, скульптури, водна гладь річки Рось і прудів.

  Ландшафтний парк – одне з найкрасивіших і цікавих місць на Київщині. Знаходиться він в Буках на берегах річки Роставиця.

  З ініціативи сквирського підприємця І. Суслова в 1996 році було розчищено засмічене русло річки і перетворено в ландшафтний парк. Там можна побачити безліч містків, різноманітних скульптур, альтанок. Це просто чудове місце для відпочинку.

Корпоративний автобусний тур по Україні
Close

Забронювати тур

Додати коментар