Перейти до вмісту

Герої Еллади + Асканія Нова.

Маршрут туру: Київ - Первомайськ - Ольвія - Асканія - Нова - Херсон - Мигія - Київ

Корпоративний тур по Україні “Герої Еллади + Асканія Нова”.

Дата виїзду: будь-яка дата

 

У програмі туру:

 • Первомайськ – музей Ракетних Військ;
 • Давньогрецький місто Ольвія;
 • Біосферний заповідник «Асканія-Нова»;
 • Оглядова екскурсія по м Херсон;
 • Виїзд на екскурсію «Місто Майстрів».

Корпоративний тур по Україні “Герої Еллади + Асканія Нова”.

Дата виїзду: будь-яка дата

 

У програмі туру:

 • Первомайськ – музей Ракетних Військ;
 • Давньогрецький місто Ольвія;
 • Біосферний заповідник «Асканія-Нова»;
 • Оглядова екскурсія по м Херсон;
 • Виїзд на екскурсію «Місто Майстрів».
Програма туру
 • 1 День.

  О 06:15 збір групи в м Київ, від м. Теремки.

  О 06:30 виїзд комфортабельним автобусом (аудіо, СD, DVD) до м Первомайск.

  Первая зупинка в Первомайську – музей Ракетних Військ. Здавалося б, музей …. Почнемо з того що це єдиний музей такого роду, це не кімнатка з експонатами і нудна розповідь .. ні, це величезна територія з бойовими машинами, ракетами, пусковими установками. Це спуск в бункера в саме серце пункту управління, це спускові шахти, це реальна міць і потенціал бойової зброї. Історія цілого століття гонки озброєнь з вуст людини, яка живе за статутом.

  Виїзд в Ольвію. По дорозі зупинка на обід. (Факультативно). Прибуття в давньогрецьке місто Ольвія. Запрошуємо Вас поринути в історію і культуру стародавніх греків. На уроках історії, затамувавши подих, ми слухали розповіді про античну державу-місто, заснованому греками на початку VI століття до нашої ери. Ольвія Понтійська – один з чотирьох найбільших античних полісів у Північному Причорномор’ї, який був заснований переселенцями з міста Мілет. Найбільшого розквіту Ольвія досягла в еллінський період (до I ст. н.е.), потім була римською провінцією, поки не зникла під натиском гунів. Зараз знайдений головний вівтар (теменос), центральна площа (агора), фундаменти храмів і житлових будинків, склепи знатних жителів, фрагменти цитаделі, оборонних стін і воріт, дороги і т.д. Проіснувавши майже тисячу років, древнє місто не зникло назавжди. І тепер у Вас буде унікальна можливість доторкнутися до минулого і відчути вітер століть. Переносячи крізь простір і час, ви пройдете по колись існуючим вулицям і житлових кварталах, побачите залишки торгових рядів і адміністративних будівель, храмів Зевса, Аполлона-лікаря, Аполлона-Дельфінія, відвідайте донині збереглися склеп Еврісівія і Арети, Зевсів курган.

  Прибуття в Херсон. Заселення в готель. Вечеря. Ночівля.

 • 2 День.

  Сніданок. Виїзд на екскурсію в “Асканію-Нова”

  Єдиний в Європі куточок типчако – ковилового степу, якого ніколи не торкався плуг. Тут створено зоопарк, де зібрані звірі і птиці з багатьох куточків Землі. Дикі тварини утримуються на волі або у вольєрах. Велику частину території займає мальовничий ботанічний парк (близько 200 га) з численними штучними озерами і ставками, в якому виростають дерева і чагарники всіх кліматичних зон Землі. Унікальний острівець природи на землі древньої Таврії! У квітні зацвітають тюльпани, потім іриси, астрагали, гіацинти, жовтці. У травні – гвоздики, ромашки. Влітку степ, закутаний в сріблястий серпанок ковили, переливається хвилями від найменшого подиху вітерця. Центр композиції парку – мальовничий ставок. Про це місце можна багато розповідати і описувати його в тисячі рядків, але як то кажуть краще один раз побачити !!!

 • 3 День.

  Сніданок. Виселення з готелю.

  Місто побудоване князем Потьомкіним для королеви Єлізавети II в 1778 р. Багато великих людей залишили свій слід в цьому місті, багато подій відбувалося в ньому …

  Оглядова екскурсія по Херсону починається з огляду найосновніших пам’яток міста – проспекту Ушакова та околиць в яких знаходяться православні храми міста: Успенський і Катерининський собори (XVIII ст.), іконостас виконаний в кінці XVIII ст. російським майстром Михайлом Шибановим; Грецька церква, іконостас якому вже більше 450 років; і церква святої Олександри (XIX ст.), Римо-католицький собор і іудаїстська синагога “Хабад”. Огляд будівель: Херсонської фортеці Олександр-Шанц, Арсенал, Архієрейський будинок, Біоскоп або Ілюзіон Зайлера, Богоугодний заклад або Губернська лікарня, Будинок Блажкова, Художній музей ім. Шовкуненка, дворянське зібрання, і т.д.

  Відвідаємо набережну річки Дніпро, де розкинулися знамениті херсонські плавні.

  Виїзд на екскурсію «Місто Майстрів».

  «Зелені хутори Таврії» – це перш за все унікальна подорож в часі. В якихось 800-т метрах по трасі мчать машини, вирує третє тисячоліття. А тут, як і кілька століть тому, заворожує незаймана природа. На 90 гектарах таврійської зеленої краси зосереджуються відомі Кардашинські торфовища, безліч ставків, вільхові масиви, луга.

  Ступив на ці землі, забудьте про все, що залишилося за спиною, і прийміть хліб-сіль на вишитому рушнику з рук українських дівчат. Саме так тут зустрічають кожного гостя, адже «Зелені хутори Таврії» – справжнє уособлення української гостинності. «Місто майстрів» – це об’єднані за допомогою водного сполучення і доріг 45 хуторів. Кожен з них спеціалізується на певному виді народного промислу і називається відповідно до своєї специфіки: Кінний, Стрілецький, Ковальський, Гончарний, Хлібний, Рибальський, Музичний, Лозоплетіння, Миловарний, Ляльки-мотанки, Валяння вовни і т.д. І нас чекає пізнавальна і цікава прогулянка по цьому унікальному місцю.

  Обід (факультативно). По дорозі заїзд в Мигії на оглядову екскурсію по млині Скаржинського. Село дуже відоме серед водного туризму, адже тут, на річці Південний Буг, розташовані популярні пороги. Але ми тут заради іншої перлини, а саме старовинного млина. Мигія – назву виводять від грецького слова «емігея» (моя земля) – нібито якісь греки, побачивши кам’янисту землю, дуже схожу на рідну Грецію, назвали її своєю (подейкують, що це був сам Геродот). Інша версія походження назви пов’язана з миготінням козацьких багать на берегах Бугу. А ще, кажуть, що звідси родом легендарний козак Мамай.? Великий млин в Мигії збудував місцевий поміщик Йосип Скаржинський в 1888 році. П’ятиповерховий будинок, серед велетенських брил з каменю і цегли, нагадувало палац-замок. Свого часу це було досить потужне промислове підприємство, яке виробляло до 3 тисяч пудів борошна в день. У радянські часи млин переобладнали в гідроелектростанцію, яка працює і зараз, а відразу за млином можна помилуватися казковими бузькими порогами.

  Прибуття в Київ до 23:00.

Корпоративний автобусний тур по Україні, тури в Херсон, Асканія-Нова
Close

Забронювати тур

Додати коментар